Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Marcinkiewicz będzie prezydentem, albo prezesem Orlenu

Marcinkiewicz będzie prezydentem, albo prezesem Orlenu

Wyświetlaj:
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 20:02
""Puls Biznesu" pisze, że wśród potencjalncyh następców wymienia się nazwiska między innymi Wojciecha Jasińskiego, ministra skarbu, Mirosława Kochalskiego, prezesa Ciechu, Roberta Gwiazdowskiego z Centrum imienia Adama Smitha czy nawet Kazimierza Marcinkiewicza"

Proszę zwrócić uwagę na wymienienie Marcinkiewicza na czwartym miejscu w trybie warunkowym.
Ale za to tytuł. Nawet bez znaku zapytania.
Hmmmm.
ĄĆ / 212.244.61.* / 2006-11-20 12:26
I P. Marek już wie - układ.
jacas / 2006-11-17 12:43 / portfel / Bywalec forum
Wczoraj zdałem prawo jazdy, matury mi nieźle poszły
a teraz jeszcze Alchemia w promocji (super)
Prowincjał / 83.21.223.* / 2006-11-16 20:49
Czy Pan Marcinkiewicz będzie prezydentem Warszawy ?
To jest właśnie pytanie, które w wyniku wypowiedzi Pana Borowskiego i zachowania Tuska, w tej materii, napawają mnie skrajną obawą. Jakim prawem członek, niemal zbrodniczej, partii ma czelność nawoływać do blokady PiS, któremu, być może, brakuje doświadczenia, ale porównywać ją ze spadkobiorcami PPRu przemianowanego później na PZPR nie sposób. Leader pana Borowskiego, niech mu ziemia lekką będzie, pan Józef Cyrankiewicz, chciał obcinać rękę, która sięgnie po władzę ludową. Na szczęście nie udało mu się, nawet jako duchowi, uchronić tę władzę przed mającym dość obłudy narodem. Ale znalazł się pogrobowiec, pan Borowski, który bezczelnie wypowiada się o chęci odsunięcia PiSu od władzy. Bezczelność Pana Borowskiego jest równa tępocie pana Tuska próbującego z nim paktowania. Pytam: kto uczył historii tego pana z Gdańska? a może tylko studiował
"Main Kampf" - w takiej sytuacji mogę zrozumieć postępowanię Pana Tuska, ale nie mogę go usprawiedliwić. Dziwne, że nasze społeczeństwo nie może dostrzec nienawiści jaką aż ociekają panowie Tusk i Komorowski, ich rządza władzy i bezpardonowość w oszczerstwach może porazić najmocniejszego. Tych panów, uważam, należy izolować od społeczeństwa ponieważ są bardziej groźni niż morowe powietrze, Dla właśnego zysku zdolni są paktować nawet z diabłem.
Zauważ narodzie, że veto Kaczyńskiego może przynieść efekty na nieporozumienia z Rosją. Złodziei Ziobro zaczyna tępić a strach ogarnia tak pseudolewicę - spadkobiorców
PZPRu jak i Liberałów, którzy, w miniony okresie, tak nakradli, że dziś też trzęsą portkami. Pani Waltz uważa, że jeszcze mało nagarnęła do siebie. Zobaczcie ludzie te lisie oczy, które powinne wam wszystko wyjaśnić. Nie, ta kobieta nie może kierować Stołecznym Miastem Warszawa i ja nie będąc warszawiakiem powinienem mieć na to wpływ, ponieważ Warszawa jest również moją stolicą.
ir / 83.27.101.* / 2006-11-17 09:19
paraliż zaściankowo-moherowy
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 23:20
Rozumiem, że Pana ogarnia paraliż. Strachu. Bagno powoli, może zbyt powoli, ale jednak wysycha. Pozostały jedynie obelgi, To dobry znak. Bezsilności bagna.
piotr 202 / 83.10.121.* / 2006-11-17 13:34
Zajadłość, złość, fanatyzm, brak kultury, wrogość, nieufność to często przywary naszych "małoformatowych" poltyków.W wielu demokracjach tacy ludzie są po prostu marginalizowani i nigdy nie mają szans stać się mężami stanu z prawdziwego zdarzenia. To byłoby miłe gdyby nasi członkowie władz mówili nie tylko obcymi językami (ZGROZA i wstyd na światowych salonach), ale też po polsku w duchu mediacji (to byłoby po chrześcijańsku, czyż nie?)
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 23:44
Wszak Polacy nie gęsi...

