Forum Forum inwestycyjneFundusze

MiŚ fortis lub legg mason??

MiŚ fortis lub legg mason??

Luki... / 2007-02-28 22:51
mam pytanie czy MiS fortis lub legg mason sa jeszcze dostepne?? jesli tak to czy warto w nie inwestowac?co myslicie na ten temat?PZU MiS jest funduszem godnym zaufania?? z gory dziekuje za opowiedz
Wyświetlaj:
kalemi / 2007-03-01 21:58 / portfel
Ja też mam w swoim portfelu jednostki PZU MiŚ i narazie jestem zadowolony z wyników. Tym bardziej, że w ostatnim czasie fundusze związane z tym właśnie sektorem mają sie badzo dobrze, MIDWIG podczas korekty nie spada tak gwałtownie jak WIG20..
zgadnij / 2007-03-01 22:13 / portfel
Ja dzisiaj po 5 dych na PZU zrownowazony i mis wylozylem. Na dobre pieniadze licze raczej szybko:) Jutro kolejne 50 poleci na zrownowazona Arke, mam nadzieje, ze odrobi straty a w zakupie teraz jest tania.
LBas / 2007-03-01 12:55 / Bywalec forum
Z tego co wiem Fortis nie ma MiŚ Spółek ,jest to fundusz parasolowy ,który składa sie z f. akcji i f. stabilnego wzrostu ,moim zdaniem warto sie nim zainteresować ,można go nabyć przez internet bez opłat ,a PZU MiŚ przez mBank też można zakupić bez opłat ,warto go mieć w swoim portfelu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy