Forum Forum inwestycyjneForex

maniek i sierotka - o lipcu---------

maniek i sierotka - o lipcu---------

irons45 / 2009-06-18 12:52
MANIEK I SIEROTA tez WIDZE co sie dzieje choc zycie mnie nauczylo jednego moze tak tez byc raz zakreca dosc latwo z tym naszym budzetem zrobia jakies kolejne przeklamanie i na tej fali moga czas lipca przeciagnac DWA NIE DOPELNILA SIE FALA NA eur dol?/// i to jest dalej nie wiadoma 3 zawsze jest to miesiac sporego naplywu walut do polski to tak dla przypomnienia
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-06-18 13:19 / Tysiącznik na forum

toczy sie gra na zasadzie obledu

i tu zgadzam sie 100%
sierota marycha / 2009-06-18 12:59 / Tysiącznik na forum

MANIEK I SIEROTA tez WIDZE co sie dzieje

moze byc, nie mozna wykluczyc ze beda podejmowac kolejne proby ale pole manewru jest juz ograniczone, poza tym patrz na stany, c wydaje sie jeszcze nie skonczona ale niewiele zostalo
bidnymaniek / 2009-06-18 12:59 / Tysiącznik na forum
pomijam te pare kawałkow w kieszeni NRDowców...do tego tak zgodnie z wakacyjnym mysleniem
spada zainteresowanie zagranicznymi wyjazdami -80%
bedą dane za II kw....no chyba ze widzisz poprawe.bo u mnie to jest lipa

słysze juz silnik odkurzacza na $ :)
irons45 / 2009-06-18 12:54 / BAKSIK ZIELONYCH
ja wiem ze to moze byc moment tzw przeklamania logiki ale rynek jest rynkiem i jak rto sie potoczy tez trudno ocenic
irons45 / 2009-06-18 13:01 / BAKSIK ZIELONYCH
manius zawsze rzadzacy na jakims bajerze jechali a by byly wakacje spokojne odwleka zagrozenia tyle ile sie da SAM WIDZISZ JAKI NACISK Z GORY JEST NA WALUTY BEDA SIE TOPIC ALE NIE POWIEDZA ZE JEST ZLE
irons45 / 2009-06-18 13:10 / BAKSIK ZIELONYCH
I ODNOSNIE TEJ ŁOTWY o ktorej tak glosna cos wymysla nie zaryzukuja rozpadu bo jeszcze maja czym sie bronic nawet chocby straty byly potem duzo wieksze to nie pewnosc ale doswiadczenie gdybym ja rzadzil robilbym podobnie
Maks_ / 2009-06-18 13:33 / Tysiącznik na forum

ODNOSNIE TEJ ŁOTWY o ktorej tak glosna cos wymysla nie zaryzukuja rozpadu


A kto mówi o rozpadzie - dewaluacja łata właśnie ma przed tym bronić - innego wyjścia nie widzę

Pozdrawiam
irons45 / 2009-06-18 13:14 / BAKSIK ZIELONYCH
toczy sie gra na zasadzie obledu kto normalny powiedzialby ze podciagna wig20 do 2000 przeciez kazdy to wie ze to chore ale tyle ma byc i koniec
wujo_bankier / 2009-06-18 15:28 / Bywalec forum

podciagna wig20 do
2000 przeciez kazdy to wie ze to chore ale tyle ma byc i koniec

Irons45 przeciez swoj na swoim nie bedzie zarabiac...;) potrzebny jest jakis peleton aby z tego wyskoczyc... a potem znowu sie obudzą z reką "w nocniku"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy