Mamy nowy rząd!

Money.pl / 2006-07-19 22:52
Komentarze do wiadomości: Mamy nowy rząd!.
Wyświetlaj:
LP / 83.135.139.* / 2006-07-20 10:38
Na taki apel trzeba odpowiedzieć : Panie Kaczyński ! To co Pan uważa za swoją siłę argumentów odpowiada dalszej części pańskiej wypowiedzi :" To są bzdury"- czas wreście aby przestał Pań okłamywać SIEBIE I INNYCH bo tylko wtedy wypracuje Pan inne odczucie społeczne a tym samym inny stosunek do tego w jakiej formie CO jest jak realizowane. Dlatego niech się Pan tu nie obraża że Pańska forma interpretacji pasuje tylko do ludzi pokroju Pana Giertycha ./ nijakość Jakości /Jeżeli Pańską Ambicją jest lansowanie takiego pokroju ...to Pańska sprawa i tych Pańskich klagierów, dlatego prosze nie oczekiwać od innych w tym kraju że taka Forma interpretacji realizacji Oczekiwań Społecznych jest do przyjęcia.
Z poważaniem LP
maxx / 2006-07-19 23:30
A jeszcze lepiej wstąpcie wszyscy do naszej Partii i będziemy wszyscy "szcześliwi". Będziemy jak jedna wielka rodzina (Radia Maryja).

A ja myślałem, że o PZPR będę czytał tylko w książkach historycznych...
Felek / 80.53.144.* / 2006-07-20 09:00
Chyba dziecko nie wiesz co piszesz albo dostałeś udaru słonecznego. Jak nie wiesz co to było pzpr (płtani zdrajcy pachołki rosji) to nie pisz bzdur
maxx / 2006-07-21 21:17
Pan widocznie nie założył okularów, chociaż gołym okiem widać jak PiS upodabnia się do PZPR.
Polskie komuchy współpracowały z Rosjanami, po części dlatego, że sytuacja międzynarodowa była jaka była, a PiSowcy nie zmuszani do służalstwa wszystko rozp...
Nie widzi Pan iście PRLowskiej propagandy w wykonaniu PiSu; "Społeczeństwa zachodnie upadły całkowicie, po ulicach szarych i brudnych chodzą tylko geje i lesbijki. A w naszej IV Rzeczpospolitej produkcja wyrabia 160% normy, zadowoleni i uśmiechnięci obywatele idą po czystych ulicach i niosą nowiusieńkie dywany"
Nie dostrzega Pan sposobu, w jaki pozbywa sie niewygodnych ludzi - zamiknięci w pomieszczeniach na trzy zamki, pod osłoną nocy dostają wypowiedzenia. Głównym kluczem w obsadzaniu państwowych stanowisk jest nepotyzm. Upolitycznianie wszystkiego co się da; sadów, prokuratury, walka o telewizję (chociaż to nic nowego ;-)).
Ma Pan rację PiS tworzy zupełnie nowy standard rządzenia (szkoda tylko, że ten przypominający poprzednią epokę)

Najnowsze wpisy