Zapewne ku zdziwieniu wielu "wielkoformatowych politykierów "(Komorowski), i wbrew jego radom, to nie p. Fotyga, jak domokrążca, oblatywała stolice Europy tylko spokojnie czekała na wizytę premiera Finlandii.

Proszę poczytać nieco więcej. Np. o "stowarzyszeniu białej flagi".

Obawiam się, że Pan reprezentuje stowarzyszenie "dusza niewolnika" I to najgorszy gatunek . Niewolników Rosjii z wyboru.

P.S.
Następnym razem na premiera wybierzemy lingwistę.
Czy Bush, Blair lub Puttin mówią w "obcych językach". Czy Francja nie protestuje przeciw "obcym językom".

Opowim Panu anegdotkę. Mój dziadek postanowił pojechać na Wystawę Światową do Paryża. Babcia (francuski, rosyjski, niemiecki no i oczywiście polski) biadała. Jak się tam porozumiesz. Dziadek odpowiedział. Ich zmartwienie, ja mam kasę.

I taką dozę dumy proponuję wszystkim.
Jeziornik / 212.191.162.* / 2006-11-17 10:35
Skąd w tobie tyle gniewu, człowieku?
ss99 / 83.24.226.* / 2006-11-16 16:28
czasami mam wrażenie że określenie "Pan forumowicz" wraz z liczbą komentarzy jest wprost proporcjonalne do inteligencji tego człowieka.W skrócie im wiecej wypowiedzi tym mniej sensu, jak w wojsku, liczy się "sztuka" nie wartość..
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-11-16 20:46
Dawno skończyleś szkołę a w niej lekcje matematyki? A może skończyłeś ją "w skrócie"?
ss / 83.24.226.* / 2006-11-16 16:25
To są spekulacje wyssane z palca !!! zasłyszane spekulacje w publicznej toalecie które nijak mają sie do prawdziwego biznesu.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-11-16 12:01
No to Marcinkiewicz będzie nosił wieńce dożynkowe w PKN Orlen. Yes, yes, yes! Fachowiec wiadomo!
Jaromir / 83.238.39.* / 2006-11-16 09:53
Kiedyś jedna z dużych korporacji amerykańskich ogłaszając konkurs na szefa firmy , jako jeden z warunków, które kandydat winien spełniać, określiła następująco: nietrafiona decyzja w poprzedniej firmie na co najmniej 5 mln dolarów.
Czy ktoryś z cytowanych kandydatów zainwestował w życiu swoim choćby złotówkę?
Orłel / 83.26.247.* / 2006-11-16 18:06
Celne pytanie - podobnie nasi generałowie pod wodzą p. Zemke negocjowali z wyżeraczami z Lockheed Martin kontrakt na parę mld $ mając w swoim protfolio takie dokonania finansowe jak zaciągnięcie kredytu w ORS na pralkę Frania, odbiornik tv Belweder, tudzież gramofon walizkowy Bambino, a jeden pułkownik jako młodszy doświadczył nawet dobrodziejstwa kredytu dla MM w 1984r.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-16 09:32
Socjalizm w IV RP Ludowej rozkwita.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 23:27
Bardzo trafne. Bardzo światłe. Gdzie Pan to wyczytał?
Bo na tak odkrywcze wnioski to Pana szanownego chyba jeszcze nie stać.

Moderatora osobiście przepraszam za osobiste przytyki. Ale powinien zareagować nieco wcześniej. Ale takie światłe komentarze można albo zignorować, albo wykpić.
czater / 2006-11-16 08:47 / Tysiącznik na forum
Oto IV RP badz wirny a dostaniesz cieplą posadke w panstowej firmie, czy to jest ta walka z ukladami bo mam wrazenie ze rzad PIS-u zastepuje stare układy swoimi układami ...
rybka / 2006-11-16 08:36 / Tysiącznik na forum
No to nastały nam czasu fachowców od wszystkiego.
Przychodzi mi na myśl cytat z komedii "Poszukiwana-poszukiwany":
- Mój mąż jest z zawodu dyrektorem!
korniszonek / 80.54.27.* / 2006-11-17 12:07
w samo sedno rybka trafiłaś . Popieram .
Rnest / 2006-11-16 08:28
Nie ma to jak rząd fachowców w tanim państwie (czyli takim, w którym zwykły człowiek jest tani). Marcinkiewicz w charakterze genialnego stratega i ekonomisty z doświadczeniem... Przecieram oczy, bo tak wcześnie że może jeszcze mi się to śni? Ale kupując akcje spółek skarbu państwa, popieramy takie zagrywki, niestety.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 23:50
No to nie kupuj. Wolny wybór.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy