Forum Polityka, aktualnościKraj

Na pomoc dla Gruzji wydaliśmy 1,3 mln euro

Na pomoc dla Gruzji wydaliśmy 1,3 mln euro

Money.pl / 2008-11-23 12:26
Komentarze do wiadomości: Na pomoc dla Gruzji wydaliśmy 1,3 mln euro.
Wyświetlaj:
keyser soze / 89.77.249.* / 2008-11-24 04:37
ja p********.... potęga ....
ajak! / 213.158.196.* / 2008-11-24 19:12
nie przechwalaj się, albo ty jeden pie.... na potęgę. Są tacy co padli pier...
pocieszające / 213.158.196.* / 2008-11-23 20:56
Wychodzi Donald Tusk na mównicę do tłumu i przemawia: widzicie, żyje nam się lepiej. Na to tłum: cieszymy się, że żyje wam się lepiej.
zielony stoliczek / 78.133.166.* / 2008-11-23 18:01
Kaczynski miał szcescie Polska pecha.Ale Jeszcze pojedzie gdzies z wizyta.Czy wtedy dopiero zrozumie ze gruzini to dobrzy ludzie tylko czasem nerwowi a i dobrze pamietaja takiego wielkiego ziomala stalin czy jakos tak.Na tym zadupiu tylko za twarz trzeba i silnej reki.
OBIEKTYWNY I REALISTA / 83.19.1.* / 2008-11-23 17:41
No tak naszym dzieciom zabiera sie dofinansowanie do nie których lekarstw , a tam wspiera sie czyjąś
głupote
dareg / 87.207.175.* / 2008-11-23 18:16
OBIEKTYWNIE I REALNIE:
może zlikwidować urząd premiera a cały budżet kancelarii Tuska przeznaczyć na dofinansowanie leków i domów dziecka?
!!!!! / 213.158.196.* / 2008-11-23 20:59
Dlaczego tak dużo pszczół lata wokół Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, odkąd Tusk został premierem? Bo czują lipę.
Wapniak / 2008-11-23 13:22 / Tysiącznik na forum
Żeby nasza głupota /naszych przedstawicieli/ tylko tyle nas kosztowała... Ha!
Jokes / 77.254.240.* / 2008-11-23 12:26
A co mnie interesuje jakaś tam Gruzja. Interesują mnie głodne dzieci w Polsce i emeryci których nie stać na wykupienie lekarstw. Jeżeli kaczyński chce się "przyjażnić " z Gruzją , to niech daje ale ze swoich pieniędzy. Już takie przyjażnie przerabialismy i znowuż do nich wracamy. W Polsce jeżeli ktoś sie zwróci o pomoc to dostaje odpowiedż- spieprzaj dziadu.
Pajchiwo / 2008-11-23 12:44 / Tysiącznik na forum
Coś Ci się Kolego pokiełbasiło - sławne (i chamskie zresztą) - "spieprzaj dziadu" nie było odpowiedzią na żadną prośbę. Właściwie to można powiedzieć, że była to nawet lekka prowokacja.
Co do reszty, to fakt jest taki, że jeden milion nie sanowi kwoty istotnej dla budżetu naszego państwa. Miliard owszem, ale przy budżecie (około) 130mld ta kwota nie ma znaczenia, tym bardziej, że żeby rozwiązać problem o którym piszesz, trzeba by zmienić całkowicie system emerytalny i poprawić pomoc społeczną - a tego boją się wszyscy (i Kaczyńscy i Tusk i popłuczyny z komunistyczno-socjalistycznych czasów w postaci SLD).
Pozostaje pytanie czemu się tego boją?
IMHO - oprócz samej olbrzymiej pracy - boją się:
1. tego, że nagle trzeba będzie wyrzucić kupe znajomycz z niepotrzebnie poobsadzanych stanowisk w administracji publicznej.
2. boją się sprawnosci działania powyższej administracji - ponieważ nic się wtedy nie da "załatwić" - wszystko będzie musiało być zgodne z prawem.
3. boją się również kolesi, którzy mając zbyt wysokie emerytury (kosztem biedniejszych oczywiście), będą ich bronić, a nadal mają na nich "haki".
Być może również trzymają załatwienie tej (i tym podobnych) spraw na koniec kadencji, żeby prześlizgnąć się jakoś do następnych wyborów - ale to nie jest takie pewne, ponieważ na razie nie robią kompletnie NIC oprócz gadania...
Osobiście byłem zwolennikiem koalicji PO-PiS, ale gdy do takiej nie doszło uważałem, że żadna z tych partii nie nadaje się do samodzielnego rządzenia.
I obawiam się, że (niestety) - mam rację...
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-11-25 09:57

że jeden milion nie sanowi kwoty istotnej dla budżetu naszego
państwa

Powiedzieć coś takiego to jest dopiero chamstwo i beszczelność...Idź do kancelarii naszego hojnego prezydenta i poproś o 200zł na jedzenie dla dzieci to zobaczysz jak szybko działa prezydencka ochrona...Tylko sobie chusteczkę weź żeby wytrzeć z twarzy błota w które cię wrzucą za płotem pałacu...A "pieprzaj dziadu" to nie jest jedyna i najgorsza odzywka do obywatela jaką lechu ma na sumieniu....
Może on nie lubi Polaków i powinien przeprowadzić się do Gruzji? No tak ale czyje pieniądze by im wtedy rozdawał?
Pajchiwo / 2008-11-25 20:43 / Tysiącznik na forum
heh - weź trochę poczytaj o wydatkach budżetu i wtedy komentuj Kolego/Koleżanko.
Co do reszty to tylko dywagacje - dajesz się widzę podkręcić emocjom (i to okazywanym stadnie przez dużą część naszego społeczeństwa, na zasadzie mody i zrzucania wszystkiego co złe na jedno ugrupowanie) a do ekonomii trzeba chłodno...

Najnowsze wpisy