Forum Polityka, aktualnościKraj

Minister edukacji do odwołania? Dziś zdecydują

Minister edukacji do odwołania? Dziś zdecydują

Wyświetlaj:
tamuj / 37.30.92.* / 2012-05-23 15:30
to kuryniosło jest ministrem edukacji, w kraju mającym prentensje do europejskości. La Boga chłopy, baby bójta się wójta, bo Bóg najwyraźniej dla jełopów jakoś przychylny.
Robert Kurzaj / 2012-05-23 15:40
Jasne że jej nie odwołąją. Za plecami ma Po jak i PSL!!
debos / 79.191.200.* / 2012-05-23 12:11

to jeden z głównych punktów rozpoczynającego się rano trzydniowego posiedzenia Sejmu.

Bawi się pisowska czerezwyczajka za nasze pieniądze. Pisowska czereda siedząca w sejmie i ich plebejski, ciemny elektorat to dowód na porażkę polskiej edukacji. Koniecznie trzeba coś zrobić aby kaganek oswiaty trafił pod strzechy aby rozlewający się po całym kraju ciemny lud jak najszybciej dociągnął cywilizacyjnie do narodów europejskich XXIw.
ździcho / 178.42.22.* / 2012-05-23 12:40
Mnie też PiS mierzi swym całokształtem, ale powiedz co DOBREGO zrobiła Szumilas, a wcześniej Hall dla oświaty? Co dobrego wynika z LIKWIDACJI? MODERNIZACJA może?
debos / 79.191.200.* / 2012-05-23 14:52

Mnie też PiS mierzi swym całokształtem, ale powiedz co DOBREGO zrobiła Szumilas,

Ja nie wiem co dobrego. Przeczytałbym na stronie ministerstwa co p. minister robi ale obawiam się, że trudno byłoby mi zaopiniować podjęte działania czy projekty ustaw. Nie znam się na tym a decyzje w edukacji podjęte dzisiaj skutkują w dalekiej przyszłości. Jedno jest pewne ten wniosek PISu nie ma nic wspólnego z realnym działaniem p. minister. On jest po to aby bić pianę.I tylko po to.To jest młócka a nie polityka.
Co dobrego wynika z LIKWIDACJI?

Mogą być oszczędności. Może być racjonalizacja. Likwidacja nie musi być czymś złym. Przeciwnie może być czymś dobrym jeśli likwiduje się coś co jest zbędne albo koszty przewyższają realne korzyści.

Najnowsze wpisy