Forum Spółki giełdowe MMP

Multimedia Polska na zakupach. Przejmują kablówkę

Multimedia Polska na zakupach. Przejmują kablówkę

Wyświetlaj:
Robert.R / 188.95.25.* / 2012-08-01 15:57
Niniejszym składam byłym abonentom Diany moje najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Standardem w sieci Multimedia Polska jest niska jakość sygnału telewizyjnego, notoryczne awarie skutkujące rozmaitymi uszkodzeniami treści przesyłanej w sieci (m.in. artefakty, zatrzymania obrazu który wygląda jak pokaz slajdów, dziury w fonii skutkujące np. brakiem niektórych słów w wypowiadanym przez kogoś zdaniu, dziwne zachowania obrazu, który zamiera, cofa się o ułamek sekundy a potem przeskakuje do właściwego miejsca, i tak jeden lub dwa razy w ciągu sekundy przez wiele godzin czy dni). Do tego dochodzi uprzejme ignorowanie zgłoszeń reklamacyjnych, niekompetencja pracowników obsługi klienta. Jedynie dostęp do Internetu działa w miarę poprawnie. Oczywiście nie osiąga się w żadnym wypadku transferów za które się płaci. Ale połączenia są w miarę stabilne i raczej nie ma wielu poważnych awarii.
Micha19 / 217.172.224.* / 2012-08-03 09:14
Potwierdzam - net działa stabilnie. Na szczęście nie mam też problemów z telewizją. Telefonu nie mam, więc nie będę oceniać.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy