Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Miedwiediew: Tam jest bardzo, bardzo źle

Miedwiediew: Tam jest bardzo, bardzo źle

Money.pl / 2010-05-11 16:33
Komentarze do wiadomości: Miedwiediew: Tam jest bardzo, bardzo źle.
Wyświetlaj:
business is all that counts / 86.180.237.* / 2010-05-11 18:10
Amerykanie zawsze ogrywaja aktywna role, szczegolnie w fazie wszczynania konfliktow na swiecie, potem problem jest juz wlasciciela.
sc / 173.32.52.* / 2010-05-11 16:33
Miedwiediew jest skończonym durniem, łotrem i cynikiem. On wie dobrze, że wojna z Izraelem tego lata jest już prawie nieunikniona o ile Syria nie zabierze do siebie rakiet SS-1 Scud, które podarowała kilka tygodni temu Hezbollah (Partia Boga) w Libanie. Miedwiediew wie dobrze, że tak się stanie bo to zagraża bezpieczeństwu Izraela. Miedwiediew mąci jak może dla własnego interesu. Popiera Syrię aby móc sprzedawać broń a najważniejsze wpychać nosa tam skąd Rosję wykopano. A ile ludzi zginie. Po fakcie Miedwiediew będzie udawał Greka, że to nie jego wina. Sednem sprawy jest konflikt palestyńsko-izraelski. Zostawmy te problemy im samym do omówienia. To nie jest konflikt izraelsko-egipski czy polsko-izraelski czy rosyjsko-amerykański czy nawet syryjsko-izraelski.
bolesław1 / 78.88.202.* / 2010-05-11 22:11
Coś ci się pomyliło.
sc / 173.32.52.* / 2010-05-12 05:30
Aby przekonać kogokolwiek, nie tylko mnie, to może napisałbyś więcej niż cztery słowa. Przyjmij to za najlepszą lekcję dla siebie. To co mogę dodać tobie, to ten mieszacz, Miedwiediew spotkał się z liderem Hamasu. Łatwo zgadnąć po co. Posłac im broń. Hamas to terroryści dla jednych lub bojownicy dla drugich, w zależności po której stronie są czytający. Ten uścisk ręki Miedwiediewa przyniesie niedługo tysiące trupów na Bliskim Wschodzie. Izrael nie ma najmniejszej szansy na przegranie z jakimkolwiek przeciwnikiem i jak przyjdzie prawdziwa wojna to nastanie pustkowie w Gazie czy Syrii. Misja pokojowa Miedwiediewa to zwykłe sq.wysyństwo a gdyby tak nie było to powinien odwiedzić obie strony. Jak widzisz widoczny jest wyłącznie interes rosyjski. W obecnej chwili podobna atmosfera robi się w Polsce. Kaczor dziękuje za świeczki Rosjanom a większość Rosjan i tak stale myśli że Polacy powinni mieć zawsze przygotowane gromnice dla siebie.

Najnowsze wpisy