Forum Forum finansoweKredyty

Millenium leasing - proszę o opinię

Millenium leasing - proszę o opinię

alienscum / 2008-11-18 11:09
Zastanawiam się nad ofertą millenium leasing.
Do tej pory korzystałem kilkukrotnie z efl i było OK, ale teraz mam
od millenium leasing dużo lepszą ofertę. Nie mam jednak doświadczenia z tą firmą.

Leasing będzie dotyczył środków transportu (auta dostawcze) na 24 mc.

Proszę o wasze opinie nt. przedmiotowej firmy.
Wyświetlaj:
Jacekjank / 188.121.6.* / 2014-05-31 21:22
Millennium nie polecam TRAGEDIA, oddałem im auta bo straciłem na nie pracę sprzedali je nie oddali nadwyżki i wypełnili weksle ŻEBYM TO JA IM ZAPŁACIŁ!!!! ZGROZA sprawa w sądzie w razie pytań proszę pisać jacekjank@gmail.com
darek40731 / 89.68.247.* / 2013-09-15 19:11
MILLENIUM TO OSZUŚCI PO 1000 KROĆ. Powinna się zająć nimi Agencja . Ci ludzie nie powinni wyjść zza KRAT. Jestem księgowym i rozliczałem ludziom te ich umowy . Powiem tak .Ja wypowiecie umowę z tymi oszustami przed terminem to po pierwsze stracicie wszystkie wpłacone pieniądze, zapłacicie odsetki umowne wyższe od lombardowych ( ok 30%)od całej kwoty leasingu . I NAJFAJNIEJSZE .zabiorą /ZA DARMO/ przedmiot leasingu i jeszcze zapłacicie KARĘ 100% wartości leasingu .Ogólnie kupicie cos za 1000 zł to np.spłacicie przykładowo 800zł zabiorą wam te kasę i przedmiot i jeszcze płacicie 1000 zł karę. Takie są realia. NIKOMU NIE POLECAM TYCH OSZUSTÓW
Jabłonec / 79.186.20.* / 2014-02-09 18:06
Co ty koleś pier..sz?:) Jak zakańczasz wcześniej Umowę Leasingu przedmiot jest Twój (wykupujesz go za wartość rynkową lub końcową w zależności od okresu trwania leasingu plus kapitał takie są przepisy prawa panie "księgowy":) Dałeś d. i cię zwindykowali, a teraz piszesz te bzdety. Odsetki karne są podwójne, no chyba że wynegocjowane przed podpisaniem na jednokrotne, ale nie dotyczy to kary za przedwczesne zakończenie umowy, bo takiej nie ma (jest tylko aneks, wiem bo sam kończyłem wcześniej jeden leasing:), tylko za windykację.
cbr500rrrrrrr / 31.178.207.* / 2016-03-18 12:03
Niestety, tak to mniej więcej wygląda. Mam motocykl w leasingu i po roku spłacania chciałem kupić go wcześniej, by szybciej spłacić. Zaproponowano mi wykup po cenie rynkowej. Czyli sprzęt wart 21 000 w dniu zakupu, spłacone 14 000, wartość w dniu wykupu od firmy leasingowej - 18 000, kwota wykupu 18 000, a spłacone 14 000 przepada. Czekam do końca leasingu, ale Millenium nie polecam
ellen 176 / 89.68.247.* / 2014-08-28 20:57
do JABLONIEC
mało MASZ KASY wyłudzanej przez twoja firmę OSZUSTÓW ze jeszcze będziesz tu agitował!!!! Ty nawet sam nie wierzysz w to co piszesz a będziesz wciskał kit , ale ten fach ci się przyda jak cie zamkną ,oie zaczniesz uczciwie pracować a NIE OKRADAĆ LUDZI
Global Budownictwo sp z o.o, / 83.22.172.* / 2012-12-19 14:29
To sa oszuści - korzystajcie z innych leasingów . Stosuja nieprzewidziane umową dopłaty z kazde kiwniecie palcem i spróbój sie wybronic - JA ICH OMINE Z DALEKA ZAWSZE
MMS 575 / 194.126.238.* / 2013-07-22 12:29
100 % prawdy mnóstwo kruczków napisnych najmniejszą z możliwych czcionek dodatkowe koszty , o których cisza w ofercie. Oferta tylko z pozoru jest atrakcyjna.
kazik458 / 77.255.64.* / 2012-12-02 16:13
Tak jak wszyscy piszą ,też miałem dużo problemów z leasing millennium,podpisując umowę bez szczegółowego przeczytania,i okazał się ,,SZOK,,mnóstwo błędów naciągnięć
nie do poprawienia.
MACIEK812 / 213.238.119.* / 2012-09-04 08:21
Proponuje poszukac Ci innej firmy która przedstawi Ci dobrą oferte i zrobi to tak jak sobie zyczysz. Milenium raczej tego nie zrobi wrecz przeciwnie o wszystko musisz dopytywac ,a oni i tak nie powiedzą Ci prawdy. Moim zdanie są lepsze oferty w inych firmach i lepsze traktowanie klięta, a nie zeby złapac nawciskac ,albo powiedziec tak jak tobie to pasuje ,a pózniej co do raty duzo większa stawka. No chyba ze jest dobry pracownik i zrobi to bardzo profesjonalnie ,a nie tylko złapie klięta. Nie polecam firmy z Kielc rozczarowałem sie sakramęcko,tam tylko złapac klieta masakra. Za rok wybieram inna firme.
gratka / 95.48.125.* / 2012-10-22 12:00
nie polecam Millenium
janusz godyń / 83.29.245.* / 2012-10-03 20:38
Mam także pojazd na 2 lata i teraz przysłali mnie ubezpieczenie o 68% wyzsze niz w roku poprzednim a pojazd stracił na wartosci 50 tys.Zrezygnowałem po przedstawieniu oferty ubezpieczenia TUR ALLianz Polska która jest o 50% nizsza. Zgodzili się ale przysłali f-rę za przygotowanie aneksu 615zł i administrowanie roczne 184.5. Przedtem o tym nikt nie mówił. F-ry na ubezpieczenie po staremu z pogróżkami dalej przysyłaja.Odradzam janusz
Franek949 / 77.254.195.* / 2012-08-31 09:16
Witam.
No powiem ze moje rozczarowanie tą firmą jest ogromne. Najlepiej zeby sami zrobili oferte na ich warunkach oniczym nie informowali i podpisali umowe ,a pózniej wielkie rozczarowanie. JEsli przykładowo mam prawo wyboru OC i AC a tak miałem ,ze mogłem sam sobie ubezpieczyc auto w innej firmie ubezpieczeniowej duzo duzo taniej i sam wybieram warjantyto ok jest super ,ale pozniej jak dopatrzyłemm sie w umowie assistansa który nie był obowiązkowy to jetem zdziwiony bardzo tym bardziej ze agent sam mówił ze nie musze tego miec ,a jest doliczony. Wiec jestem rozczarowany i zdziwiony tą sytuacja. Po drugie opłata za tablice rejestracyjne nie zostałem poinformowany otym ze to ja płace zdziwiony kwotą FV szok.!!!!!Powiem tylko tyle szybko to załatwili i nic pozatym..... Napewno nie wezne tej firmy nastepnym razem i nie polecam jesli agent nie zrobi porzadnej oferty z wyjasnieniem kazdego zapytania.
elite / 77.254.126.* / 2012-06-25 11:07
Jak zauważyłem nic się nie zmienia w Millennium Leasing .
W chwili obecnej tj. maj/czerwiec 2012 podpisałem umowę na leasing . Jestem przerażony tym co się zaczęło od tego momentu dziać , a raczej nie dziać .
Ubezpieczenie wybrałem u swojego brokera . Dlaczego? Kwota ubezpieczenia jaką mi zaproponował Millennium Leasing od kwoty netto 41 300 w PZU ( ubezpieczenie tylko OC , AC i NW) bez asistans( osobno płatne w millennium ) to 2597 zł
Mój Broker w PZU od tej samej kwoty za cenę 1938 otrzymuję ( OC , AC , NW , asistans)
Skąd ta różnica ? Zapewne to ( to tylko przypuszczenie) wynagrodzenie dodatkowe dla brokera Millennium firmy NORD partner.
Druga sprawa to obowiązek wykupienia asistans w millenium po mimo, że takowe już jest raz wykupione w polisie ubezpieczeniowej .
Na zwrócona uwagę odpowiedzieli że takie maja standardy i najwyżej mogę nie podpisywać umowy.

Szkoda tylko że umowa została już podpisana a tego rodzaju kwiatki wychodzą później.

trzeci kwiatek w obsłudze to fakt że po mimo zarejestrowania samochodu przez millenium około 20.06.2012 to brak informacji o takiej rejestracji do mnie albo do brokera który miał ubezpieczać. W ten sposób samochód dnie ma ubezpieczenia w chwili wydania .
Co już nie interesuje już Millennium , bo przecież to ja ubezpieczam pojazd , tylko w jaki sposób ubezpieczyć pojazd bez dowodu rejestracyjnego .
A tylko przy okazji Millenium bierze dodatkowe opłaty za "administrowanie" obcym ubezpieczeniem , około 500 zł netto na rok.

Rozmawiałem z panem Piotrem Gąska
22 598 27 46 z millenium , który poniżej bronił dzielnie Millennium , niestety efektem tej rozmowy jest ten wpis.

Tak więc osobiście odradzam wiązanie się z tą firmą , ale każdy może przekonać się na własnej skórze.

Powodzenia

mój mail: elite@onet.pl
Jabłonec / 79.186.20.* / 2014-02-09 17:59
Nie 500 zł a 200 zł za administrowanie polisą za rok, fakt za każdym razem trzeba pamiętać o terminie ubezpieczenia i je negocjować z Nordem - ja mam zawsze wynegocjowane do poziomu rynkowego. Te twoje kwoty to chyba pomyłka bo 41 tys to kwota ubezpieczenia chyba czołgu za 10 mln zł:) Ogólnie oferta tania, jako nieliczni stosują normalną cesję bez rozwiązywania umowy i wnioskowania od nowa (uciążliwe zwłaszcza przy przekształceniach). Wg mojej opinii (współpracowałem z około 10 lesingodawcami) są bardzo elastyczni, trzeba jednak pamiętać o ubezpieczeniach i negocjować warunki OWUL - są przecież do zmiany.
rob105 / 212.106.26.* / 2014-02-10 21:58
41 tys to wartość przedmiotu ubezpieczenia, czytaj ze zrozumieniem
adssda / 81.219.65.* / 2013-04-17 21:39
JAK MOŻNA NIE PRZECZYTAĆ CO SIĘ PODPISUJE? Idiotyzm...
DAREK316 / 89.231.177.* / 2012-08-09 23:21
zgadzam się potwierdzam leasing bardzo dobry!! oferta super mam 4 auta w millennium , ale to co się dzieje z ubezpieczeniem przez ich brokera nord partner jest nie do przyjęcia po kilka tysiecy różnicy było w ofertach między millennium (pzu) a moim agentem też z Pzu ...
PROSZĘ PAŃSTWA MOŻEMY TYLKO PISAĆ I OSTRZEGAĆ NOWYCH KLIENTÓW ABY DOKŁADNIE CZYTALI UMOWY DOT. UBEZPIECZENIA A PREZESI ZARZĄD W MILLENNIUM SĄ ZADOWOLENI BO PIENIĄŻKI SĄ DUŻE Z UBEZPIECZEŃ ... I CO Z TEGO ,ŻE KILKU KLIENTÓW ODPADNIE NOWYCH CZY STARYCH..
POZDRAWIAM
DP
elite / 77.254.126.* / 2012-06-25 11:26
Piotr Gąska to pan który piastuje stanowisko:
Marketing and produkt director
Millennium Leasing sp. z o.o.
elite / 77.254.126.* / 2012-06-25 11:13
http://www.millennium-leasing.pl/ubezpieczenie-wieloletnie

a tu ubezpieczenie wieloletnie
Iwona / 79.187.198.* / 2012-06-15 08:36
Nigdy więcej w Millennium leasing
Kasują za wszystko wielkie opłaty, nie ma możliwości korzystania z innego ubezpieczyciela choć można ubezpieczyć auto za połowę ceny którą wyłudza ich broker NORD
Nie uprzejma obsługa, walczę z nimi każdego roku na tema ubezpieczeń, każą sobie płacić prawie tysiąc złotych za zmianę warunków umowy a na końcu i tak się nie zgadzają.
Polecam BRE LEASING
Iwona
Lati77 / 95.41.20.* / 2012-02-02 09:01
Jak to bywa na forum zawsze wypowiada się parę osób, zazwyczaj takich które nie dopełniły jakiś formalności i mają teraz problemy - o czym nigdy nie mówią. Jestem klientem tego leasingu od 10 lat. Kilka umów a już zakończonych i nie miałam żadnych prooblemów, wszystko ok. ubezpieczenie z leasingu jest najkorzystniejsze pod względem ewentualnej likwidacji szkody. Co roku dostawałam przedłużenie polisy, płaciłam w ratach leasingu ale tak mi pasowało. Sama wybrałam leasing w jenach japońskich, co niestety kosztowało mnie wzrost leasingu, gdy waluty zaczęły szaleć. Wystąpiłam o umożenie odsetek i część mi umożono, wystąpiłam o przedłużenie leasingu na kolejny rok i nie było problemu. Teraz chcę kupić nowy samochód i dostałam ofertę na 3 pakiety w różnych towarzystwach i 3 warianty raty + Vat, całość polisy opłacona w leasingu + VAT lub wpłata bezpośrednio do ubezpieczyciela. POLECAM TĄ FIRMĘ
Mariusz326 / 83.7.143.* / 2017-12-14 14:40
Gościu 10 lat to może, ale Ty masz. To jest bardzo dziadowska firma. Nie polecam nikomu ML ! Omijajcie tę firmę z daleka !
janusz257 / 83.29.245.* / 2012-10-03 20:49
czy jestes pracownikiem firmy to sie przedstaw. ja pisałem moje zale z otwarta przyłbica i moge ponieśc za to odpowiedzialnośc nie badz naiwny daj sobie spokój.Dodatki sa ukryte w umowie której w całości nie otrzymasz albo dopiero po czasie a podpisujesz dokumenty nie zawsze wypełnone do końca.Nie wierzcie przedstawicielom.Bo potem dostaniesz od Pani Anety przykazkiej f-re i oczy ci sie otworzą a zonie zamkną z przerażenia.
evva / 87.205.48.* / 2012-06-04 14:32
Korzystne ubezpieczenie??? za 5 letni samochód o wartości 11 tys netto kazali mi płacić 3000. za 4 letni o wartości 24 tys netto 2950. (w tym samym czasie). Znalazłam swoje ubezpieczenie za 1200 zł. dziękuję.
Robert Michalski / 188.147.161.* / 2012-04-24 19:56
wiesz miałem juz paredziesiat leasingow samochodowych- ale ten ktory wlasnie zakonczylem z millenium - jest w sumie był najgorszy . Mozna naprawde niezle stracic finansowo. I zeby niebyc anonimowym ze czegos gdzies niedoczytałem nie dopilnowałem
zawsze mozecie napisac emaila i poprosic o wyjasnienie. moj adres krammax@wp.pl
korzystający z Leasingiu / 77.255.126.* / 2011-09-28 14:20
PORAŻKA!!!! Jeśli chcesz mieć problemy to bierz tam leasing. Skusiłem się na niski całkowity koszt leasingu i żałuję. Obsługa Kraków ul Straszewskiego poniżej krytyki, niesłowna, nie informuje o ukrytych opłatach. Kierownik /auto brane w leasing jesienią 2010/ to niewychowany buc. Sposób rozmowy z klientami /po podpisaniu umowy/ skandaliczny. Jego słowo niewiele warte. Ciągle niedotrzymane terminy . Ubezpieczenie auta zawyżone /a miało być korzystne porównywalne z salonem/, spróbujcie nie wziąć go w Millenium - straszą opłatami za rozpatrzenie wniosku i odstąpienie od ubezpieczenia /coś ok. 500zł + 300zł/. Do ubezpieczenia DOLICZAJĄ 23% VAT- spróbujcie wyczytać to w umowie. Doliczają jeszcze assistance nikomu niepotrzebne. Miałem poprzednio umowę z firmą VB Leasing - bez zarzutu. Obsługa na poziomie. Tu same problemy. Atmosfera bardzo niemiła. W razie problemów proponuję kontakt z centralą w Warszawie - nic już nie mogą zrobić /bo umowa podpisana/ ale pocieszą.
GRT / 193.201.167.* / 2012-07-25 13:56
Pierniczysz koleś, pewnie pracujesz dla konkurencji i żal ci d. sko ściska, że nie możesz mieć tak taniego finansowania. Nie ma żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku czy umowę, tak jak ma BZ czy ING i jeszzce parę innych firm, a opłata ta nie stanowi kosztu leasingu, które przedstawiają w ofercie.
Jedyna opłata przy ubezpieczeniu obcym to 150 zł netto rok, jako że miałem ubezpieczenie u swojego brokera. A VAT do ubezpieczenia dodają gdy jest płatne co miesiąc w ratach, bez VAT jest jednorazowo na notę, wiem bo mam tam dwa siodła. I jeszcze jedno ja kontakt z centralą mam przez swojego doradcę, nie wiem dlaczgo sami dzwonicie do centrali, ja zgłaszam problem doradcy i sprawa rusza. Co do ubezpieczenia w VB z kolei, to no commennt, zwłaszcza przy wznawianiu:)))))
ewulinag / 78.9.150.* / 2011-09-28 12:15
We Wrocławiu jest firma (www.alif.pl), która pomaga w sporach z firmami leasingowymi. Warto się z nimi skontaktować bo znają się na rzeczy.
Wielki SZuuu / 89.79.8.* / 2011-05-09 01:31
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - lukarat.]
Millennium Leasing / 193.201.167.* / 2011-09-08 16:31
Nie posądzając Pana o celowe oczernianie naszej firmy bardzo chętnie poznam Pana zdanie na temat przyczyn takiej opinii.
Dlatego pozostawiam do siebie kontakt.
Niemniej jednak pomimo, że na forach internetowych można być bezimiennym i wygłaszać krzywdzące i niekoniecznie prawdziwe opinnie na temat każdego, proponuję jednak obracać się w sferze faktów i warunków na jakich zawarta i realizowana była umowa.
Z poważaniem,
Piotr Gąska
22 598 27 46
janusz395 / 83.29.245.* / 2012-10-03 21:05
Panie Gaska może Pan mnie pomoże .Zrezygnowałem z waszego ubezpieczenia bo było prawie 100% wyzsze niz na rynku ,przedstawiłem mojego Brokera Allianz to obizono mnie ubezpieczenie o 200zł wyzsze od mojej propozycji. Przyjołem te warunki przyjmujac za dobrą monetę wspólne współdziałanie i mniej kłopotów. Ale po roku przedstawiono mnie tym razem podwyzke prawie 100%za ubezpieczenie bez słowa wyjasnienia .Podejrzewam ,że macie u tego brokera udziały bo inaczej nie umiem tego wyjasnic. Zrezygnowałem przedstawijąc lepsze warunki az o 3 tys. zł. I wtedy doliczono mnie opłate za przygotowanie aneksu 615 zł, opłate roczna za administrowanie 184,50..Podaje nr. umowy K147671 94 i mój telefon503634327. czekam a moze ktos inny doradzi jak z tego wybrnąc.Bo przeciez mogli dac opłate za przygotowanie aneksu 3000zł i co wtedy.Pamietajcie na forach zadowolony nie pisze bo mu szkoda czasu tylko rozzalony i upokorzony....
