Forum Polityka, aktualnościKraj

Marta Kaczyńska na Wawelu, prezydent i premier w Warszawie

Marta Kaczyńska na Wawelu, prezydent i premier w Warszawie

Wyświetlaj:
marta. / 91.196.49.* / 2011-04-10 13:32
to bylo miejsce pracy sw pamieci lecha kaczynskiego .a jego pamiec i innych ktorzy zgineli trzeba czcic w kosciele modlitwa i zaduma .wience iznicze zanies na cmentarz tam jest godne miejsce.
analfabeta / 149.156.124.* / 2011-04-10 13:54
POległ na słuzbie, a nie PO godzinach.
yuki / 77.65.58.* / 2011-04-10 20:52
Lech Kaczyński leciał zainicjować swoją kampanię wyborczą, więc leciał tam prywatnie, ewentualnie w służbie partii, nie w służbie kraju.
yuki / 150.254.212.* / 2011-04-11 10:55
Pytaniepowinno brzmieć: nie kto płacił, a kto powinien.
oborowy / 79.185.105.* / 2011-04-10 20:44
Na służbie Narodu. Wiesz głabie co to takiego???
zaiste / 87.205.206.* / 2011-04-10 20:00
a o jakiej służbie myślisz lokaju?
oborowy / 79.185.105.* / 2011-04-10 20:56
Lokajem to jest Graś. Sam się do tego przyznał. Nić mi nie wiadomo, aby nasz Prezydent L. Kaczynaski pełnił takie obowiązki wobec Niemców.

Ziste. Może ty masz informacje, których Ja nie znam????? I cała Polska?????
etyk / 83.10.170.* / 2011-04-10 13:36
Marciu!,pomylił ci się menel z głową państwa.
HIST9)RIA-20100 / 87.105.191.* / 2011-04-10 13:27
PROBLEMY - i bez Wikipedii ani rusz! Albo, można mieć pamięć MOCNO WYBIÓRCZĄ - jak np. w książce "Prawą stroną", gdzie komorowski uważa się ZA NAJWIĘKSZEGO OPOZYCJIONISTE, a te facto w porównaniu do innych (np. p. prof. Szeremietiewa którego komorowski bezkarnie pomówił) komorowski jest ja PINCZER w zestawieniu do WILCZURA!
Elendir / 2011-04-10 12:54 / Łowca czarownic
Jeżeli ktoś idzie się modlić publicznie przed pałac prezydencki zamiast do kościoła, na cmentarz, miejsce katastrofy, czy też inne miejsce zadumy, to znaczy że cel jego modlitwy jest głównie polityczny i tak na prawdę modli się do wyborców. Moim zdaniem świadczy to też o niskim cenieniu zmarłych - ich pamięć jest mniej ważna niż bieżące potrzeby polityczne.
oborowy / 79.185.105.* / 2011-04-10 20:48
Elendir. ty nie wiesz, że Bóg jest wszędzie??? Biedactwo jesteś niedołuczony.
yuki / 77.65.58.* / 2011-04-10 20:49
Na szcęście Ty jesteś
niedołuczony
oborowy / 79.185.105.* / 2011-04-10 21:00
A w jakiej kwesti jestem niedouczony???? Bardzo jestem tego ciekawy. Wezmę to POd uwagę i się douczę.
Elendir / 2011-04-11 07:19 / Łowca czarownic
Widzę że ortografię już trochę poprawiłeś. Teraz spróbujmy z logiką i katechezą. Jeżeli Pan Bóg jest wszędzie, to czy jest jakiś religijny cel modlenia się akurat pod pałacem? Może też powinieneś zapoznać się co o tym mówił Jezus Chrystus:

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie (Mt 6,5-6).
Elendir / 2011-04-11 07:50 / Łowca czarownic
Bardzo chciał się przedstawić...
PlawdaKtólaBoli złodziei / 178.37.74.* / 2011-04-10 14:05
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-04-10 13:40

Jeżeli ktoś idzie się modlić publicznie przed pałac prezydencki zamiast do kościoła, na cmentarz,
miejsce katastrofy, czy też inne miejsce zadumy, to znaczy że cel jego modlitwy jest głównie
polityczny i tak na prawdę modli się do wyborców.

Panie Elendir Twoje praktyki modlenia się do wyborców są stosowana przez osoby które popierasz.
Pan Komorowski prezydent Polski chodzi do kościoła tylko po to by się modlić do wyborców. różne szuje i oszuści wspierający PO chodzą do kościołów dla wyborców a po kościele wspólnie z SLD tworzą ustawy zezwalające na legalizacje narkotyków i wszelkich zboczeń (homoseksualnych) Wyprzedaż naszego strategicznego (energetyka itp.) majątku narodowego w obce ręce świadczy tylko o tym że władza gardzi naszą ojczyzną i narodem...

Moim zdaniem świadczy to też o niskim cenieniu
zmarłych - ich pamięć jest mniej ważna niż bieżące potrzeby polityczne.

Moim zdaniem chęć upamiętnienia po przez zapalenie znicza przed pałacem prezydenckim osób które zginęły w smoleńsku w nie wyjaśnionych okolicznościach nie świadczy o niskim cenieniu zmarłych lecz wręcz przeciwnie...
Ale czy ty to rozumiesz...? wątpię
Stawianie barierek tylko po to żeby ludzie którzy pamiętają o zmarłych nie mogli postawić zniczy, to właśnie źle świadczy o władzy i ich stosunku do zmarłych...
-pamięć o zmarłych jest mniej ważna niż barierki na krakowskim przedmieściu...
Wstydzę się takiej władzy...
To nie władza to kanalie...
Elendir / 2011-04-11 07:49 / Łowca czarownic

Panie Elendir Twoje praktyki modlenia się do wyborców są stosowana przez osoby które
popierasz.

A kogo popieram? Bo mi się wydaje że nie tyle kogoś popieram, co są osoby których zdecydowanie nie popieram.

Pan Komorowski prezydent Polski chodzi do kościoła tylko po to by się modlić do
wyborców.

Skąd wiesz jaki Komorowski ma cel? Wszyscy katolicy chodzą do kościoła. Dlaczego uważasz iż akurat Komorowski ma w tym inny cel niż inni katolicy? Skąd wiesz że nie chodził do kościoła nim jeszcze został prezydentem, czy nawet politykiem? Bo temu że Kaczyński wcześniej nie chodził ze zgrają zwolenników modlić się przed pałac prezydencki to chyba nie będziesz zaprzeczać?

różne szuje i oszuści wspierający PO chodzą do kościołów dla wyborców a po kościele wspólnie z SLD tworzą ustawy zezwalające na legalizacje narkotyków i wszelkich zboczeń (homoseksualnych)

Odnośnie legalizacji narkotyków to wypadałoby byś nie mijał się z prawdą. Narkotyki nie zostały zalegalizowane. W kwestiach zboczeń, to co masz na myśli? Karanie za bycie homoseksualistą? I uważałbyś to za zgodne z nauką Kościoła? Chyba dawno nie słuchałeś ze zrozumieniem nauki Kościoła.

Wyprzedaż naszego strategicznego (energetyka itp.) majątku narodowego w obce ręce świadczy tylko o tym że władza gardzi naszą ojczyzną i narodem...

Mamy chętnych w kraju na zakup tego majątku?

Moim zdaniem chęć upamiętnienia po przez zapalenie znicza przed pałacem prezydenckim
osób które zginęły w smoleńsku w nie wyjaśnionych okolicznościach nie świadczy o
niskim cenieniu zmarłych lecz wręcz przeciwnie...

Jeżeli uważasz że demonstracja w miejscu publicznym, stanowiącym jedno z głównych miejsc życia politycznego, nawet jeżeli przy okazji zapali się podczas niej znicze ma inny główny charakter niż polityczny to znaczy że jesteś zwyczajnie naiwny. Albo, co gorsze, doskonale zdajesz sobie sprawę z faktycznych intencji organizatorów tej demonstracji, a na forum, w imię skuteczności w walce politycznej, po prostu kłamiesz.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-04-11 18:09

A kogo popieram? Bo mi się wydaje że nie tyle kogoś popieram, co są osoby których zdecydowanie
nie popieram.

Tuska, Napieralskiego, Komorowskiego oraz innych pseudo liberałów?

Skąd wiesz jaki Komorowski ma cel? Wszyscy katolicy chodzą do kościoła. Dlaczego uważasz iż
akurat Komorowski ma w tym inny cel niż inni katolicy? Skąd wiesz że nie chodził do kościoła
nim jeszcze został prezydentem, czy nawet politykiem?

Po jego stosunku do krzyża na krakowskim przedmieściu. PO tolerowaniu przez niego wybryków pijanych młodych ludzi między innymi organizowanych przez kryminalistę.


Bo temu że Kaczyński wcześniej nie
chodził ze zgrają zwolenników modlić się przed pałac prezydencki to chyba nie będziesz
zaprzeczać?

Nie śledzę Pana Kaczyńskiego więc nie wiem z kim chodzi.
Więc z kim jeszcze Pan Kaczyński chodzi pod pałac prezydencki?

Odnośnie legalizacji narkotyków to wypadałoby byś nie mijał się z prawdą. Narkotyki nie
zostały zalegalizowane.

Więc nadal młodzi ludzie z małą ilością narkotyków będą kierowani na leczenie i żaden z nich nie zostanie wypuszczony bez jakiej kolwiek konsekwencji przez prokuraturę w świetle nowego prawa?

W kwestiach zboczeń, to co masz na myśli?

Przyznanie parom homoseksualnym które zawarły związek partnerski za granicom naszego kraju statusu równouprawniającego ich z małżeństwem.

Karanie za bycie
homoseksualistą?

wydaje mi się że homoseksualistów trzeba leczyć nie karać? Nie wiem czy twoja terapia karania homoseksualistów będzie skuteczna?

I uważałbyś to za zgodne z nauką Kościoła?

Kościół nakłada kary na homoseksualistów?

Chyba dawno nie słuchałeś ze
zrozumieniem nauki Kościoła.

W tej kwestii nauka kościoła jest jasna...
Czyż nie?

Mamy chętnych w kraju na zakup tego majątku?

Czy nie lepiej żeby zyski z tych przedsiębiorstw zasilały budżet państwa?
Czy czasem Rząd nie ma obowiązku nimi zarządzać efektywnie?


Jeżeli uważasz że demonstracja w miejscu publicznym, stanowiącym jedno z głównych miejsc życia
politycznego, nawet jeżeli przy okazji zapali się podczas niej znicze ma inny główny charakter
niż polityczny Albo, co gorsze, doskonale zdajesz sobie
sprawę z faktycznych intencji organizatorów tej demonstracji, a na forum, w imię skuteczności
w walce politycznej, po prostu kłamiesz.


Wybacz ale twoje insynuacje nie odnoszą się do wyrażonego prze zemnie zdania.

"Moim zdaniem chęć upamiętnienia po przez zapalenie znicza przed pałacem prezydenckim
osób które zginęły w smoleńsku w nie wyjaśnionych okolicznościach nie świadczy o
niskim cenieniu zmarłych lecz wręcz przeciwnie..."

Więc uważasz że ludzie którzy tam na krakowskim przedmieściu zapalali znicze czynili to z pogardą w stosunku do osób które zginęły w Smoleńsku?
Elendir / 2011-04-11 20:05 / Łowca czarownic
Od kiedy Napieralski to pseudoliberał? Ponadto łątwiej będzie Ci wymienić tych, których zdecydowanie nie popieram.

Po jego stosunku do krzyża na krakowskim przedmieściu.

Gdyż chciał przenieść go do kościoła? Uważasz kościół za niegodne miejsce dla krzyża?

PO tolerowaniu przez niego wybryków pijanych młodych ludzi między innymi organizowanych przez kryminalistę.

Tolerowaniu? Komorowski jest prezydentem, a nie policjantem.

Więc nadal młodzi ludzie z małą ilością narkotyków będą kierowani na leczenie i żaden z nich nie zostanie wypuszczony bez jakiej kolwiek konsekwencji przez prokuraturę w świetle nowego prawa?

Przeczytaj ze zrozumieniem ustawę.

Przyznanie parom homoseksualnym które zawarły związek partnerski za granicom naszego kraju statusu równouprawniającego ich z małżeństwem.

Mógłbyś podać źródło?

Czy nie lepiej żeby zyski z tych przedsiębiorstw zasilały budżet państwa?

Niż by je od razu spieniężyć? Nie.

