Forum Polityka, aktualnościKraj

Money.pl najbardziej opiniotwórczym portalem biznesowym

Money.pl najbardziej opiniotwórczym portalem biznesowym

Wyświetlaj:
mieczman / 2013-03-24 20:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
I słusznie! Bo ja tu jestem!
jakub2 / 37.47.159.* / 2013-03-23 16:14
Money.pl , ile wam płaci jedynie słuszna partia za usuwanie niewygodnych dla niej komentarzy ???
A może nie chcecie żeby czytać to wsze kiepskie i stronnicze piśmidło lub dawać komentarze ???
Jesteście tak stronniczy jak ten kiepski program w TV
"Lis na żywo"
Nie powinniście kasować wpisów choć by były z najgorszymi obelgami i przekleństwami ,
a to dlatego żeby wiedzieli rządzący jak i posłowie i wszystkie partie, co o nich naprawdę myśli społeczeństwo , inwektywy i przekleństwa są codziennym językiem polskim czy to się komuś podoba czy nie i nie ma co udawać że jest inaczej, bo nie jest to kraj ludzi poetycko nastawionych do życia za co oczywiście są winni rządzący od 1945 r.niech wiedzą jak bardzo są znienawidzeni , a może nawet kochani ,co raczej budzi śmiech .
Rządzący boja się mowy nienawiści , za którą są sami winni , bo skoro się nie kocha społeczeństwa i skazuje na nędzę to nie można oczekiwać od tego społeczeństwa języka miłości i poezji i niech wiedzą na co zasługują .
Tu zwracam się do wszystkich forumowiczów żeby protestowali przeciwko kasowaniu naszych wpisów
bez względu na treść , ponieważ są na tym forum
dyżurni i uprzywilejowani autorzy tekstów którym wolno pisać co się im podoba , a mianowicie jest taki pewnie na etacie Money.pl autor tekstów tzw. " debos" który pisze poematy na temat jedynie słusznej partii a wszyscy inni są dla niego idiotami i nigdy nie jest kasowany , ale jest jeszcze kilku innych mu podobnych na etacie , dlatego radze Money.pl zmieńcie swój regulamin na który się tak często powołujecie , bo widać już po ilości komentarzy ze macie coraz mniej czytających waszego brukowca !!!
Chyba to przez waszych dyżurnych płatnych forumowiczów jesteście tacy wspaniali , ale chyba tylko dla PO
dldllddllttottobb / 31.62.89.* / 2013-03-23 12:29
Ile minut będzie ten post? jak tu dyskutować skoro nicki są blokowane niektórym, dodatkowo plikami cooke blokują niepożądanych na forum ,(zgodnie z nowymi przepisami informacja o pikach cooke powinna być przy każdym wejściu na portal). Na forum są zablokowane wyrazy niektóre i post nie wejdzie konkretnie dotyczy to niektórych portali które są lepsze a przede wszystkim są rzetelniejsze i nie reżimowe. Na portalu królują reżimowe publikacje, Niewygodne wydarzenia nie są wcale publikowane.Bywa tak że posty szczególnie zwolenników Pis-u znikają chodź w nich nic nie było co by naruszało regulamin.
Bardzo mi przykro że muszę być żółcią w Waszym pokarmie dla lemingów i chodź staracie się mnie zablokować jakoś sobie radzą bo jak widzicie jestem . Moim obowiązkiem jako Polaka jest obnażanie kłamstw manipulacji. Również będę Wam psuł promocje komunistów postkomunistów wszelkiego robactwa z nieczystymi życiorysami.
Skandalem jest aby niemiecki portal na terenie Polski cenzurował Polaków.
Gdybyście byli przyjaźnie nastawieni do Polski i szanowali demokracji to byście mi podziękowali za wkład w informowaniu społeczeństwa gdzie szukać prawdy dodatkowych informacji.
Wy się porostu boicie prawdy w Waszym interesie leży zniszczenie Polski.
Do tej pory nie zwracałem się do kolegów by mi pomogli tu na forum.ale wszystko przed nami wystarczy że dalej będziecie wredni i będziecie usuwali posty z linkami.Ten system za chwile padnie i czasy się zmienią. Rządy PO są policzone.Wydaje się Wam że jesteście nie do ruszenia? Obyście się nie pomylili ,Ludzie zakładają fundacje której celem będzie organizowanie i finansowanie zbiorowych pozwów przeciwko wywrotowym mediom za działalność antypolską . Jak się Wam podoba ten pomysł, chcecie byc naszym klientem
stalyczytelnik123 / 89.72.235.* / 2013-03-21 20:43
Wielkie gratulacje, nalezy sie. Patrzac na Onet, wp, interie, nawet na gazete.pl, ktore sa tabloidami, tu mozna przeczytac fachowe analizy i obiektywne teksty. Tak trzymac,
plapleplokop / 92.20.75.* / 2013-03-24 16:46
przeczytaj analizy na temat nieruchomosci z ostatnich 3 lat i analizy zlotego to zrozumiesz jaki jestes g lupi.

ale przwciez ty pracujesz.
taka prawda / 95.160.66.* / 2013-03-21 20:04
Tego dziadostwa nawet nikt nie chce komentować.
tthhffh / 188.146.173.* / 2013-03-21 20:23
Wlasnie skomentowales, [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###

--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
fixed___ / 83.24.226.* / 2013-03-21 20:01
To chyba jakiś POnury żart?
JanuszPOlikot / 2013-03-21 19:43 / Tysiącznik na forum
Prawda jast taka że większość czyta tylko posty forumowiczów
Starża / 87.239.74.* / 2013-03-21 19:18
wszystkie media 'głównego nurtu" mają opinię "opiniotwórczych'....
Ivan_Molotov / 94.197.127.* / 2013-03-21 16:14
Buahaha :) Panie Tomaszu Bonek czy Pan naprawde uwaza ze money.pl jest najbardziej opiniotworczym serwisem? Czy Pan zagladal kiedys na strony internetowe FT?

Poziom niektorych komentarzy / artykulow a tytulow newsow wola o pomste do nieba. Przestancie gonic za tania sensacja bo jak widze niektore newsy a pozniej czytam wkladke to poziom z gazetki metro/SE.
BKJan / 87.239.74.* / 2013-03-21 18:55
z tą "opiniotwórczością" to trochę przesadzono...
Dunadan / 170.148.198.* / 2013-03-21 16:00
A jakie jeszcze inne portale braly udzial w tym rankingu?
Mozna gdzies liste zobaczyc i jakie byly roznice w glosach badz procentowe?
media / 217.153.72.* / 2013-03-21 16:11
Money.pl - 17 pkt
Bankier.pl - 14 pkt
Wnp.pl - 11 pkt
Forbes.pl - 4 pkt
Forsal.p - 3pkt
Pb.pl - 1 pkt
Stooq.pl - 1 pkt
Ewiak Ryszard / 78.9.152.* / 2013-03-21 15:27
Tu rzeczywiście można znaleźć najświeższe informacje i profesjonalne komentarze świetnych analityków rynkowych.
jakub2 / 37.47.159.* / 2013-03-23 16:23
Ewiak Ryszard "
Jeszce jeden klakier dyzurny Money.pl

Najnowsze wpisy