Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Mekler na telefon z NY

Mekler na telefon z NY

banholio / 2009-01-21 16:54
3 dni temu zadzwoniła do mnie Pani mówiąca po japońsku angielsku zadała kilka pytań np: Czy prowadzę firmę, czy gram na giełdzie itp a na koniec powiedziała że zadzwoni do mnie jakiś manager który wytłumaczy mi o co chodzi. Dziś zadzwonił facet mówiący że jest z NY i proponował zakup akcji spółki w pakietach. Nie pamiętam dokładnie nazwy ale to było jakaś spółka w skrócie ADM (widziałem nawet jej stronę) . Jestem oczywiście nastawiony sceptycznie to takich akcji więc męczył się około 1,5 2 h i w końcu chciał mi sprzedać pakiet 400 akcji po 25,25 za sztukę. Co ciekawe powiedział że kupi to za firmowe pieniądze a mi prześle rachunek i mam mu obiecać że zapłacę. Jakaś dziwna dla mnie sprawa miał ktoś może do czynienia z czymś podobnym ?
Wyświetlaj:
fraudsterscom / 2011-01-14 13:47
Reprezentuję grupę ludzi poszkodowanych m.in. przez Cornerstone Worldwide (jak również Source One International i Mann International). Skupiliśmy się pod szyldem www.Fraudsters.com .

Oczywiście w tym i innych przypadkach mamy do czynienia z oszustwem i próbą wyłudzenia. Brzmi to nieprawdopodobnie ale ludzie z naszej grupie im ulegli - osoby po drugiej stronie to świetni manipulatorzy.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tych firm lub osób, które wpłaciły im jakiekolwiek pieniądze - zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie http://www.fraudsters.com - z chęcią wspomożemy m.in. przy zgłaszaniu sprawy i jej łączeniu z innymi.
fraudsterscom / 2011-01-14 13:47
Reprezentuję grupę ludzi poszkodowanych m.in. przez Cornerstone Worldwide (jak również Source One International i Mann International). Skupiliśmy się pod szyldem www.Fraudsters.com .

Oczywiście w tym i innych przypadkach mamy do czynienia z oszustwem i próbą wyłudzenia. Brzmi to nieprawdopodobnie ale ludzie z naszej grupie im ulegli - osoby po drugiej stronie to świetni manipulatorzy.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tych firm lub osób, które wpłaciły im jakiekolwiek pieniądze - zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie http://www.fraudsters.com - z chęcią wspomożemy m.in. przy zgłaszaniu sprawy i jej łączeniu z innymi.
jacccp / 213.25.179.* / 2009-01-30 11:09
Witam,
borykam sie z nimi od 2 tygodni. maja fajna profesjonalna strone, nawet postarali sie o pozytywne wzmianki na ich temat w internecie. Z drugiej strony jest tez pare ostrzezen na necie. Postawilem im sprawe jasno (i zablefowalem)po ktoryms telefonie i powiedzialem kobiecie ze zwazywszy na opinie w internecie powiadomilem na wszelki wypadek policje ze jestem przez nich nagabywany, babeczka zrozlaczyla sie po slowie policja Przed chwila dostalem znowu telefon od managera? tym razem z akcentem z Essex(brytyjski akcent wzbudza zaufanie w pewnych kregach:) Przerwalem mu potok slow ktorym pieknie mnie zalal (przedstawiac cudowne perspektywy naszej wspolpracy i moich zyskow) i powiedzialem mu to samo co wam do tej pory i sploszyl sie chlopina odrobine tylko mnie poprosil o podanie stron z niepochlebnymi opiniami na ich temat( co jesli znajde czas z satysfakcja uczynie). To tak ladnie wszystko wyglada, ze dalej nie mam pewnosci czy faktycznie uprawiaja jakis lewy proceder czy ktos im tylko psuje opinie. Tu stawka sa jednak pieniadze i moj czas wiec ja mowie pas i od teraz juz nie mam nawet zamiaru z nimi rozmawiac o wspolpracy nawet nie wspominajac.
P.S. Tak na marginesie zadna z rozmawiajacych ze mna osob nie miala japonskiego acentu tylko z malezji i anglii(wiem ze w dzisiejszych czasach takie firmy zatrudniaja ludzi z calego swiata oni zas nie musza sie ruszac ze swojego kraju jednak jedna z tych kobiet na poczatku poswiecila mi sporo czasu by przekonac mnie ze jest japonka a jak ja zapytalem dlaczego w takim razie ma akcent z malezji( pracowalem kiedys w firmie z azjatami) zbaraniala kompletnie przeprosila?:) i zmienila temat:)
Zycze powodzenia nastepnym czytelnikom i chyba rozwagi.
banholio / 2009-02-01 21:35
Dostałem te rachunki pogrzebałem we właściwościach, ich wygląd był kiepski i kompletnie nie profesjonalny, do tego numer konta do banku na Cyprze. Dane kontaktowe na stronie nie zgadzają się z danymi na rachunkach. Temat zamknąłem mówiąc Panu od rozliczeń że nie zapłacę i niech do mnie nie dzwoni bo zadzwonię na policję. I cisza żadnej próby obrony. Skorzystałem z formularza kontaktowego na stronie gdzie napisałem że sprawdzam ich firmę i proszę o kontakt ale od paru dni nic.

Wszystko jest dokładnie dopracowane, zbyt dokładnie ale tylko w początkowej fazie. Ta Azjatka nawet powiedziała oprócz dzień dobry coś w stylu "czy jadłem dziś śniadanie" słyszałem że tak podobno witają się Japończycy a makler zadzwonił na godzinę przed otwarciem giełdy i przekonywał mnie że ma "cynk" na zakup akcji "Archer Daniels Midland" kiedy następnego dnia okazało się że faktycznie akcje wzrosły (akurat dzień odbicia po kliku dniach spadków) gratulowali mi 1000$ zarobku już nawet chciałem im powiedzieć to dajcie mi ten 1000 i dziękuje ale znudziło mnie już to...
fazik_nielogo / 94.75.73.* / 2009-01-21 18:46
To ja Ci też taki "rachunek" prześlę.
Obiecaj że mi przelejesz kasę (konto oczywiście podam)
Aha, i załatwię że jak przelejesz mi kasę to też do Ciebie jeszcze raz zadzwoni przemiła panienka z japońskim akcentem.

To ile chcesz tych "akcji"?
banholio / 2009-01-22 09:50
No nie przesadzaj nie jestem idiotom cała sprawa "śmierdzi z daleka" dostałem od nich rachunek na 10.000 dolarów za akcje firmy która fizycznie istniej i ijak wszystko wczoraj podrożały w stanach. Atakują mnie od rana znowu no ale pewnie opłaca sie za 10.000 dolarów. Firma nazywa się Cornerstone WorldWide ich strona http://www.cornerstoneworldwide.com/ kontakt na dokumentach inny niz na stronie a konto na Cyprze heheheh. Uważajcie... Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy