Forum Polityka, aktualnościPolityka

Marcinkiewicz: Warto na mnie zagłosować

Marcinkiewicz: Warto na mnie zagłosować

Money.pl / 2006-11-19 17:01
Komentarze do wiadomości: Marcinkiewicz: Warto na mnie zagłosować.
Wyświetlaj:
EDiS / 83.11.61.* / 2006-11-20 13:54
Hania- jaja do koszyka i na bazar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marekkk / 80.55.38.* / 2006-11-20 05:56
mimo wszystko mysle ze p Marcinkiewicz bedzie skuteczniejszym prezydentem. Mimo iz nie popieram rzadów PiS, bylem nawet na manifestacji PO :) zaglosuje na Marcinkiewicza
TW / 83.31.29.* / 2006-11-20 11:42
Gratuluję konsekwencji!
Toż to papierowy, medialny pajacyk.
Lepiej oddać głos nieważny, jeśli tak nie lubisz Hanki.
gm / 87.239.58.* / 2006-11-19 23:22
Wracaj do do Gorzowa Pajacu!!!!!
keskese / 2006-11-20 01:43 / Reprezentacja Polski
a ty do pacanowa.
jliber / 82.210.134.* / 2006-11-19 22:30
Pajac. Niech lepiej idzie do tego Orlenu skoro już musi miec jakąś posadę, tam mimo wszystko mniej szkód wyRządzi.
KJ / 212.76.33.* / 2006-11-19 23:25
Panie! Pieprzysz Pan bez sensu! Dopiero w Orlenie może naszkodzić! Tu się trzeba znać na biznesie! Tak samo, jak w banku (inne plotki mówią, że "warszawka pałacowa", tj. urzędasy za czasów Lecha Kaczyńskiego i Kazimierza Marcinkiewicza mają sie przenieść do PKO BP. Jeśli tak, to ja zaraz wycofuję wszystkie pieniądze PKO BP. Tam trzeba fachowca. No już nawet ten Skrzypek, niech będzie! Ale jak słyszę, że jakiś tam MIchał Stępniewski, to mie się nóż w kieszenie otwiera! Pierwszy przekrętas w Komisji Papierów Wartościowych a potem w Ministerstwie Skarbu!
marek19-53 / 83.24.15.* / 2006-11-19 23:20
A jak to Pan oszacował.

A może Warszawie bardziej przysłuży się rada z jednej opcji a prezydent z drugiej. Będzie zachowana równowaga.

W Krakowie właśnie przyjęto taką taktykę. PO, oprócz przegranego ich kandydata, popiera kandydata PiS. Tylko durny Komorowski twierdzi, że to z zemsty za brak poparcia Borowskiego dla Haneczki. Rokita wręcz przeciwnie - robimy to dla Krakowa.
yes / 83.21.255.* / 2006-11-19 21:10
Masz rację nie warto! Dosyc już tego pajacyka mieliśmy w rządzie, poza szpanowaniem niczym się nie wykazał.
OlgierdO. / 83.144.96.* / 2006-11-19 19:48
Jako premier i jako komisarz Warszawy nic dobrego nie zrobil. Byl gorzej jak przecietny. Jest miekki i posluszny Kaczynskiemu. Po co Warszawie ktos taki? To Hania jest "chlopem z jajami" a nie Kaziu.
keskese / 2006-11-20 23:01 / Reprezentacja Polski
jesli hania dla ciebie to chłopa z jajami to mam tylko jedną radę - zmień lekarza...
marek19-53 / 83.24.15.* / 2006-11-19 23:14
No to popatrz waćpan na plakaty i bilbordy. Twarz kompletnie bez wyrazu, wypaćkana fluidem, komputerowo "zregenerowana". Maska do prezentacji osiągnięćkosmetyki.

P.S. Proszę wskazać choć jedno osiągnięcie HGW.

Jeżeli jest taka wspaniała, to czemu liderem ekonomicznym PO była Gilowska a nie ona? Jedynym osiągnięciem było złamanie słowa danego Wałęsie. Gdy osiągnęła pewną popularność jako szef NBP (z mianowania Wałęsy) poczuła się tak mocna, że wystartowała w wyborach przeciwko niemu. I sromotnie przegrała, narobiwszy przy tym sporo szkody.
SJK / 83.144.96.* / 2006-11-19 19:44
...pajacyka Kaczynskich, ktory tylko gadac na okrągło, tanczyc i jedzic na nartach (dosyc przecietnie) umie. Gdyby nie Jaroslaw Kaczynski, to Marcinkiewicz bylby nadal drugoligowym poslem pis. Dlatego, ze nie ma osobowosci Kaczynski zrobil go premierem gdy tego potrzebowal i zdjal go gdy juz Marcinkiewicz jako premier nie byl mu potrzebny. Gdyby nie niespodziewana popularnosc premiera pajacyka Kaczynski nie wysylalby go na odcinek warszawski, ale nie majac nikogo odpowiedniego w swojej partii postawil na goscia, ktory moze sam malo umie ale jest wierny i uwaznie slucha polecen.
arahat / 83.24.122.* / 2006-11-19 18:46
w korkach jezdzic po warszawie a juz niedlugo beda przeprawy promowe na wysokosci tarhomina... glosuj na marcinkiewicza a powroci wiek xix...
marek19-53 / 83.24.15.* / 2006-11-19 23:01
To doskonały argument, w XIX wieku Warszawa była zarządzana tak dobrze, jak nigdy przedtem. Zatem głosujmy na Marcinkiewicza.

Jasne, że nie warto głosować na Haneczkę (czy to ta od Rumcajsa?).
Przetłumaczę wam jej cudowny system 3x15.
Jest to również sposób rozładowania korków w warszawce. Samochodem wolno będzie jeździć 3 x w tygodniu po 15 minut. Każdy warszawiak dostanie przydział paliwa 3 x 15 l na kwartał. Zostaną wybudowana 3 mosty w 15 miesięcy - ale płatne: oczywiście 3 x 15. Na wjeżdzie Piskorski będzie pobierał 15 za wjazd, na srodku mostu Haneczka 15 za przejazd, w końcu Tusk swoje 15 za prawo zjazdu z mostu.

Ponadto, w ramach walki o czyste środowisko zostanie zakazany ruch pojazdów mających więcej niż 3 lata w promieniu 15 km od PeKiNu.
bzox / 2006-11-20 01:11 / Bywalec forum
na razie to marcinkiewicz zakazał ciężarówkom jeździć po warszawie.. rano i wieczorem, żeby warszawiaki mogły pojechać do pracy i wrócić z pracy. Prędziej spodziewałbym się takiego kroku po nim niż po "Haneczce". A tym marek nie bądź takim PiSiorowatym demagogiem.. idź lepiej pociągaj za sznurki pajacyka.. człowieku - bufetowa napisała już nawet książkę o zarządzaniu warszawy.. to profesor HGW..
marek19-53 / 83.24.20.* / 2006-11-20 15:11
Jak by to powiedzieli starożytni Rosjanie jest Pan okropnie sierioznyj. Drobiazgiem przy tym jest klasa wypowiedzi.
DODKA / 83.22.213.* / 2006-11-19 18:36
Premier i jednocześnie partyjny szef K. Marcinkiewicza stwierdził ,że druga tura wyborów będzie bojem o wizję Polski nadając tym wyborom wybitnie polityczny charakter. Kandydat PiS na prezydenta Warszawy mówi zaś o niepolitycznych wyborach. Wypadałoby uzgodnić wcześniej stanowiska a nie po raz kolejny robić ludziom kisiel z mózgu jak to PiS ma w zwyczaju. Prywatnie w apolityczne wybory nie wierzę. Myślę ,że w przypadku wygranej K. Marcinkiewicza znowu doczekalibyśmy się czegoś na kształt "panie prezesie, melduję o wykonaniu zadania" .
marek19-53 / 83.24.15.* / 2006-11-19 23:31
Pomyłka. O "boju" mówiły tytuły w mediach. Kaczyński nic takiego nie powiedział. Proszę nie powoływać na tytuły, szczególnie z TVN, money.pl, ExW itp.

Powołując się na agencję JPDP to właśnie pani (?) robi innym kisiel z mózgu. To tak jak dane statystyczne z reklamówki PO (powołali się na GW).
P.S. Wolę usłyszeć wypowiedziane z dumą "panie prezesie, wykonaliśmy zadanie" zamiast wypowiedzianego ze skruchą "panie prezesie, przepraszam, tym razem tunel jest dość wysoki, ale za to most wyszedł trochę za krótki - no i trochę zbyt drogi"
bzox / 2006-11-20 01:13 / Bywalec forum
marek proszę Cię nie kompromituj się już - twoje teksty tchną jawną propagandą.. Człowiek przed Tobą stwierdza fakty, a ty tu agitujesz. chłopaku, daj ludziom pomyśleć za siebie.. nie wszyscy są marionekami bez mózgu..
AT / 83.18.191.* / 2006-11-20 15:28
"ale za to most wyszedł trochę za krótki - no i trochę zbyt drogi" - ale jest i tysiące warszawiaków codziennie z niego korzystają. A z inwestycji za rządów PiS to przychodzi mi do głowy tylko jedna: Muzeum Powstania Warszawskiego. Moim zdaniem przeszłość jest ważna, ale najważniejsza jest przyszłość. I to w nią należy inwestować !!!
marek19-53 / 83.24.20.* / 2006-11-20 15:17
Właśnie propaguję myślenie, czytanie tekstów nie tytułów, sprawdzanie prawdziwości i wyciąganie wniosków. A jeżeli odmienny pogląd jest propagandą a obelga jedyną właściwą metodą oceny - to cóż, współczuję zawężenia horyzontów
rybka / 2006-11-19 17:01 / Tysiącznik na forum
Zanim zacznie się tutaj ogólna "naparzanka" zwolenników PiS i PO, proponuję prawo wypowiedzi zarezerwować tylko dla zainteresowanych, czyli mieszkańców Warszawy.
Rnest / 2006-11-19 18:49
To w myśl zasady, że tylko krowa ma prawo do oceny jakości mleka..? Pozornie wszystko jedno kta warszawiakami rządzić będzie (jak na razie najbardziej to chyba jednak Putin ;)) Jedyny problem w tym, że wszyscy stanowimy system naczyń połączonych a tego jak zwykle, ci mniej światli (warszawiacy?) nie widzą. Chociaż dzisiejsi warszawiacy w istocie - nie bardzo są z warszawy, ale też wawka to nie Berlin ani Londyn. Ot, skromny zaścianek o pozie przywódcy ;)
Wapniak / 83.28.127.* / 2006-11-19 19:15
Gdybym był na tyle ważnym autorytetem, wręczyłbym Sz. Panu " ZŁOTE PIÓRO"!...
marek19-53 / 83.24.15.* / 2006-11-19 17:11
A czy mieszkającym 5 km od granicy W-wy prawo głosu też przysługuje?
Mocccherek / 83.27.202.* / 2006-11-20 00:04
Spotkaj gdziekolwiek poza Warszawa mieszkanca tego miasta, to natychmiast dowiesz sie , ze tylko ON ma racje.
Ten model postepowania został wysmiany wielokrotnie np.: w rozmowach pomiędzy "miastowymi" a "mieszkajacymi na prowincji" w WESELU Wyspianskiego.A ja ogladałem pojedynek HANKA-KAZIU i stwierdzam, ze: Tak jak TUSK i Komorowski nic konkretnego nie proponuje na szczeblu krajowym(oprócz totalnej krytyki), tak jego kumpelka miernie wypadła na tle programu prezentowanego w sposób rzeczowy (choc miał ograniczenia czasowe).
Kazdy zdrowo myślacy wyborca musiał to wyłapać z przeprowadzonej konfrontacji obu kandydatów.
Najłatwiej krytykować!!!!!!!!!!
Moccccherek / 83.27.202.* / 2006-11-20 00:15
p.s.mieszkałem 6 lat w Warszawie to dostatecznie długo aby powiedzieć, ze PRAWDZIWA WARSZAWA to moze jeszcze zachowała sie na Pradze Północ.
Reszta , co mogłem zaobserwowac "woziła jajka od mamy"
z okolic obrzeży W-wy kiedy powracali po niedzielnych odwiedzinach swoich małych ojczyzn.
Czy oni maja wieksze prawo wypowiadać sie na temat wyborów Prezydenta W-wy niz JA.
Niesadzę, ja posiadam jeszcze dokument, ktory upowaznia mnie do powrotu do W-wy z prawem ponownego otrzymania "meldunku".Tak, tak! Coś takiego kiedyś wymyslili KOMUCHY:-)

Najnowsze wpisy