Forum Polityka, aktualnościKraj

Na raport Millera jeszcze poczekamy

Na raport Millera jeszcze poczekamy

Money.pl / 2011-06-29 09:44
Komentarze do wiadomości: Na raport Millera jeszcze poczekamy.
Wyświetlaj:
kraton / 195.117.16.* / 2011-06-29 11:50
Czyli zapowiadany przez premiera termin opublikowania raportu "do końca czerwca" po raz kolejny nie zostanie dotrzymany. Tego pana już nawet nie warto słuchać
4234 / 83.238.109.* / 2011-06-29 10:08
ta geba nadaje sie na rzecznika - wszystko ma wypisane na twarzy - "polityka milosci"
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-06-29 09:44
Panie Pośle, Panie Rzeczniku!!!

Na początku małe oświadczenie: nie jestem zwolennikiem Pis-u. Jednak Wasza retoryka - skądinąd była do przewidzenia - to niedopuszczalna manipulacja.
Otóż z Pańskiej wypowiedzi wynika, że każda informacja, każde wystąpienie który nie będzie zgodne z poprawnością polityczną a la P.O, będzie przez Was interpretowane jako szkodzące Polsce,w okresie Prezydencji i tylko Wy rezerwujecie sobie prawo decydowania co jest, a co nie jest zgodne z naszym interesem narodowym..
A gdzie miejsce dla pluralizmu i demokracji?
To czysta demagogia i manipulacja.
Z jednym fragmentem Pańskiej wypowiedzi zgadzam się w całej rozciągłości, będzie: "[...]dużo polityki, dużo politycznego szumu, a mało konkretów[....]", przy czym odnosi się to do czasu naszej Prezydencji i Waszej strategii kampanii wyborczej, w której jest miejsce na granie na narodowych emocjach, słabościach, kreowanie mitu spiżowej, niezwyciężonej, nieomylnej Platformy, brak natomiast kompletnie miejsca na dyskusję o konkretach: zakresie niezbędnych reform, terminarzu ich wdrożenia, ich kosztach i skutkach.
Zalecam jednak powściągliwość. W Europie budzą się narodowe resentymenty, rośnie opór przeciwko globalizacji, front odmowy przeciwko ortodoksyjnemu liberalizmowi. Lata miesiąc te nowe wiatry zawitają niestety także do Polski.

Szerzej na ten temat:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com.

Najnowsze wpisy