Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Mikołajkowy prezent dla spłacających kredyt

Mikołajkowy prezent dla spłacających kredyt

Money.pl / 2012-12-05 22:22
Wyświetlaj:
ananalityk / 213.238.96.* / 2012-12-06 19:28
Jak dla mnie eksportera towarów do UE słabnący złoty to miła wiadomość ale dla tych co mają oszczędności w złotym albo kredyty w obcych walutach to nie dobre wieści .Ale niema co narzekać na razie złoty od zeszłego roku i tak zyskał i trzyma się nie żle .Gorzej będzie jak Donkowi przypływ euro do korytka unia odetnie i się budżet nasz powali razem ze złotówką a ci co mają kredyty hipoteczne w obcych walutach wyłożą się jak betki w mgnieniu oka .Tak czy inaczej ja nie stracę a nawet zyskam jak się zeta powali ,ale żal mi tych młodych ludzi którzy naiwnie uwierzyli bankierom że kredyt hipoteczny w obcej walucie jest najlepszy nie dość że już stracili na tym kredycie to jeszcze może się okazać że stracą jeszcze więcej albo wszystko -tacy nie maja się z czego hahać
dr5 / 85.222.86.* / 2012-12-06 12:08
hahaha. chciałbym zobaczyć teraz tępe gęby annalityka i pozostałego motłochu obrażającego mnie dwa dni temu gdy napisałem o tym - jak również o nowym programie.

Założę się że matoły dalej nić nie rozumieją z tego co się dzieje.
To niesamowite jak bolszewicy sprawi wam mózgi, sterowalne pajace hahahaha
kokochanel / 82.210.153.* / 2012-12-05 22:22
Najgorsze jest obniżanie stóp procentowych. Obniżenie wartości złotówki spowoduje podwyższenie towarów importowanych (paliwo), poza tym osoby, które oszczędzają będą mniej oszczędzać, co spowoduje, że trzeba będzie więcej złotówek wydać na towary, a oszczędzanie nie będzie się tak opłacało. Dotego w styczniu zapowiadają kolejne obniżenie stóp, głupota, spowoduje to zahamowanie spadku cen nieruchomości (developerzy zyskają, WIDOCZNIE RZĄD SZYKUJE KOLEJNYCH LEMINGÓW DO BRANIA KREDYTÓW, BO PRZECIEŻ Mieszkanie Dla Młodych jest dla kupujących nowe mieszkania (DEVELOPERSKIE), to jest po prostu jeden bandycki Kraj
małyMotyl / 2012-12-06 11:56 / Bywalec forum
ale to chodzi tylko i wyłącznie o kredyt hipoteczny czy też o jakieś inne kredyty, w sensie takie zwykłe?

Najnowsze wpisy