Forum Polityka, aktualnościPolityka

Młodzież Wszechpolska przestanie istnieć

Młodzież Wszechpolska przestanie istnieć

Money.pl / 2007-10-26 10:44
Komentarze do wiadomości: Młodzież Wszechpolska przestanie istnieć.
Wyświetlaj:
pudelrozi / 84.38.83.* / 2007-10-26 12:37
TO IDEA MOCNA JAK STAL I NIGDY NIE ZGINIE!!
GBorawski / 2007-10-26 14:00
Chyba, że ktoś ją przetopi na klamki...
WydymanyPrzez IV RP / 159.149.155.* / 2007-10-26 12:28
Pójdą za swoim wodzem i założą kancelarie adwokackie chłopaki.
A może zatrudni ich niejaki Giertych do "werbowania" klientów. Albo kolego pójdziesz do kancelarii G., albo nie jesteś prawdziwym Polakiem i dostaniesz po mordzie. Zrzekam się wynagrodzenia za pomysł.
jaro67 / 2007-10-26 11:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
szkoda nie będzie miał kto pacyfikować wszelkiej maści zboczeńców
wczoraj jednego zboka przerobionego podobno pokazali ,że komisja nie pozwoliła głosować
koniec świata bydło by na to nie wpadło na co zboczeniec może
pchelek / 2007-10-26 15:20 / Tysiącznik na forum
Wszypolskie pacyfikowaly bardzo skutecznie - palką, bejsbolem i zighailowaniem. Juz ich nie ma neofaszystow o barwie czerwieni.
Marzy cie sie III rzesza ????????????
Bo czwarta erpe to juz byla i znikla jak ............w przerebli.
pchelek / 2007-10-26 15:21 / Tysiącznik na forum
jaro jeszcze w uzupelnieniu "to se ne vrati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
GBorawski / 2007-10-26 14:04
Sam jesteś zboczeniec, tylko ideowy. Spacyfikujesz sam siebie?
..MP / 195.90.107.* / 2007-10-26 15:01
Lamie Pan regulami tego forum.
GBorawski / 2007-10-26 15:07
Jeśli rzeczywiście łamię regulamin, to przepraszam. Widziałem już na Money.pl bardziej dosadne wyzwiska...

A ten gość, który powyżej nazwał Rafalalę "zboczeńcem", to nie złamał regulaminu?
Poza tym, "zboczeniec ideowy" nie ma tak silnie negatywnego zabarwienia, jak określenie "zboczeniec" w kontekście preferencji seksualnych.
pchelek / 2007-10-26 15:17 / Tysiącznik na forum
zboczeniem i odchyleniem od normy [w Polsce po "zabawach PiS z pistolecikiem" bardzo niskim] nazywaniem zboczencami - trawestytow, gejow, myslacych inaczej, itp. Ale dla PiS kazdy kto mysli inaczej jest zbokiem.Jestem "zboczencem ideowym, nieuleczalnym" bo poparlem PO.
Zboczac sie moge dalej popierajac PO inicjatywy.
..MP / 195.90.107.* / 2007-10-26 15:17
Nie uwaza Pan chyba ze jesli inni kradna to Pan tez moze.
GBorawski / 2007-10-26 15:22
Nie, nie uważam.
Sądzę po prostu, że nikogo nie obraziłem (parafrazując: nic nie ukradłem).

Dyskusja bez sensu...
Proszę pooglądać moje inne wpisy. Nigdy nie użyłem obraźliwych słów i zawsze tego unikam (nie tylko na forum).
Sochers / 193.41.230.* / 2007-10-26 11:42
Czyli przejście na 'z góry upatrzone pozycje :)'

Jaka szkoda że takiej wspaniałej organizacji już nie będzie, to teraz parafaszyści, kryptonaziści i inni wielbiciele jednego narodu, zamawiający piwo wyciągnięciem przed siebie prawej dłoni krzycząc na barmana SIEG HEIL będą musieli bić 'gorszych ludzi, wrogów Polski albo co gorsza Niepolaków' na swoje własne konto a nie ku 'chwale ojczyzny'.
~Kris / 2007-10-26 10:47 / Tysiącznik na forum)
Czyli to sejm tworzy w Polsce radykałów?
Zielarz / 2007-10-26 10:44 / Uparty Gracz Giełdowy
ze co ? ze kaska sie skonczyla to teraz "bronimy najlepiej rozumianego interesu kraju" ? Przeciez taka wspaniala organizacja powinna utrzymywac sie dalej z wlasnych wplat czlonkowskich. Zreszta szkoda. Do tej pory w przypadku jakiejs zadymy policja miala latwiej bo z gory mieli na liscie kogo trzeba zgarnac. Teraz beda tradycyjnie wylapywali zwyczajnych bandytow.
to ja mama / 82.139.59.* / 2007-10-28 15:35
czy ta organizacja to coś złego bo moja córka chce się zapisać
patriota / 79.185.137.* / 2007-11-26 23:19
a ja powiem że nie jest zła i wbrew pozorom MW to porządna organizacja. Co do niższego postu, jeżeli wyrosłeś człowieku z patriotyzmu to współczuje całej Polsce takich jak ty. Spójrzcie np. na USA tam niby niema ideologii, ale na każdym domu wisi flaga, każdy propaguje swoje barwy narodowe, na wszystkim na czym się da widzicie flagę USA, oni nie ukrywają że są amerykanami oni są z tego dumni !! Tak samo my bądźmy dumni że jesteśmy polakami, nie koniecznie musimy popierać MW, bo ja nawet jako członek nie zawsze byłem zgodny z tym co się tam propagowało, ale jak to mówią nie taki diabeł straszny, jak go malują. Mnie niejednokrotnie po prostu krew zalewa jak słyszę takie bzdury jak np: "obozy szkoleniowe MW na wzór Hitler jugen" albo "propagowanie faszyzmu" to nie prawda, paru pijanych małolatów robi sobie jaja i tyle a potem ląduje to na Youtube albo podobnych
time0ut / 2007-11-10 18:32 / Bywalec forum
Jest bezsensowna i niczego nie wnosi nowego, jest dla mlodych buntowników a nie dla powznych ludzi. Z tego sie wyrasta a w tym sie głupieje (bez obrazy ale jestem przeciw takim "ideologicznym" organizacjom)

Najnowsze wpisy