Forum Polityka, aktualnościPolityka

Marcinkiewicz zaczyna promować Polskę

Marcinkiewicz zaczyna promować Polskę

skomentuj
Wyświetlaj:
goja / 80.53.211.* / 2006-07-03 11:28
jest takie powiedzenie : jak Cie widzą tak o Tobie piszą , więc chyba szkoda tych pieniędzy na reklamę
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-03 10:54
No tak, rząd nasz ma i w kraju i za granicą kiepski wizerunek, to fakt. Przecież ta kampania znowu będzie kosztować polskiego podatnika! My kampanie i konferencje prasowe mamy od wyborów i jakoś nam nie przybywa tylko ubywa kasy z budżetu. Reklamowali już polskiego hydraulika ale żeby "starą lampucerę" ( do niej porównouje obecny rząd PiS, Samo, LPR) reklamować jako ładną panienkę to żenujące.
Na świecie i tak mają oczy .
Polskę jako kraj powinno się promować TAK, ale polski rząd? Przecież tu chodzi o to żeby infrastrukturą, przejrzystym prawem i podatkami zachęcić inwestorów a nie tym, że Lepper pokaże swoją buraczaną twarz, Giertych twarz potwora Frankensteina, Marcinkiewicz- krzywoustego łysola, a Gosiewski muminka. Niech zrobią dobre ustawy to investorzy sami się do nas zjadą.
Ludzie z rządu to naprawdę niebezpiecznie dziwni ludzie.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-03 11:25
Dodam jeszcze, że pokazywanie się w/w polityków w mediach zagranicznych jest z góry skazane na niepowodzenie i stanowią oni anty reklamę NAWET w przypadku gdyby Polska miała świetną infrastrukturę, podatki, sądownictwo. Dlaczego? A z tego powodu, że ich wysoce NIEmedialne twarze zostaną źle odebrane przez zachodniego widza. Jak wiadomo w TV dobrze się "sprzedaje" ładna twarz. W Polsce nasi rządowi politycy byli w stanie podbić serca tej mniej światłej części społeczeństwa, głównie wiejskiego i w wieku emerytalnym, głosząc zresztą chasła pro socjalne. A inwestor zachdni to raczej podwyżki emerytury od rządu nie oczekuje lub becikowego. Pajace!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-03 10:25
Piękny natomiast jest ten spot na rynek wewnętrzny - dla ciemnego ludu.
Wielki Strateg IV RP dyskontuje w nim wzrost gospodarczy, a przecież PiS ma zwykłego fuksa, że trafił na dobrą koniunkturę na świecie.
Od razu poproszę adwersarzy o wyliczenie rządowych ustaw gospodarczych, które przyczyniły się do wzrostu gospodarczego w Polsce ;-) (becikowe?)
LP / 83.135.169.* / 2006-07-03 09:17
Jeżeli takie znane już "Autorytety " jak Marcinkiewicz, Gierychta ,Ziobro, Lepper, Religa mają tworzyć tą wizje polityków polskich "bezpiecznych i nieradykałów" to chyba jest to największa SZOPKA polskiego Rządu.
Przykłady dnia codziennego tworzą Obraz jako Wizerunek POLSKI i polityki którą Oni tworzą. Liczne spotkania z prasą zagraniczną jako forma interpretacji która nie pokrywa się na codzien codziennym to tworzenie śmiesznego Kabaretu Politycznego na skale Międzynarodową.
Prawo demokracji mówi : Nikt nie ma prawa przeszkadzać Komuś jeżeli ten chce się Wygłupiać.
Prawo Dyplomacji mówi : taką osobe można tylko później
przeprosić że się ją przez przypadek niechcący potraktowało jako "poważnego i odpowiedzialnego faceta"
Jak to wygląda w praktyce: to przykład "zaproszenia do królowej Angli."
LP / 83.135.169.* / 2006-07-03 09:54
PS.
Jeżeli Panu Marcinkiewiczowi tak bardzo zależy na przekazaniu autentycznym obrazu tworzonej przez Niego - Poilityki ,to powinien dążyć aby wszystkie transmisje telewizji Polskiej nadawane przez Satelity były niekodowane .
Dałby to Autentyczny OBRAZ Bieżący - do oceny przez cały świat -jak realizowana jest Polityka –„Bezpieczna i Nieradykalna”.
Mirro / 2006-07-03 09:05
Ciekawe co za intelektualista wymyślił tych 3 do tej roli?? Sam pomysł jest zły - przecież wizerunku państwa nie poprawia się reklamówkami!! To już mała paranoja...
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-03 08:59
No nie wiem, pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem twarz Marcinkiewicza pomyślałem sobie że wygląda jak przestępca. Co prawda potem się okazało że to sztywne kluchy w rosole, ale to trzeba znać język polski aby to stwierdzić.
skomentuj

Najnowsze wpisy