Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Marc Simons Roosteren! nie polecam!!

Marc Simons Roosteren! nie polecam!!

Sylwia32 / 89.174.189.* / 2014-11-10 14:06
OSTRZEGAM I NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.WARUNKI MIESZKALNE TRAGICZNE W KONTENERACH WKOLO KTORYCH BIEGAJA SZCZURY.ZYCIE JEST TAM JAK W KOLCHOZIE ZA WSZYSTKO KARAJA KARA PIENIZNA ZA NP ZGUBIENIE KLUCZY JEST 50 E KARY ZA TO ZE W POKOJU JEST ZA DUZA TEMPERATURA TEZ 50 E ITP. POLACY SA TAK ZASTRASZENI ZE W PRACY BIEGAJA JAK NA AKORDZIE A STAWKA JEST TYLKO 5 E NA GODZINE NA REKE!NAJGORSZE JEST TO ZE JEST PROBLEM Z WYPLATA PIENIEDZY DUZO OSOB NIE DOSTALO KASY CHOCIAZ PRACOWALI BARDZO CIEZKO. WYGLADA TO JAK OBOZ PRACY.OSTRZEGAM MOZNA ROBIC ZA DARMO. CI CO TAM PRACUJA T.Z. BRYGADZISCI KAZDEGO NOWEGO GANIAJA JAK PSA I KRZYCZA TYLKO SZYBCIEJ,SZYBCIEJ. NIE POLECAM WYJAZDU DO ROOSTEREN!!!!
Wyświetlaj:
Maestro413 / 213.225.13.* / 2018-02-09 07:56
Byłem potwierdzam warunki tragedia kasa mała bardzo nie opłaca się tam siedzieć i starszy racownicy tak jak pisał ktoś tempo jak na akor, jak bym nie był zdesperowany nigdy więcej tam nie pojadę
p-k / 84.194.49.* / 2018-04-12 15:09
Por jest na akord.wychodzi 4€ - 5€ na godz. Pracować trzeba - wiadomo , ale za jałmużnę? Obraża tych którzy tam tyrają. Stali pracownicy uciekają .ci co zostali widocznie nie mają innego wyjścia. LUDZIE OMIJAJCIE ROOSTEREN Z DALEKA.W POLSCE ZAROBICIE WIĘCEJ niż tam
XyZxYz680 / 95.40.214.* / 2016-11-23 17:11
Najgorsze miejsce pracy jakie można sobie wyobrazić! Za plecami słychać tylko komentarze 'tempo!','szybciej!','nie rozmawiać!'. Ludzie traktowani są jak roboty, zero wyrozumiałości. Przerwa rozpoczęta minutę bądź pół minuty wcześniej traktowane jest jak przestępstwo. Wypłata wpływa na konto kiedy chce i ile chce. Polacy pracujący tam od 'dawna' nie mają szacunku do nowych pracowników, uważają się za niewiadomo kogo. Nikt nie tłumaczy jak i co należy robić, wszystkiego trzeba się domyślać obserwując innych. Przy tym jest się ciągle kontrolowany i krytykowany, nawet jeśli o tym nie wiesz. Kary choć(niby) niestosowane wobec pracowników są zawarte w umowie którą się podpisuje (umowa tylko w języku holenderskim). Bardzo często pojawia się ogłoszenie odnośnie tej pracy w gazecie 'Słowo Podlasia'. Więc jeśli chcecie wyjechać do Holandii z tej gazety to pytajcie czy nie jest to praca w Roosteren. Niechętnie mówią o nazwie firmy. Ostrzegam! To jak Polacy traktują tam sami siebie jest okropne!
rozczarowany / 95.160.223.* / 2015-10-31 09:30
Ostrzegam przed pracą u tego pracodawcy, potwierdzam opinie z poprzednich wpisów negatywnych.
Oczywiście nie mowy o żadnych legalnych umowach, wszystko na czarno, pracodawcy i ich ludzie ( kapo ) tylko popędzają i traktują ludzi jak bydło. Jedne chamstwo, Byłem i to przeżyłem . Ostrzegam!!!!!!!!!!!
rafaf / 89.174.189.* / 2015-01-16 12:19
Potwierdzam to co powiedziała Pani Sylwia [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

To proszę potwierdzać bez zmiany nicka
arek482 / 213.158.218.* / 2014-12-25 17:27
pani sylwio jezeli ktos nie pracuje tak jak powinien i chodzi pije to nie dziwne ze zostaje zwolniony ja pracuje tam juz kilka miesiecy i zadnej takiej sytuacji nie było ze jakieś kary dają prosze się zastanowić zanim sie takie głupoty wypisuje ja jak najbardziej polecam tą firme jest tam przyjemna atmoswera i nikt nikogo nie gania a przeciesz jedzie się tam do pracy a nie na wczasy!!!
nexs / 62.141.214.* / 2018-03-24 17:23
Ktoś nie pracuje jak powinien i chodzi pijany? Jacusiu czyżbyś ty to pisał o sobie? Brygadzisto od siedmiu boleści? Sam się zataczasz codziennie i ludzi traktujesz jak śmieci i ty śmiesz mówić o piciu. Prawdę napisała.kasa opóźniona warunki jak w oborze i Polacy traktujący rodaków jak świ...ie
POR / 95.160.211.* / 2014-12-15 11:21
polecam prace w rosteren warunki sa dobre trzeba popracowac zeby pisac o tej firmie a nie wymyslac klamstwa w polsce jest dobra praca za 1000zl polecam iczekasz na wyplate po 2 misiace TRZEBA MIEC CHEC DO PRACY A NIE PISAC BZDURY
grzesiek357 / 82.160.103.* / 2014-11-26 18:24
Też tam byłem i nie polecam! Zgadzam sie z twoja opinia.Ostrzegam wszystkich rodakow NIE JEDZCIE TAM!!
ola461 / 80.55.95.* / 2016-10-06 16:19
dajcie mi numer do tego pracodawcy lub namiar na firme z ktora tam wyjechaliscie

Najnowsze wpisy