Forum Polityka, aktualnościKraj

Manifestacja w obronie Telewizji Trwam

Manifestacja w obronie Telewizji Trwam

Money.pl / 2012-03-31 15:49
Komentarze do wiadomości: Manifestacja w obronie Telewizji Trwam.
Wyświetlaj:
Vera / 83.5.176.* / 2012-03-31 17:17
.
Z DEMOKRATYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA TA TELEWIZJA POWINNA JAK NAJBARDZIEJ NADAWAĆ ...

JEŚLI ISTNIEJE WOLNOŚĆ SŁOWA I WOLNA KOMUNIKACJA TO POWINNI MIEĆ PRAWO NADAWAĆ JAK KAŻDA INNA TELEWIZJA;

MAM JEDNAK CORAZ WIĘKSZE WRAŻENIE, ŻE TYLKO GRUPOM POLITYCZNYM NIE SIEDZI TA TELEWIZJA, BO ZWYKLI LUDZIE PO PROSTU NIE BĘDĄ JEJ OGLĄDAĆ.

CZYŻBY TV TRWAM UKAZUJE PRAWDĘ, KTÓRĄ PRÓBUJE SIĘ ZATUSZOWAĆ W PRORZĄDOWYCH I KONTROLOWANYCH PRZEZ AMERYKAŃSKIE KORPORACJE MEDIACH (chyba nie muszę szczegółowo wspominać o ich strukturze właścicielskiej) ??

TAK CZY OWAK SPRAWA JEST PODEJRZANA I BARDZO ŚMIERDZI, TAK SAMO JAK WYDŁUŻENIE WIEKU EMERYTALNEGO.
NIBY PARTIE SIĘ KŁÓCĄ, A TAK NAPRAWDĘ NIE BĘDZIE NAWET REFERENDUM W TEJ SPRAWIE.

LUDZIE ZROZUMCIE, ŻE JEST TO PERFIDNIE ZGNIŁY KARTEL POLITYCZNY WSZYSTKICH PARTII, A MY SKAKAMY JAK PIŁECZKI W ICH OBJĘCIACH BEZ MOŻLIWOŚCI REALNEJ INGERENCJI.

KACZYŃSCY TEŻ SĄ PODSTAWIENI, NIE MÓWIĄC O PALIKOCIE (wystarczy prześledzić jak przejął Zakłady Alkoholi POLMOS Lublin) ...

NIESTETY TRZEBA TWARDO SOBIE UŚWIADOMIĆ ... NASZEJ WOLNOŚCI JEST CORAZ MNIEJ I NIE MOŻNA SIĘ NA TO GODZIĆ !
a8118 / 83.20.60.* / 2012-03-31 16:23
na antenie lub nie jest mi to obojętne. Chociaż ze wzgl na pewną egzotyczność powinni tam chyba być. Merytorycznie nie są ani lepsi, ani gorsi od innych kanałów, które generalnie nadają chłam.
Papcio / 62.159.242.* / 2012-03-31 15:49
naprzód wsioki!
jw1520 / 83.29.12.* / 2012-03-31 17:02
Komentarzem sam siebie określiłes,brawo.
taki tam / 178.183.147.* / 2012-03-31 16:07
A ty co? młody wykształcony z dużego miasta.. Może tobie wystarczy Tusk Vision Network - TVN, ale są jeszcze tacy, którym proPOganda nie odebrała rozumu.

Najnowsze wpisy