Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW hossa w pełni

Na GPW hossa w pełni

Igor | Evil Empire / .* / 2005-07-30 00:23
Komentarze do wiadomości: Na GPW hossa w pełni.
Wyświetlaj:
ibis / .* / 2005-07-30 14:36
Witam wszystkich, trochę mnie nie było. Widzę że ładnie ciągnie do góry, Ciekawe ile to potrwa? W pątek zrobiłem zakupy - ropczyce po 20, przekonały mnie rosnące obroty, rosnący trend, dobre info(parkiet-zakup przez PZU i ZM Inwest "http://www.parkiet.com/narzedzia/pigula.jsp?id_instrumentu=229&x=14&y=7") i przełamanie potrójnego szczytu wg o/x na poziomie 19,8. Co wy na to? ktoś śledzi może tą spółkę? Jeśli tak to co o niej myślicie? Kiszę też drozda niestety tradycyjnie mój stop w głowie nie zadziałał i nie pogodziłem się ze stratą i trzymam aż odbije, a on dalej spada, więc chyba też należę do kolekcjonerów. Muszę być bardzie konsekwentny i minimalizować straty, ale wiecie jakie to trudne. Pozdrawiam.
ibis / .* / 2005-07-30 14:37
Acha drozda kiszę po średnio 2,86
orzeł / .* / 2005-07-30 11:55
jeśli założyć że na BOrysie brakuje pełnego drugiego ramienia to zobaczymy go jeszcze po 16 zł
lolek / .* / 2005-07-30 10:32
Mam nadzieję, iż ten tydzień jeszcze będzie dobry.Był opóźniony efekt stycznia, to może i efekt lata się wydłuży.pozdrawiam
Igor | Evil Empire / .* / 2005-07-30 00:23
A ja teraz zastanawiam sie nad sprzedażą MSO oraz PSP ale chyba się jeszcze wst3mam. Zobaczymy co z tego wyniknie :)Czekam ponadto aż ktos ustrzeli strzelca i poszybuje ponad 0.75 zł :):):)Oby poniedziałkowa sesja nie była spod ciemnej gwiazdy.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy