Forum Polityka, aktualnościKraj

Najczęstsze błędy na stronach www. Wielu można uniknąć

Najczęstsze błędy na stronach www. Wielu można uniknąć

Wyświetlaj:
AndrzejAndrzej2345 / 84.10.102.* / 2016-05-04 21:02
Miałem kiedyś serwer na blink.pl. Zrezygnowałem z ich usług gdy jednostronnie zmienili regulamin i automatycznie przedłużyli okres umowy (we wcześniejszym zapisie gdy wykupowałem serwer był inny zapis), a następnie domagali się dodatkowej zapłaty.
internauta-2 / 37.47.12.* / 2016-05-02 11:21
Najlepszym przykładem może nie błędu ale nachalności twórców www jest właśnie ta strona. Zgodnie z tytułem - "Najczęstsze błędy na stronach www. Wielu można uniknąć" chcę się czegoś interesującego dowiedzieć na ten temat. Po komentarzach i przewinięciu nieco dalej pojawia się następna strona o tytule - "Jak zorganizować zebranie, by było efektywne. Poznaj najczęstsze błędy menadżerów" http://manager.money.pl/akademia-managera/artykul/jak-zorganizowac-zebranie-by-bylo-efektywne,196,0,2070980.html. A za tą stroną umieszczona jest kolejna i tak nieświadomie i niechcący wczytują się niechciane artykuły. Dzwoniłem już w tej sprawie do sekretariatu WP ale jak widać nie przyniosło to żadnego skutku.
sade41 / 83.30.151.* / 2016-05-01 19:14
reklamy to zmora stron internetowych jak tak dalej będzie to zrezygnuję z tego internetu tym bardziej że o wszystkim chcą wiedzieć AKTA powróciła z dwojoną siłą
fircyk / 84.63.12.* / 2016-05-01 11:43
niekompetencja piszących artykuły czy celowa manipulacja? tak to jest koszmar, że już nie powiem o reklamach, zgroza, poziom poniżej dna
Giaur / 80.203.110.* / 2016-04-30 09:35
Prawdziwą zmorą internetu w polskim wydaniu są wszędobylskie, samouruchamiające się gdzieś na dole strony reklamy i wyskakujące okienka. Wielu z nich nie można zamknąć, zatrzymać itd. Jak mi się coś takiego uruchamia to natychmiast wyłączam taką stronę... Badziewie. A już szczytem bezczelności i chamstwa jest puszczenie reklamy a potem napisu, że ze względu na ograniczenia licencyjne filmiku nie.
NIE MA FILMU... NIE MA REKLAMY!!!
pp594 / 92.20.81.* / 2016-04-30 10:20
Najbardziej żałosne jest to że jak się włączy add blockera to całe wp, Onet i wiele innych po prostu znikają... Nie ma więc wątpliwości jaki jest cel istnienia tych portali reklamowych w których żeby obejrzeć film coś reklamujący musisz najpierw obejrzeć reklamę a 80% materiałów to reklamy w formie pisemnej udające artykuł prasowy. Porównania różnych produktów czy to samochodów czy pralek wychwalajace te których producent zapłacił. Na polskich portalach rządzą głównie produkty made in china z naklejką made in germany. Myślę że fakt że większość portali w Polsce należy do Niemców nie pozostaje tu bez znaczenia...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
paranoya / 89.64.38.* / 2016-04-29 21:46

Jak wylicza Blink.pl, 31 proc. stron ładuje się zbyt wolno ze względu na "ciężkie" obrazy,

Coraz gorzej z tym internetem. Trzeba będzie wrócić do zwykłej prasy. Ludzie mają coraz mniej czasu a tu ze względu na reklamy kosmicznie obszerne czytanie sie spowalnia. Kiedyś mozna było podyskutować w internecie teraz nie mozna znaleźć sensownych i konstruktywnych informacji. I nie jest to wina PiS-u bo tak dzieje sie od kilku lat. Problem narasta

Najnowsze wpisy