Forum Polityka, aktualnościKraj

MEN: Książki z tornistrów do komputerów

MEN: Książki z tornistrów do komputerów

Money.pl / 2011-07-21 08:51
Komentarze do wiadomości: MEN: Książki z tornistrów do komputerów.
Wyświetlaj:
już się cieszę / 213.241.90.* / 2011-07-21 10:31
Drogi MG,a jeżeli chodzi o wyprodukowanie rasy konsumentów to droga reform hallobuzkowych słuszną jest. Ci ,,głupi amerykanie,, na you tubie śmieszni są bardzo.
MG_13 / 194.33.17.* / 2011-07-21 08:51
Ja jestem skromnego zdania, iż nie powinno się zanadtto angażować technologii informacyjnych w edukowanie dzieci.. Szczególnie w pierwszych latach nauki w szkole podstawowej i gimnazjum..
Oduczy myslenia... poczynając np. od matematyki.. teraz dzieci nie będą wysilały szarych komórek by znleżć rozwiązanie zadania, tylko wklepią do komputera.. a jeszcze jak technologie się rozwiną to w ogóle pewnie pojawią się programy które wszystko będą za nie robić..
Tak to jest moze aż za nadto wybieganie w przyszłosć z mojej strony.. ale wiem jedno że komputer rozleniwi..
I nie dziwota że będziemy kształcić kolejne pokolenia które nie dadzą rady zdać mature..
Botycki / 77.255.224.* / 2011-07-21 12:40

teraz dzieci nie będą
wysilały szarych komórek by znleżć rozwiązanie zadania, tylko wklepią do
komputera.. a jeszcze jak technologie się rozwiną to w ogóle pewnie
pojawią się programy które wszystko będą za nie robić..

Ale dzisiaj dokładnie tak samo jest w pracy. Komputery wszystko robią za pracowników, bo chodzi o to, żeby było szybciej. Dlatego też pojawił się pomysł, by kształcić ludzi na dobrych (nie tyle może wydajnych, co szybkich) pracowników już od maleńkości. Wszystko jest skomputeryzowane (oprócz wyrębu lasu i mieszania zaprawy w betoniarce) więc trzeba doganiać, nie ma wyjścia.
tesa1959 / 2011-07-21 13:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I oczywiście komputer na testach gimnazjalnych i na maturze. Będą lepsze wyniki, a przy okazji masowa produkcja kapusty. I będziemy mieli takich inteligentów jak VV . Busch, który nie wiedział, czy Warszawa leży w Polsce czy też Polska w Warszawie.
A... jeszcze przemysł optyczny rozwinie się bardzo szybko - okulary będą szły jak świeże bułki.
Eugenia46 / 2011-07-21 13:04
Przynajmniej będziemy dbać o matkę ziemię!
tesa1959 / 2011-07-21 14:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Pewnie tak, skoro zużyte komputery będą zalegały śmietniska... .
MG_13 / 194.33.17.* / 2011-07-21 08:54
Dodam jeszcze ze zamiast wprowadzać coraz to nowsze podręczniki.. i kombinować z ich wersjami elektronicznymi, MEN mógłby pomysleć nad ujednoliceniem podręczników.. by co roku sie one nie zmieniały.. - to tylko sztuczne napędzanie kasy wydawnictwom... A dzieciaki jak nie rozumiały pewnych zagadnień tak nie rozumieją nadal.. i w cale nowe podręczniki im w tym nie pomagają..!!!

Najnowsze wpisy