Czy czasem Rząd nie ma obowiązku nimi zarządzać efektywnie?

Czy czasy gospodarki planowanej nie nauczyły Cię że państwo nie jest efektywne w zarządzaniu przedsiębiorstwami? Nie wspominając o zjawisku ciepłych posadzek dla "krewnych i znajomych królika"?

Więc uważasz że ludzie którzy tam na krakowskim przedmieściu zapalali znicze czynili to z pogardą w stosunku do osób które zginęły w Smoleńsku?

Nie nie z pogardą. Ale upamiętnienie zmarłych było dla nich mniej ważne niż walka polityczna.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-04-12 18:48

Od kiedy Napieralski to pseudoliberał? Ponadto łątwiej będzie Ci wymienić tych, których
zdecydowanie nie popieram.

Od momentu jak PZPR przemieniło się w SLD...
Więc kogo nie popierasz?

Gdyż chciał przenieść go do kościoła? Uważasz kościół za niegodne miejsce dla krzyża?

Uważasz że plac prezydencki jest miejscem niegodnym dla krzyża?
Każde miejsce na ziemi jest godne dla krzyża zaś nie godnie postępują ludzie którzy chcą ten krzyż zamknąć w kościele...


Tolerowaniu? Komorowski jest prezydentem, a nie policjantem.

tak tolerowaniu. A przepraszam zapomniałem że Pan Prezydent jest tylko od pilnowania żyrandoli...?

Przeczytaj ze zrozumieniem ustawę.

Skoro ją przeczytałeś ze zrozumieniem...

"Więc nadal młodzi ludzie z małą ilością narkotyków będą kierowani na leczenie i żaden z
nich nie zostanie wypuszczony bez jakiej kolwiek konsekwencji przez prokuraturę w
świetle nowego prawa?"


Mógłbyś podać źródło?

"http://prawo.uni.wroc.pl/pliki/7265"

Czy czasy gospodarki planowanej nie nauczyły Cię że państwo nie jest efektywne w
zarządzaniu przedsiębiorstwami? Nie wspominając o zjawisku ciepłych posadzek dla
"krewnych i znajomych królika"?

Efektywność w zarządzaniu firmo zależy od umiejętności zarządzania tą firmą a nie od własności.
Firmy prywatne źle zarządzane również upadają. A jeśli chodzi o te ciepłe posadzki to masz rację przez ostatnie trzy lata namnożyło się ich ale to chyba dlatego że ci znajomi i krewni są od "pędzącego królika".

Nie nie z pogardą. Ale upamiętnienie zmarłych było dla nich mniej ważne niż walka
polityczna.

To są tylko Twoje subiektywne odczucia...
Elendir / 2011-04-12 19:30 / Łowca czarownic

Od momentu jak PZPR przemieniło się w SLD...

Wydaje mi się że Napieralski jest za młody by mu łatkę PZPR przypisywać. I bynajmniej nie stara się uchodzić za liberała.

Więc kogo nie popierasz?

Szczególnie, to nikogo. Ale jak do wyboru mam tych, których zdecydowanie nie popieram i względnie neutralnych kandydatów, to wybieram tych neutralnych. WIęc zależy z jakich kandydatów miałbym wybrać.

Uważasz że plac prezydencki jest miejscem niegodnym dla krzyża?
Każde miejsce na ziemi jest godne dla krzyża zaś nie godnie postępują ludzie którzy chcą ten krzyż zamknąć w kościele...

Dla Ciebie krzyż to dwie deski zbite ze sobą w szandar polityczny którym się stał krzyż pod pałacem prezydenckim. Takiego krzyża nie uznaję jako godnego czegokolwiek. Prawdziwy krzyż nosi się w sercu. Ale ci, co fakycznie niosą taki w sercu, nie zachowują się jak "obrońcy krzyża" spod pałacu prezydenckiego.

"Więc nadal młodzi ludzie z małą ilością narkotyków będą kierowani na leczenie i żaden z
nich nie zostanie wypuszczony bez jakiej kolwiek konsekwencji przez prokuraturę w świetle nowego prawa?"

Sprawdź znaczenie słowa "legalizacja".

http://prawo.uni.wroc.pl/pliki/7265

Nie widzę w tym dokumencie słowa o związkach partnerskich. Mógłbyś dokładniej wyjaśnić co miałeś na myśli?


Efektywność w zarządzaniu firmo zależy od umiejętności zarządzania tą firmą a nie od własności.
Firmy prywatne źle zarządzane również upadają. A jeśli chodzi o te ciepłe posadzki to masz rację przez ostatnie trzy lata namnożyło się ich ale to chyba dlatego że ci znajomi i krewni są od "pędzącego królika".

Nie masz racji - inna jest motywacja właściciela, a inna zarządzającego. Może poczytaj coś o zakładach pracy w czasach komunizmu, czy też PRL?

To są tylko Twoje subiektywne odczucia...

Nie tylko moje.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-04-13 17:31

Wydaje mi się że Napieralski jest za młody by mu łatkę PZPR przypisywać. I
bynajmniej nie stara się uchodzić za liberała.

Nie stara się uchodzić za "liberała" bo udaj lewicowca...?

Szczególnie, to nikogo. Ale jak do wyboru mam tych, których zdecydowanie nie
popieram i względnie neutralnych kandydatów, to wybieram tych neutralnych. WIęc
zależy z jakich kandydatów miałbym wybrać.

A jeśli osoba którą zdecydowanie nie popierasz będzie bardziej konkretna (to co będzie mówił nie będzie tylko obiecanką) natomiast ta Naturalna będzie mniej konkretną rzeczową osobą czy też wybierzesz tą "Naturalną"?

Dla Ciebie krzyż to dwie deski zbite ze sobą w szandar polityczny którym się stał
krzyż pod pałacem prezydenckim. Takiego krzyża nie uznaję jako godnego
czegokolwiek. Prawdziwy krzyż nosi się w sercu. Ale ci, co fakycznie niosą taki w
sercu, nie zachowują się jak "obrońcy krzyża" spod pałacu
prezydenckiego.

Skoro dla ciebie krzyż oznacza tylko wyłącznie dwie deski zbite ze sobą to nie dziwi mnie twój stosunek do niego i brak szacunku dla ludzi którzy uważają inaczej. Jeśli nie potrafisz go uszanować na Placu to i w Kościele go nie szanujesz zaś w sercu Twoim nie ma miejsca dla niego...


Sprawdź znaczenie słowa "legalizacja".

Wydawało mi się że przeczytałeś ją ze zrozumieniem...
No cóż pomyliłem się wybacz.
Elendir / 2011-04-13 20:08 / Łowca czarownic

A jeśli osoba którą zdecydowanie nie popierasz będzie bardziejkonkretna (to co będzie mówił nie będzie tylko obiecanką)natomiast ta Naturalna będzie mniej konkretną rzeczową osobą czy też wybierzesz tą "Naturalną"?

Niepopieram z jakiś powodów. Jeżeli problemem nie jest brak konkretności zamierzeń, to może być ich niewłaściwość.

Skoro dla ciebie krzyż oznacza tylko wyłącznie dwie deski zbite ze sobą to nie dziwi mnie twój stosunek do niego i brak szacunku dla ludzi którzy uważają inaczej. Jeśli nie potrafisz go uszanować na Placu to i w Kościele go nie szanujesz zaś w sercu Twoim nie ma miejsca dla niego...

Twoja wypowiedź świadczy o kompletnym braku zrozumienia mojej, bądź o umyślnym odwróceniu jej znaczenia. Moim zdaniem ta druga wersja jest prawdziwa.

Wydawało mi się że przeczytałeś ją ze zrozumieniem...
No cóż pomyliłem się wybacz.

