Forum Forum finansoweBanki

mBank i izzykonto? buahahaha..... posłuchajcie!

mBank i izzykonto? buahahaha..... posłuchajcie!

sepatrze / 78.8.62.* / 2008-03-27 10:47
Jako pacholęcy, 13 rok życia zakończywszy, syn mój dostał zgodę na założenie rachunku bankowego, a wybór jego padł na mBank i jego produkt dla tej grupy wiekowej - izzykonto. I się zaczęło! Wraz z matką złożyli wniosek przez internet i bez mała po miesiącu i kilku kontaktach z "konsultantami" z mBanku dotarł do domu kurier przy którym syn złożył dwa podpisy, a nadmienię - chwila była dla niego doniosła, mimo że trwała kilka sekund - kurier zabrał dokumenty i cześć jak czołg - myśleliśmy że jest po sprawie.... A tu po kolejnym tygodniu przychodzi informacja, że rachunku nie otworzą bo... podpis syna nie zgadza się z wzorem podpisu syna.... dwa dokumenty podpisywane w obecności przedstawiciela banku, sekunda po sekundzie, gdzie jeden staje się wzorem a drugi jak widać musi być idealną (sic) kopią... Kto tam pracuje?! Chyba ci sami co w urzędzie z "12 prac Asterixa". Monity na nic - podpisy się nie zgadzają i już!! Dobre, co?!
Wyświetlaj:
d4rck / 2008-03-27 11:07
może syn jeszcze nie nauczył się dobrze pisać. Nie wiem jak z tą umiejętnością jest u obecnych 13-latków
sepatrze / 78.8.62.* / 2008-03-27 11:40
zapewne masz dużo racji d4rck w swej głębokiej, wręcz fundamentalnej analizie... ale podejrzewam że nawet gdyby podpisywał się trzema krzyżykami, lub jak zapewne Tobie potomni 13-latkowie - piękną, wysublimowaną kaligrafią którą można porównać tylko z gotykiem średniowiecznych ballad rycerskich... też jakiś analityczny umysł mógłby się dopatrzeć przesunięcia np. kropki nad i względem oryginału!
krzysiek84 / 83.15.98.* / 2008-03-27 20:01
Wiesz nie wiem jak było w tym przypadku, ale tak ogolnie to sam miałem identyczną sytuację.
Po prostu podpisując umowę z bankiem podpisałem się samym nazwiskiem a jakieś 2 lata później (przy poleceniu zapłaty) na dokumencie podpisałem się imieniem i nazwiskiem, nie pamiętałem już jak tam się podpisałem i mi nie uznali. Jeśli u Ciebie było inaczej to dziwię się bardzo bo sam mam konto w mbanku i cała moja rodzina i jedyny problem jaki miałem to ten co opisałem wyżej.
Życze szybkiego pozytywnego rozpatrzenia sprawy :) niech sie dzieciak ucieszy z konta :)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: