Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zyta Gilowska nie wraca

Zyta Gilowska nie wraca

Money.pl / 2006-07-03 08:42
Komentarze do wiadomości: Zyta Gilowska nie wraca.
Wyświetlaj:
manolo / 83.22.187.* / 2006-07-03 12:22
To po co była ta dwudniowa zabawa z telefonem?
Kero / 2006-07-03 13:35 / -
To zapytaj się pisuara bo to on zdaje się chciał sobie kupić czy tylko usłyszeć.
Kero / 2006-07-03 09:15 / -
Żaedna posda nie warta jest dbałości o swoją godność.
Gratuluję Pani Zyto - precz z oszołomami i sprzedawczykami.
Niepotrzebny był jedynie pani krok z PO do szaleńców.
manolo / 83.22.187.* / 2006-07-03 12:24
To prawda. Z. Gilowska stwierdziła ,że w PO "się nauczyła". Ciekawe byłoby usłyszeć jej zdanie na temat "nauki" w PiS.
zdenek / 2006-07-03 12:46 / Tysiącznik na forum
nauczyła się że dla Tuska nawet "siostra" się nie liczy.
Kero / 2006-07-03 13:33 / -
A co lub kto liczy się dla kaczogrodu?
aex / 193.109.244.* / 2006-07-03 11:08
Sprzedawczyki to PO i SLD razem z UB, WSI
zdenek / 2006-07-03 12:21 / Tysiącznik na forum
AEX dobrze to określiłeś.
zdenek / 2006-07-03 12:23 / Tysiącznik na forum
Sam Kwaśniewski powiedział że Tusk byłby kontynuatorem
jego prezydentury
zx / 83.16.202.* / 2006-07-03 13:32
Przypominam, że Gilowska wyleciała, a raczej została zmuszona do wylotu z PO za nepotyzm. Mniejsza o rzeczywiste motywacje jej byłych kolegów z PO (założę się, że fakt uprawiania nepotyzmu przez Panią Gilowską był tylko wygodnym pretekstem), w mojej ocenie jednak to wystarczy żeby zdyskwalifikować człowieka do zajmowania jakichkolwiek stanowisk wiążących się z jakakolwiek polityką kadrową. Bardzo możliwe, że dla Pana Zdenka nepotyzm jest wtedy jak jeden koleś z SLD zatrudnia po znajomości drugiego, natomiast gdy taka sama sytuacja ma miejsce w PiS-e, LPR lub Samoobronie to, to się wtedy nazywa wymiana niekompetentnych kadr na bardziej kompetentne. Być może jestem dziwny ale w firmie, którą zarządzam obowiązuje standard nie zatrudniania rodziny tudzież znajomych i każdy, kto próbował to obejść wyleciał na zbity pysk bez zbędnych ceregieli. To tyle w kwestii kwalifikacji moralnych Pani Gilowskiej bo jeżeli chodzi o jej kwalifikacje ekonomiczne to jaki koń jest każdy widzi. Nie ma podwójnych zasad czy standardów postępowania zależnie od przynależności politycznej zatem każdy, kto próbóje stosowac podwójne standardy jest .... i tu zostawię wykropkowanie bowiem ze względu na regulamin tego forum nie mogę użyć adekwatnego określenia. Dla mnie standardem jest pozbywanie się takich ludzi z bezterminowym, wilczym biletem na powrót do firmy. Taki jest mój standard oceny i według niego oceniam zarówno Gilowską jak i innych.
LP / 83.135.169.* / 2006-07-03 08:42
Pani Zyto jeżeli jest to Pani prawdziwa decyzja to ma Pani u mnie pełne uznanie.
Zaufanie i cierpliwość ma swoje granice honoru jako szacunku do siebie samego.
Nie można w tym wypadku robić sobie złudnych nadzieji po takim osobistym doświadczeniu z osobą dla której znajomość prawa ,odpowiedzialności za jego forme interpretacji = Marce papieru Toaletowego.
Inne przysłowie mówi :Kto z Kim przystaje takim się Staje!
Przykładem praktycznym w tym Rządie to: R.Gierychta,RELIGA i jeszcze paru innych.
Tworzenie dobrych celów i ich realizacji można dokonywać tylko z Ludzmi którzy prezentują podobny "mianownik wykładni" aby nie być potraktowanym jak "Donkichot".
Wykładnią SUKCESU jest wypadkowa dwóch Faktorów:
Właściwego Czasu i Dojrzałości tematu przez Ogół.
Nie przestrzegania Tej Reguły daje czasami takie niemiłe rozczarowania. Aby ich uniknąć w przyszłości należy nie popełniać podobnych błędów!!!
Jestem głęboko przekonany że będzie Pani miała większe szanse wykazania się jeszcze w przyszłości w innym Polskim Parlamencie który będzie prezentował INNY POZIOM wartości moralnych i politycznych:

Najnowsze wpisy