Nie polecam Millenium Leasing / 89.72.126.* / 2010-12-27 23:32
Millenium leasing to porażka na całej linii frontu. Miałem u nich kilka samochodów i uchowaj Boże abym tam kiedykolwiek powrócił. Oferta na pierwszy rzut oka wydaje się interesująca, ale jak się okazało zblazowani przedstawiciele handlowi Millenium Leasing o wszystkim do końca mnie nie poinformowali. Brak możliwości renegocjacji umów.
Namolni i nachalni do granic bólu ze swoimi telefonami i spotkaniami, aby podpisać kolejną umowę.
abuso / 80.104.111.* / 2010-10-25 09:31
Nie wiem jaką ofertę ma Millenium.Sam posiadam samochód w EFL i nie mam kłopotów.Oczywiście raty są splacane z dokładnością szwajcarskiego zegarka.
A nie tylko ja korzystam z ich usług.Znajomy ma sprzęt medyczny i rowniez bez problemu.
Myślę,że wszędzie jest ważne to by spłacać raty na czas.Spróbuj również negocjować jak jesteś stałym klientem.Może wtedy dostaniesz korzystniejszą ofertę.
mazda cx7 / 83.23.251.* / 2010-12-15 18:57
Tylko nie Millenium leasing oszukują na ubezpieczeniu proponują pakiet ale jednoroczny w
drugim roku podnieśli ubezpieczenie o ponad 100% z 3700zł do 7531zł nie polecam.
evva / 87.205.48.* / 2012-06-04 14:35
dokładnie to samo miałam z 1600 podnieśli ubezpieczenie na 3000zł!!!
tupek / 82.143.129.* / 2010-10-24 21:32
skoro nie miales problemow z EFL to moze zostan z nimi. tez korzystam z ich oferty i jestem zadowolony. na prawde ta oferta millenium jest duzo lepsza? bo czasem nie wart ryzykowac.
svelto / 79.110.195.* / 2010-10-31 21:16
Jesli oferta jest duzo lepsza, moze zawierac jakies kruczki, pulapki... Lepiej przeanalizuj obie umowy z prawnikiem. Zawsze mozesz tez troche ponegocjowac warunki, wiekszosc firm idzie na ustepstwa i daje lepsza oferte.
EFL_doradca_online / 2010-11-06 10:23

Jesli oferta jest duzo lepsza, moze zawierac jakies kruczki, pulapki.

Witam,
taka sytuacja nie musi być prawdą. Zdarzają się owszem firmy nierzetelne, które chcą zarobić na kliencie, ale klient drugi raz już do nich nie wróci, taka polityka nie daje długofalowych pozytywnych efektów.
Dobre, rzetelne firmy mogą dawać klientowi ofertę dobrą, opłacalną i nie ma w nich kruczków prawnych. Oczywiście warto skonsultować umowę z księgowym czy prawnikiem, ale nie należy podchodzić do takich negatywnie z założenia.

Pozdrawiam,
----------------------
Paweł

Doradca online[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
tupek / 77.115.222.* / 2010-11-02 18:59
to swieta prawda, zbyt korzysta umowa ma czesto w soboe to cos. wszystko musi byc jasne.

Najnowsze wpisy