Forum Polityka, aktualnościKraj

Mamy mniej komórek, ale więcej na nie wydajemy

Mamy mniej komórek, ale więcej na nie wydajemy

Wyświetlaj:
Lelewel / 83.28.1.* / 2008-08-30 19:42
Biznes to jest granie sportu w internecie - opstawianie meczy! Zespoły fachowców z Warszawy Bukmacherzy tzw. co podają typy sportowe, kursy w różnych dyscyplinach - warto grać, inwestować w zakłady. Czytałem tu nie raz już informacje o graniu typów bukmacherów i dostałem ten numer g.g.7761270! Sam spróbowałem zagrać typy sportowe. Gram już 5 dzień i muszę to pochwalić! Zarobiłem 2100zł w 5 dni a zainwestowałem 120zł. Teraz mam kapitał na dalsze granie i zaczyna mi się to bardzo podobać! Poznałem sposób na zarabianie kasy.
jużmniejnaiwny / 213.238.77.* / 2010-03-06 14:29
Super bajka! Szczęściarzu. Podaj datę początku gry, a pomogę Ci przekazać prawdę o niej. Baw się dobrze, bo temu służy bukmacherka, ale nie wmawiaj innym, że może być sposobem na pokrycie kosztów życia, a nawet miłych sercu zachcianek. GG 7761270 nie informuje na bieżąco, które typy obstawia. Robi to na drugi dzień, znając już wyniki wszystkich typów i dokonując ich odpowiedniego wyboru. Opis wielu dni gry jest imponujący, ale przyjrzyj się tym dniom, kiedy żaden lub tylko pojedyńcze typy weszły. Okazuje się, że "gramy" coś dodatkowego np. live. choć inni dowiadują się dopiero na drugi dzień, że mogli się wyratować z opresji. Im pozostaje podziw dla ich GURU. Niestety i on nie potrafi przygotować pewnego scenariusza gry na dany dzień! Zresztą GURU nie żyje z samodzielnego obstawiania typów lecz ze sprzedaży typów chętnym, którzy mają na tym zbudować swoją i swoich bliskich przyszłość. Policzcie. Ostatnio dumnie opublikował na swej stronie, że jest już ok. 650 grających. Gdyby każdy z nich wykupił abonament tygodniowy, to uwzględniając nawet upust cenowy, GURU uzyskuje 650x100 zł = ca. 65 tys. zł przychodu tygodniowo. Oczywiście nie wszyscy grający regularnie wykupują typy, ale nawet dzieląc przez 2, czy też 3 przychód nadal jest bardzo atrakcyjny. Nie jest to żadne oszustwo. Nikt nie zmusza do gry, zakupu typów oraz nikt nie gwarantuje wygranej! Zawsze jest to dobrowolny wybór. Jednak iluzja jest pięknie opisana i potrafi przekona ć niejednego chętnego do perspektywy łatwego a dużego zarobku. Masz rozum, rób z niego pożytek.
Adam Pop / 83.28.10.* / 2008-08-29 16:18
Nie znam jak narazie lepszego sposobu na zarabianie Kasy. Mnożenie swoich oszczedności! postanowiłem zagrać typy bukmacherskie Bukmacherów z g.g-7761270 i z dobrym jednak skutkiem! !-rwszy kupon dałem za 120zł i wygrałem 570zł, to już był kapitał na granie dalsze w bukmacherce. Teraz juz w ciągu ponad 2 tyg. mam 4260zł - jest dobrze jestet wspaniale. To dobra inwestycja i warto grać sport - obstawiać chociaż kompletnie nie lubię piłki ale gram i zarabiam bo stawiam co mi polecają Buki.
jsq / 83.2.247.* / 2008-08-27 09:42
Te limity transferu neta różnią się znacznie w zależności od sieci, np. w iplusie za 60 zl otrzymamy 1GB (duży zasięg w Polsce) a w play online za 80 zł 10 gb, (do tej pory 40 miast oficjalnie). Niestety nie ma jak dotąd mobilnego neta bez limitu więc zeby nie było niespodzianek trzeba wybierać łącze z głową - po przekroczeniu limitu transfer niemiłosiernie spada.
Virus74 / 83.17.104.* / 2008-08-28 09:55
limity to jedno, a szybkość transferu, to drugie - nie sądzę, że co miesiąc uda Ci się przepchać 10 GB przez sieć. Chyba że dysk masz z gumy i jedyne czym się zajmujesz to nagrywanie filmów na DVD.
studentMIM / 2008-08-28 12:35 / Tysiącznik na forum
Ja praktycznie w ogóle nie ściągam filmów z Internetu, a przekraczam 10GB. Wystarczy ściągać raz na jakiś czas obraz linuxa, wejść kilka razy na youtube i tak wychodzi
Sławomir / 83.12.26.* / 2008-08-27 10:10
Orange, mimo, iz nie posiada dwudziestupięciu mutacji typu 36.6 czy heyah ma najwiecej klientow. ciekawe...
Ciekawe jak na wyniki wplynie wprowadzenie iPhone'a? Osobiście polecam i to nie ze względu na design a faktyczne walory użytkowe. Dodam, że używam macbooka.
Virus74 / 83.17.104.* / 2008-08-28 09:52
co za chwalipięta z Bydgoszczy.... Może i ma najwięcej klientów, ale przez to transfer cierpi.
goscc / 82.160.48.* / 2008-08-27 11:15
Tego iPhone'a możesz sobie wsadzić ;) I nie pisz o walorach użytkowych zabawki gdzie na marketing została wydana masa kasy. Ja używam telefonów z symbianem a jakiej marki możesz się domyślić.
mistrz riposty / 77.254.142.* / 2008-08-27 10:26
I zajadasz Big Maca i masz nadwagę i pryszcze. Cool !
Sio naganiaczu z Orange!

Najnowsze wpisy