Forum Klub managera - tematy użytkowników

Menedżerze, jak Ty rozwiązałbyś ten problem?

Menedżerze, jak Ty rozwiązałbyś ten problem?

magdalena_kr / 2013-11-21 15:15
25 – 26 listopada 2013 roku w Krakowie Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w nowatorskim szkoleniu „Skuteczny lider - rozwiązywanie trudnych sytuacji w zespole”.

Do kogo adresowane jest wydarzenie?
Szkolenie przygotowane zostało z myślą o osobach zarządzających zespołami, tj.:
- menedżerowie,
- dyrektorzy,
- kierownicy,
- team leaderzy.

Sposób pracy
Uczestnicy są „wrzuceni” w kryzysową sytuację. Ich zadaniem jest wcielenie się w rolę menedżera i pokierowanie zespołem pracowników (aktorów) tak, by rozwiązać niełatwy problem. Zawiłość sytuacji wynika z połączenia kryzysowej położenia firmy wraz z napiętymi relacjami w zespole.

Sesja z aktorami poprzedzona jest oraz podsumowana pracą z trenerem. Pod jego okiem, uczestnicy pracują nad kompetencjami menedżera, modelami i metodami rozwiązywania trudnych sytuacji w zarządzaniu ludźmi.

Atuty
Udział w szkoleniu da możliwość wypróbowania różnych strategii zarządzania pracownikami oraz ich weryfikacji.

W efekcie, uczestnicy nabędą większą umiejętność radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi (konflikt w zespole, redukcja personelu, przekazywanie trudnych informacji, podważanie pozycji lidera itp.);


Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można na stronie: http://www.wszechnica.uj.pl/pl/projekty_innowacyjne/skuteczny_lider_-_rozwiazywanie_/

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 507-006-636 oraz na
marta.rua@wszechnica.uj.pl

Najnowsze wpisy