Ależ przeczytałem ze zrozumieniem - stąd moja uwaga.
niewierzący ateusz / 83.4.92.* / 2011-04-10 13:36
bóg jest wszędzie jak twierdzą wierzący, albo nie ma go nigdzie jak uważają niewierzący, wniosek z tego taki ,że modlić można się wszędzie
Elendir / 2011-04-11 07:24 / Łowca czarownic
Skoro można modlić się wszędzie, to czy jest jakiś religijny cel w modleniu sie przed pałącem prezydenckim? Nie wierzę w nadrzędność religijnego celu w takim przypadku.
juju / 178.37.37.* / 2011-04-10 12:33
I CAŁEJ TEJ SWORZE PRAWDZIWIE NIENAWIDZĄCEJ WSZYSTKIEGO CO AUTENTYCZNIE POLSKIE,
DO WYPOWIADANIA SIĘ W NASZYM IMIENIU O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ W KATEGORIACH ŻALU I BÓLU PO STRACIE NASZEJ PATRIOTYCZNEJ ELITY. TO TAK JAKBY STALIN WYRAŻAŁ WSPÓŁCZUCIE Z POWODU ŚMIERCI OFICERÓW ZAMORDOWANYCH W KATYNIU !!!
analfabeta / 149.156.124.* / 2011-04-10 12:16
najlepszym POmnikiem będzie wspólnie i razem oddany głos na jedynego dorosłego do demokracji - bronka komorowskiego.
tade / 83.2.33.* / 2011-04-10 12:12
Gdy my sobie do gardeł skaczemy o duperele
nie mające wpływu na poprawę naszej sytuacji.
Zobaczcie jak w tym czasie bardzo urosły fortuny
naszych samozwańczych oligarchów ze wszystkich opcji politycznych.
Tak dalej należy popierać ten jedyny słuszny kierunek
wyznaczony paktem zawartym w Magdalence.
Bo przecież chodzi oto
by im się żyło coraz to lepiej.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-04-10 11:35

Komorowski: Najlepszym pomnikiem będzie pamięć i kontynuacja

Kontynuacja czego?
Waszego POpapranego nierzadu i zaklamania?
asdfadsfadsfadf / 213.77.81.* / 2011-04-10 11:09
I ODDANYCH WYZNAWCÓW JEDNEGO PREZESA I OJCA DYREKTORA.
maciekkkk / 2011-04-10 11:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zgadza się, mam podobne wrażenie.
niewierzący ateusz / 83.4.92.* / 2011-04-10 13:45
"Przed Pałacem Prezydenckim od rana zbierają się tysiące ludzi"

cytat z newsweeka, wydaje wam się z jednemu z drugim,że jak jeden głupio napisze max 300 osób a drugi głupio przytaknie to zaczarujecie rzeczywistość?
em96 / 81.81.29.* / 2011-04-10 11:17
Widać pozostali obawiają się ZOMO i restrykcji ze strony prowschodniego reżimu...
juju / 178.37.37.* / 2011-04-10 10:29
LUDZI, DLACZEGO TEJ INFORMACJI NIE PODAJE SIĘ??? A PUSTK I KOMORR UCIEKLI, BO NIE MOZNA NAZWAĆ INACZEJ ICH ZACHOWANIA - TCHÓRZE !!!
exi / 87.206.33.* / 2011-04-10 18:33
dlaczego Kaczyński nie jest na grobie brata tylko robi rozbój w biały dzień ,komu to jest potrzebne bo to jest hołota pisowska
oborwy / 79.185.105.* / 2011-04-11 01:50
A kogo Ci ten Kaczynski Rozbił??? POdaj go do Prokuratora.
Pyclik / 77.236.7.* / 2011-04-10 13:15
Tylko tyle?
A pisiorów jest w Polsce wg sondaży ze 6 mln, gdzież oni są?
Czyżby nie popierali takiego sposobu wykorzystywania Zmarłych w polityce?
OKUDŻAWA / 91.94.176.* / 2011-04-10 12:03
Praszciajtie piechotie, szto tak bezrozumna ona.
pablo55 / 178.235.211.* / 2011-04-10 11:06
Widziałem w telewizji i dziesiątek tysięcy to tam na pewno nie ma. Poza tym dlaczego się gromadzą przed miejscem pracy jednego z zabitych, a nie ma ich w kilkudziesięciu innych miejscach, gdzie pracowali pozostali?
jiji / 78.8.103.* / 2011-04-10 10:59
Bo to nie jest dobry moment na informowanie o demonstracjach od zakładem pracy, skupmy się dzisiaj na uczczeniu pamięci ofiar tej katastrofy, od tego są miejsca ich pochówku
M.M.M. / 83.238.24.* / 2011-04-10 20:34
MIEJSCE POCHÓWKU ZAWSZE JEST NAJLEPSZE NA ODDANIE CZCI ZMARŁYM
A NIE MIEJSCE PRACY
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy