Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Minister rolnictwa: dyskusja o uboju rytualnym jednostronna

Minister rolnictwa: dyskusja o uboju rytualnym jednostronna

Wyświetlaj:
Szisza / 83.16.148.* / 2013-03-14 08:46
Tylko kasa, kasa, kasa i władza. Niedobrze się robi. A gdzie człowieczeństwo? (wiem, wiem, to bardzo naiwne pytanie w naszym kraju). Sądzę, że opinia wielu obywateli została właśnie olana i to nie pierwszy raz. Kalembie jako marionetce i wszystkim, którzy stoją za jego plecami mogę powiedzieć, że nigdy w życiu nie zagłosuję na nikogo z ich ferajny. Poza tym od kilku miesięcy nie jem mięsa i zostanę przy tej formie diety. Wiem, że to co napisałam może wywołać uśmiech i politowanie, ale przynajmniej będę miała poczucie, że nie przykładam ręki do pastwienia się nad zwierzętami. W głowie się nie mieści, że w XXI wieku ludzie zabijają w taki sposób zwierzęta, bo kiedyś ktoś wymyślił sobie bzdurną zasadę religijną.
KMN / 86.111.98.* / 2013-03-14 13:37
To, co napisałaś, nie wywołuje uśmiechu politowania. Wywołuje grozę, podobnie jak samo sformułowanie "ubój rytualny", nie mówiąc już o tym, co się pod nim kryje. Przerażenie, koszmar, tragedia, horror - tylko takie rzeczy przychodzą mi na myśl. Mam szczerą nadzieję, że odpowiedzialni za bezsensowne cierpienie tych nieszczęsnych stworzeń, poniosą odpowiednie konsekwencje. Najlepiej w postaci utraty mandatu w kolejnych wyborach. Jeśli chodzi o mnie, zrobię wszystko, co w mojej mocy, by tak się stało. Będę przekonywała rodzinę i znajomych, by szerokim łukiem omijali PSL, a także ich koalicjanta - jeśli na coś takiego pozwala. Ja także przestałam jeść mięso - właśnie w ramach mojego małego protestu. Nawet jeżeli miałby wydawać się śmieszny i pozbawiony sensu.
bela1234 / 77.255.53.* / 2013-03-14 08:37
ubój rytualny wołowiny prowadziło ponad 40 zakładó w,drób tak samo ,dochodza jeszcze indyki ,Polsce grozi utrata 5-6 tysiecy miejsc pracy -ZM Biernacki juz zwalniają 600 osów ,można to sprawdzić w ich UP Tykocin rozpoczął uboje na wegrzech,inne zakłady rozmawiają z Ukrainą o przeniesieniu produkcjiczy Polacy całkiem ogłupieli że pozwalaja garstce oszołomów rozwalać polską gospodarkę polskie rolnictwo,polski przemysł mięsny
Szisza / 83.16.148.* / 2013-03-14 09:07
Niech sobie będzie ten przemysł mięsny, ale niech zwierzęta nie giną w tak okropnych warunkach. To nie są oszołomy, to ludzie, którzy walczą z okrucieństwem.
Inka45 / 178.37.232.* / 2013-03-14 00:20
gratuluję wiary w Boga,który życzy sobie ofiary z bestialsko mordowanych istnień...
rolnik polski / 46.76.123.* / 2013-03-13 21:10
Trzeba być człowiekiem a nie [...] i sługusem kilku biznesmenów.

[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
Tadek378 / 46.76.123.* / 2013-03-13 21:06
Nie widziałem jeszcze takiego manipulatora i kłamcy wśród polityków jak Kalemba.
Ktoś powinien w końcu się tym zająć
anna350 / 62.121.129.* / 2013-03-13 16:14
KILKANAŚCIE ubojni ma zapewnić pracę TYSIĄCOM ludzi? Jeśli dodać do tego fakt, że prowadzą one także ubój z ogłuszaniem okazuje się, że ewentualny problem z zatrudnieniem dotyczy, jeśli w ogóle, bardzo małej liczby osób. Pan Minister bezczelnie mija się z prawdą i dezinformuje społeczeństwo a wszystko dla kasy z eksportu mięsa okrutnie zarzynanych zwierząt, która napycha kieszenie kilku biznesmenów związanych z partią Pana Ministra.
NIE DLA UR! / 89.72.211.* / 2013-03-13 13:01
Ja cały czas czekam aż prokuratorzy ,CBA i inne służby zbadają dokłądnie jak to się stało że tyle lat łamano prawo dla zysku kilku posłów z PSL-u. Ile zarobił poseł Krzysztof Borkowski ile zarobiła reszta zamieszana w ten szwindel na wielką skalę. Tysiace ludzi ma starcić pracę ? A czy uczciwy człowiek tworzy miejsca pracy wiedząc że te powstają na złamanm prawie ? Przecież to poseł a nie ciemny wieśniak ! Poza tym niedawno czytałama że aż tylu tych ubojni nie było co znaczy że pojawia się następne kłamstwo pod publiczkę.Panom posłom, ministrom kiedyś immunitet wygaśnie i mam nadzieje że dobiorą sie wam wtedy do tyłków ludzie ktorych oszukaliście. Stać was na płacenie odszkodowań za utrate pracy w wyniku mega oszustw.
Błatniak / 2013-03-13 14:48
Z całym szacunkiem , ale czemu mamy szanować ich tradycje, skoro oni nie szanują naszych? trzeba powiedzieć wprost , zweirzęta przy tym cierpią, jak dla mnie nie mam mowy o czymś takim jak "Rytualny ubój",
Bozena Starzyńska / 79.185.31.* / 2013-03-13 12:40
...panie Kalemba... jesteś politykiem....to łatwiejsze niż bycie człowiekiem... co jeszcze zrobi pan dla zysków ?
BUG / 89.68.226.* / 2013-03-13 10:15
CO TEN EMERYT PITOLI W AUSTRII PRZYKŁADOWO NAWET NIE MOŻNA KASTROWAĆ KOGUTÓW BY OSIĄGNĄĆ TEN CEL KOGUTY AUSTRYJACKIE JADĄ DO CHORWACJI LUB NA WĘGRY I STAMTĄD WRACAJĄ JAKO TZW. KAPŁONY
ALE W AUSTRII OKALACZANIE ZWIERZYNY JEST ZABRONIONE CHOĆ WIADOMO ŻE TAK CZY OWAK KOŃCZĄ ONE W GARKU
Punch / 31.11.240.* / 2013-03-13 09:51
[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
a miejsca pracy znów się pojawią a może nawet zdążymy się zorganizować przed nadchodzącym ochłodzeniem się klimatu i ochronić przed dyktaturą ciemniaków z PO.
spokój grabarza / 46.134.47.* / 2013-03-13 09:32
będziemy mieli jeszcze więcej miejsc pracy jak -dodamy więcej koniny do mięsa wołowego
-jak użyjemy soli przemysłowej do wyrobu konserw
-jak będziemy dalej oszukiwać krajowych i zagranicznych klientów na innych składnikach

Ile jest kiełbasy w kiełbasie zapyta filozof.
Punch / 31.11.240.* / 2013-03-13 09:58
Szwagrów się nie kontroluje, dla tego PO rządzi. Zniesiono wszystkie normy, rygory produkcyjne, niech się swoi bogacą. Rząd się wyżywi, na specjalnych dostawach, takie nowe żółte firanki dla swoich.
PN1500 / 217.8.184.* / 2013-03-13 09:23
to wprost niewiarygodne są te tłumaczenia o zasadach religijnych. To szczyt absurdu - obraza uczuć religijnych kiedy rolnik spod Łomży zamiast ogłuszy wykrwawić krowę będzie musiał ją ogłuszyć.
ad1970 / 77.253.168.* / 2013-03-13 09:21
Tak, cierpienie jest jednostronne, zagłuszane przez pazerność chciwców i manipulacyjną propagandę o "tysiącach miejsc pracy" - 16 ubojni bydła w tym 2 judaistyczne i 14 binladenowych to niby te tysiące, a może miliony miejsc pracy? Cierpienia z umierania na raka są podobne do tych z umierania ze starości (bo ja sobie tak sądzę) więc umrzyj na raka. Czy fajnie to brzmi?
"Argumentem dla Stanisława Kalemby za dopuszczeniem uboju rytualnego jest też to, że na ubój religijny pozwala większość krajów Unii"
[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
ad1970 / 77.253.168.* / 2013-03-13 09:20
Tak, cierpienie jest jednostronne, zagłuszane przez pazerność chciwców i manipulacyjną propagandę o "tysiącach miejsc pracy" - 16 ubojni bydła w tym 2 judaistyczne i 14 binladenowych to niby te tysiące, a może miliony miejsc pracy? Cierpienia z umierania na raka są podobne do tych z umierania ze starości (bo ja sobie tak sądzę) więc umrzyj na raka. Czy fajnie to brzmi?
"Argumentem dla Stanisława Kalemby za dopuszczeniem uboju rytualnego jest też to, że na ubój religijny pozwala większość krajów Unii"
Tak? Ludzie, w takim razie jedzcie gówno, przecież miliony much nie mogą się mylić!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy