Forum Polityka, aktualnościKraj

Miskiewicz: Egzorcyzmy Kluzik-Rostkowskiej pokonają Szatana?

Miskiewicz: Egzorcyzmy Kluzik-Rostkowskiej pokonają Szatana?

Wyświetlaj:
Prawiezaratrala / 77.254.209.* / 2010-11-18 22:31
Przeczytałem rano tytuł i się zachwyciłem.
Teraz doczytałem tekst i... . P. Redaktorze, trzeba było poprzestać na tytule!

Wiele będzie zależeć od tego jak szybko renegaci z PiS będą w stanie przekonać Polaków, że nie taki diabeł straszny. A z tym mogą mieć problem. Póki co - przy całym szacunku - nie widać w ich gronie lidera na miarę Kaczyńskiego i Tuska.

Wczoraj Dzik (skądinąd niegłupi gość) - dzisiaj Pan, prezentujecie wyobraźnię polityczną na poziomie gazetki z gimnazjum.

5mln Polaków popiera Jarka a 15mln Donka nie dlatego że wyglądają jak wyglądają i mówią to co mówią, lecz dlatego, że PIS to prawdziwa partia konserwatywna (czyli: rodzinna, religijna i oparta na prawie naturalnym), a PO - to prawdziwa partia demokratyczna (czyli lewicowa, lewacka, komunistyczna, antyrodzinna, emancypacyjna, eco, gejo, lesbijo i oparta na okradaniu klasy średniej przez klasy wyższe i niższe).

Myśleć, myśleć - i odróżniać propagandę od faktów.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-11-18 10:26

Księcia Ciemności, który według znawców tematu i ludowych podań przybierał postać m.in.: ubranego w mnisi habit lisa, wilka, lwa, żmii, kozła, koguta, sowy, wieloryba, ropuchy, małpy i oczywiście czarnego kota.

Czasy się zmieniają i obecnie ORDYNANS KSIĘCIA CIEMNOŚCI, PRZYBRAŁ POSTAĆ - THUZKA!
MN4 / 78.8.35.* / 2010-11-18 07:22

A skuteczność egzorcyzmów zależy nie tylko od siły złego ducha, ale też od charyzmatu egzorcysty.

I od pieniędzy, boć nawet Palikota nie stać na budowę struktur. Poza tym trudno buduje się za własne pieniądze.
Może by tak ulokować partie na giełdzie - ciekawym ile partia jest warta?
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-18 18:07
Przy dobrych kontaktach z OFE cena nawet optymistę mogłaby zaskoczyć.
W końcu to nie ich pieniadze.

Najnowsze wpisy