Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Marcinkiewicz: Decyzja o dacie wejścia Polski do strefy euro za 2-3 lata

Marcinkiewicz: Decyzja o dacie wejścia Polski do strefy euro za 2-3 lata

Wyświetlaj:
Eheim / 81.161.230.* / 2005-11-22 19:44
SRALI MUCHY BĘDZIE WIOSNA, BĘDZIE TRAWKA W STYCZNIU ROSŁA. A ZWYKŁYM ROBOLOM ŻYŁY POWYŁAŻĄ NA WIERZCH ŻEBY DOGONIĆ TE 5% PODCZAS PIS DA SWOIM PISIOM HORENDALNE PODWYŻKI ZA DALSZE LEWITOWANIE PO KĄTACH SEJMU I ROBIENIE PAPKI Z MÓZGU SWOIM WYBORCOM. Na szczęście nie głosowałem na "kaczych posłów" więc sumienie mam czyste, a kto głosował niech się teraz wstydzi, bo naprawdę jest już czego. Aż normalnie chce się krzyknąć: KOMUNO WRÓĆ. Hańba.
Titania / 83.29.92.* / 2005-11-22 19:56
zadziwia mnie fakt skąd mają tak duże poparcie43% ?czyżby Polska zamieniała się powoli w starożytny Egipt, gdzie rządzili kaplani i faraon?Przecież my już wiemy co to jest zacmienie słońca.Chociaż ja nie wiem czy te 43% nie ma zaćmienia umysłu.
geb / 84.40.183.* / 2005-11-22 20:26
Insytucje badajace poparcie chyba tak diagnozują trafnie poparcie jak podczas wyborów prezdenckich i do sejmu kto za takie bzdety płaci a poparcie dla PiS to pewnie badali wśród mocherowych beretów jakby nie było innego elektoratu to chyba skandal albo całkiem oszalał naród polski .Myśle że te prognozy to kompletne bzdety (43%)

Najnowsze wpisy