Forum Forum ubezpieczeńInne

Kopacz: Podatek Religi przestanie istnieć

Kopacz: Podatek Religi przestanie istnieć

Money.pl / 2008-08-04 19:50
Komentarze do wiadomości: Kopacz: Podatek Religi przestanie istnieć.
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.95.* / 2008-08-04 21:06
Czy "państwo" zapłaci za "niechciane dzieci" (wpadki Rodziców) ?
jan kowalski / 2008-08-04 19:50 / Tysiącznik na forum

Kopacz dodała, że podatek Religi jest nieuczciwy społecznie.

chora, niepoważna kobieta. Jeśli ten podatek jest nieuczciwy, a w założeniach nowej ustawy będzie możliwość dochodzenia pieniędzy za leczenie przez NFZ, to co to zmienia? Tylko tyle, że ubezpieczyciel wyłoży te pieniądze, a potem będzie próbował je ściągnąć od winowajcy, a czy mu się to uda, to juz inna sprawa. Kogo w Polsce stać na pokrycie kosztów leczenia?Według mnie powinno się bezwzględnie karać pijaków za kierownicą (Jakubowska, Śledzińska - Katarasińska czy tow. 007 Cieślak), piratów nagminnie łamiących przepisy drogowe. Sprawiedliwie pani Kopacz, jest tylko u Pana Boga za piecem.
PO miota się i głupieje, zamiast wydać odpowiednie rozporządzenia szykuje nam rewolucję, zmienia zdanie co kilka dni, zaczyna być niepoważna.
Elendir / 2008-08-04 20:51 / Łowca czarownic
Ubezpieczyciel nie będzie niczego dochodzić gdyż to właśnie będzie pokryte przez ubezpieczenie (chyba że chodziło Ci o NFZ). Może co najwyżej lepiej różnicować klientów i podnosić składkę. Choć tu akurat nie jestem takim optymistą że podniesie tylko powodującym wypadki. Bo jak takowych rozpoznać przed faktem?
jan kowalski / 2008-08-05 21:30 / Tysiącznik na forum
napisałem chyba dość wyrażnie, że NFZ będzie dochodzić zwrotu kosztów leczenia od ubezpieczyciela.
Mnie także przeraża niezdecydowanie i brak pomysłu na rozwiązanie tego problemu, Religa miał jakis pomysł, brakowało tylko rozporządzeń by go wprowadzić w życie, natomiast Kopacz zmienia zdanie kilka razy dziennie. Rano zostawia podatek, w południe likwiduje, a wieczorem go jeszcze podnosi. To zwykły brak kompetencji.
Elendir / 2008-08-05 22:17 / Łowca czarownic
Napisałeś:

Tylko tyle, że ubezpieczyciel wyłoży te pieniądze, a potem będzie próbował je ściągnąć od
winowajcy

W drugiej części zdania podmiotem domyślnym nie był ubezpieczyciel?

natomiast Kopacz zmienia zdanie kilka razy dziennie. Rano zostawia podatek, w południe likwiduje, a wieczorem go jeszcze podnosi.

Zdaje się to nie Kopacz zmieniała zdanie lecz pojawiły się w prasie doniesienia które zdementowała. A czy uda się wcielić pomysł w życie to myślę że niedługo się przekonamy.

Najnowsze wpisy