Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najśmieszniejsze wpadki polityków w 2010 roku

Najśmieszniejsze wpadki polityków w 2010 roku

Wyświetlaj:
kik-wolek / 83.9.162.* / 2011-01-23 18:36
...plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK
BYŁBY
CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił
się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i
komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w
odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże
mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
stary ubek / 46.45.107.* / 2010-12-25 12:58
Widać bojówki PO ruszyły do ataku-punktują na Kaczyńskiego,a zapomniały jak to ich hrabia błysnął z gazem łupkowym,że niby zniszczą środowisko nat. kopalniami odkrywkowymi!! HIT ROKU!!
Kmiotek / 212.67.157.* / 2010-12-25 02:28
Wpadki to są niewątpliwe, ale czy na pewno najśmieszniejsze ? Ten co nadał tytuł sam ma chyba problem z poczuciem humoru. Większość z nich, a może nawet i wszystkie, są raczej żałosne.
NIC-CO-LUDZKIE-2010 / 78.8.145.* / 2010-12-22 13:43
zająć społeczeństwo bzdetami ...
mat3423 / 91.193.208.* / 2010-12-22 15:15
Chodzi o to, żeby obywatele wiedzieli jakich ludzi do parlamentu wybierają. Bo na plakatach ładny, uśmiechnięty, złote góry obiecuje, a w rzeczywistości może się okazać zwykłym pijakiem, prostakiem i chamem.

Chociaż znając życie, niektórzy nadal będą na takich ludzi głosować.
Troll bagienny / 94.75.112.* / 2010-12-22 06:58
Hehe Nelly akurat udało powiedzieć się coś sensownego: nie od dziś wiadomo, ze jak ktoś ma problemy z zajsciem, to najlepiej pojechać na wakacje ;)
zdruzgotana / 89.72.159.* / 2010-12-21 20:00
Wpadka 5 - Ludwiczuk

Przerażające, że takie prymitywy dorwały się do władzy! Najbardziej ordynarny robol tak nie przeklina! Jestem zdruzgotana i zniesmaczona. Won do gnoju, a nie do rządzenia!!!
Nana321 / 83.15.43.* / 2010-12-22 07:35
a co to ma być? My przy gnoju takich nie chcemy bo u nas na wsi to kultura, zabierz go do siebie!
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-21 15:20
Dzieło Platformy Obywatelskiej (PO):

- Zadłużanie Polski i Polaków - w tej chwili dług publiczny przekroczył 700 MLD PLN i rośnie w tempie ok 4000 PLN na sekundę.
- Podwyższają podatki - od stycznia VAT wzrasta z 22 na 23 % i obiecany jest wzrost do 25%
- Dają premie swoim kolesiom - Hanna Gronkiewicz Waltz dała właśnie średnio po ok. 40 000 zł premii prezesom społek miejskich w Warszawie
- Zwiększają akcyzę - wzrasta na wszystko, benzynę papierosy, alkohol
- kradzież skadek przekazywanych na nasze emerytury do OFE
- rehabilitują komunistycznych zbrodniarzy - zaproszenie Jaruzelskiego do RBN
- wprowadzanie zakazów palenia nawet we własnym prywatnym pomieszczeniu
- wprowadzanie zakazu sprzedawania dopalaczy - bubel prawny, dopalacze i tak są dalej sprzedawane a podatnicy będą musieli zapłacić odszkodowania za nieprawne zamknięcie sklepów
- NIC nie robienie w sprawie reformy finansów publicznych przez co zadłużenie Polski rośnie jak szalone
- NIC nie robienie w sprawie reformy zdrowia NFZ nie ma pieniędzy na nic, odmawia płacenie za usługi, ludzie czekaja latami w kolejkach,
- NIC nie robienie w temacie reformy ZUS
- Kłamstwa że jest dobrze - pokazywanie zielonej wyspy przed mediami, a po cichu zadłużanie kraju, podwyższanie podatków i większy ucisk przedsiębiorczości.
- Kłamstwa ża PO jest partią liberalną, żadna prawdziwa partia liberalna nigdy nie podniosłaby podatków !
- Skłócanie narodu polskiego przez mowe nienawiści w mediach ustami posłów Niesiołowskiego, Palikota, sprawę krzyża spod Pałacu Namiestnikowskiego
- Uległa postawa Polski na arenie miedzynarodowej, na zachodzie przed Berlinem i Brukselą, na wschodzie przed Moskwą.
- afery korupcyjne ogorzały Miro i Zbycho który plącze się w zeznanich przed komisją śledczą
wycierający spoconą twarz przejdą do legendy

WSTYD I HAŃBA !
mieczman / 2010-12-27 19:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A co ty koleś sobie myślisz, że im nie wolno we własnych włościach robić to co im się żywnie podoba, morda w kubeł i ruki po szwam.
:-p / 89.77.200.* / 2010-12-21 18:10
łojojoj! aleś rzekł...
EURO STUDENT / 2010-12-21 14:25
Polecam to na YOUTUBIE ! jak wulgarnego języka to nie słyszałem na podwórku =)

Skandal POnad miarę !
Oszołomowaty / 89.229.77.* / 2010-12-21 19:48
To nie ma sie co tam dziwić - dziadowskie standardy PO widoczne są co chwila - proszę tylko jak szybciutko to pozamiatano - Urban ma wciąż dużo do nauczenia sie od Michnika i Waltera ...
tade / 83.2.33.* / 2010-12-21 14:54

jak wulgarnego języka to nie słyszałem

Jarosław Kaczyński przyznał, że po przewiezieniu ciała jego brata do kraju po katastrofie smoleńskiej, nie rozpoznał go.

Jaki to nadrzędny cel kazał Kaczyńskiemu milczeć przez osiem miesięcy?????
Nie mów tylko że się bał.
Przytkało.
EURO STUDENT / 2010-12-21 15:19
jakoś zmiana zeznań kontrolerów Cię tak nie bulwersowała ...

Nie wiem czy spoglądałeś kiedyś na zmasakrowane Ciało swojego Brata Bliźniaka...
zapewne nie masz bliźniaka... więc nie jesteś ani Ty ani ja zrozumieć ból tego człowieka.
Zmasakrowane ciało kogoś z najbliższej rodziny?
Ja nie widziałem... pewnie Ty też nie więc nie jesteśmy w stanie zrozumieć tego człowieka.
Stracić bliską osobę w nieznanych okolicznościach z wielką dozą SKANDALU... ja nie zaznałem i Ty pewnie też nie. Oszczerstwa, nagonka medialna, przeciwnicy (aż doszło do Morderwstwa z zimną krwią na tle politycznym związanym z Kaczyńskim) tego też nie zaznaliśmy na własnej skórze.
To co możemy tutaj dyskutować?

Jarosław i Lech już nie podzielą się opłatkiem na święta. Ani z Marią Kaczyńską. To będą trudne święta dla rodzin które straciły bliskich w katastrofie.
:p / 89.77.200.* / 2010-12-21 18:12
idż schłodzić głowę...
stary ubek / 46.45.107.* / 2010-12-21 20:26
ty swoja,widać już schłodziłeś,że aż dymi!
tade / 83.2.33.* / 2010-12-21 15:29

To co możemy tutaj dyskutować?

masz rację wiele kwestii nie podlega dyskusji
Nie rozumiem jak można było milczeć mając wątpliwości co do zwłok?
Doczytaj.
Chociaż może Kaczyński Jarosław mówił o tym
a my Go nie rozumieliśmy?
Dziwne?
Ile razy był na Wawelu a ile razy pod pałacem?
Niepojęte jest dla mnie
jak można kogoś zmusić do takiego milczenia?
Honor i godność jest bezcenna.
EURO STUDENT / 2010-12-21 15:36
jednym słowem przyznasz że cała sprawa śledztwa, wyjaśnianie przyczyn, rzetelność odnośnie sprawy to jedna wielka MISTYFIKACJA ! i Kaczyński o tym mówi od dawna.

Dlaczego pytasz?

Powiem Ci szczerze że poleciały mi łzy na pogżebie prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Może bał się wspominać o tym gdy otrzymywał serię ciosów od Ruskich i POlaków że to mógł być zamach... dziś jego słowa mają coraz większe znaczenie jak widzimy co się dzieje na lini TUSK-KREML. Na zdrowy rozsądek czuć tu zdradę Polski. Według mnie (dodam) jak uważają inni to kwestia wolności wyboru. Niektórzy nie chcą brać w tym udziału. Szkoda że ja taki nie jestem bo cała sprawa mnie przygniotła. Mam w sobie przekonanie że jestem dorosłym mężczyzną który w razie czego założy bagnet na broń by bronić POLAKÓW w razie wojny. Jestem człowiekiem który ma silną miłość do ojczyzny. ale tylko w imię pokoju. Szkoda mi ludzi który musieli umrzeć żeby Polacy dostrzegli jak byli ważni.
:-p / 89.77.200.* / 2010-12-21 18:14
człowieku ile ty masz lat? 18?
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-21 15:18
Facet, nie zamydlaj obrazu. PO rujnuje kraj, podwyższa POdatki, zadłuża kraj już ponad 750mld PLN a ty tu o Kaczyńskim. To PO rządzi i doprowadza nas do ruiny a nie Kaczyński.
tade / 83.2.33.* / 2010-12-21 15:31

. PO rujnuje kraj, podwyższa POdatki, zadłuża kraj już ponad 750mld
PLN a ty tu o Kaczyńskim.

no właśnie ale kto ma zastąpić PO
a szczególnie Tuska na pewno nie Kaczyński i PiS
grzesiek zwarszawy / 46.113.238.* / 2011-01-07 01:07
nie ten jest winny co został premierem lecz ten czyje ustawy stanowią obowiązujący stan prawny a na zmiany opozycja nie pozwala
informatyk źle wprowadził dane a poleciał Wice minister pasażer prawie nic o kolei pojęcia niema a czepia się wraz z prasą o sytuację z czasu świąt a tam wypruwano sobie flaki by było jak najlepiej trzeba mieć pojęcie o kolei a ja przez 10 lat wiem co robili aby sprostać a kto tak ustawił kadry i tabor imienna lista posłów i senatorów jest znana i kto to podpisał
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-21 15:39
Naprawdę dzielisz świat tylko na Po i PIS ? Nie ma już innych ? no to ładnie się ograniczasz chłopie (i nie mam na mysli komuchów z SLD czy PSL)
tade / 83.2.33.* / 2010-12-21 15:45

Naprawdę dzielisz świat tylko na Po i PIS ? Nie ma już innych ?

zbyt proste
to kogo masz na myśli?
Tylko nie mów że Korwin.
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-21 15:53
Poza tym pewnie niewolnik w starożytnym Rzymie tez myślał że musza byc ci panowie, właściciele że inaczej nie może być aż pojawił sie jeden taki co sie zwał Spartakus. Teraz w Polsce wystarczy że pojawi się jeden inteligentny charyzmatyczny przywódca nie związany z PO, PISem SLD czy PSL i zrobi z tym porządek. Jeśli myślisz że to niemożliwe to jesteś takim samym niewolnikiem systemu jak niewolnik w starożytnym Rzymie.
tade / 83.2.33.* / 2010-12-21 16:48

Jeśli myślisz że to niemożliwe

tyle -dziesiąt lat czekam i chyba się nie doczekam.
Kiedy zaczną zwalniać ostro w administracji to uwierzę że nadchodzą lepsze czasy?
Przykład z Spartakusem niezbyt trafiony
został pokonany.
Nikt na białym koniu nie przyjedzie
bo to już nie te czasy.
Bo widzisz drogi
tańczący_z_fundami
polityka rządzi światem.
A polityka to wielka sztuka. Trzeba ludzi przekonać, że muszą płacić za to, że się ich okrada.
stary ubek / 46.45.107.* / 2010-12-21 20:30
jedno ale: to nie sztuka ,a kure_stwo.
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-21 15:50
Wszystko jedno dla mnie może byc każdy, aby tylko oderwać ta bandę PO, PIS, SLD, PSL od rządzenia
tade / 83.2.33.* / 2010-12-21 17:20

aby tylko oderwać ta bandę PO, PIS, SLD,
PSL od rządzenia

po Magdalence należało to już zrobić.
analfabeta / 149.156.124.* / 2010-12-21 14:10
"Wyjdziemy z nato to kacapy wpadną i zrobią porządek przeciesz jemu oto własnie chodzi"
Rekrut100

no właśnie, kto POwiedział, że to była gafa?
myślcie / 83.22.104.* / 2010-12-21 14:04
Co z OFEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Słyszałem , że ktoś właśnie kradnie nasze pieniądze ?
Czy ktoś wie KTO ?
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-21 15:26
Nie wiesz ? Tusk i jego banda
http://webhosting.pl/Trzy.chwyty.za.pomoca.ktorych.marketing / 87.167.69.* / 2010-12-21 13:56
http://webhosting.pl/Trzy.chwyty.za.pomoca.ktorych.marketingowcy.infiltruja.twoja.siec.znajomych
Oszolomowaty / 83.14.48.* / 2010-12-21 13:48
Tutaj co nieco spoza POmatrixa, ze "śmiesznymi wpadkami" dla przygłupich:
"...Ten sam Donald Tusk, któremu przez gardło nie przeszło nazwisko ani imię Lecha Kaczyńskiego. Ten sam Donald Tusk, który zapomniał o poległym towarzyszu partyjnym Dolniaku. Ten sam, wreszcie, Donald Tusk, który ubliża rodzinom ofiar smoleńskiej katastrofy, obwieścił dzisiaj Warszawie i całemu światu:
Projekt raportu Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK) - dotyczący katastrofy smoleńskiej - w tym kształcie, w jakim został przysłany przez stronę rosyjską, jest bezdyskusyjnie nie do przyjęcia.

Wypada zatem zapytać : gdzie był Donaldu Tusku od czasu jak się, po partyjnemu, wyściskali z pułkownikiem Putinem (niet bywszych kagiebistow) aż do chwili kiedy, razem z doświadczonym stróżem i dozorcą Grasiem, oraz panem Komorowskim rozwijali najdłuższy czerwony chodnik pod nogi Miedwiediewa?
Sprawia, pan premier, wrażenie jakby właśnie przyleciał do kraju z kolejnej ,,podrózy życia", tym razem na Księżyc. Bo wystarczyło wziąć do ręki pierwszą z brzegu gazetę, niekoniecznie polską, albo włączyć telewizor, choćby nawet w Holandii. Żeby się dowiedzieć kilku elementarnych faktów. Elementarnej wiedzy o lotniczych katastrofach, a tej pod Smoleńskiem - w szczególności.
Zamiast słuchać lotniczych ekspertów co za sterami(jednomiejscowego) samolotu siedzieli 100 kilogramów temu, wystarczyło odpalić pierwszy z brzegu portal. Niekoniecznie zawodowych pilotów. Wystarczyło - modelarzy.
Żeby się dowiedzieć jakie warunki muszą być spełnione do lotów i lądowań 100 tonowej maszyny. Można też było, wobec wrodzonego lenistwa, zapytać starego pilota, co sowieckich Tupolewach parę tysięcy godzin wylatał i jakimś cudem żyje, i nawet ze swojej wiedzy nie robi tajemnicy. Mógł też pan premier zapytać swojego przybocznego psychiatrę, niejakiego Bogdana Klicha, co też się stało na lotnisku w Mirosławcu, że w nowej maszynie CASA zginęło dwudziestu najlepszych pilotów tego kraju. Albo jakie, w związku z tym podjęto kroki, dla ustalenia winnych i wyciągnięcia wniosków na przyszłość.
Jest również pod ręką inny ,,znakomity dowódca" - generał BOR - Janicki. Człowiek mający wielkie problemy z czytaniem prostych tekstów, być może byłby jednak w stanie, odpowiedzieć na kilka prostych pytań : dlaczego na lotnisku Siewiernyj nie było ochrony polskiego Prezydenta oraz dlaczego dopuścił do zagrożenia życia tylu prominentnych osób polskiego państwa. Być może, nawet tak prosty generał, jak Janicki, zna odpowiedź na pytanie : dlaczego dopiero wieczorem oficerowie BOR-u dotarli na podsmoleńskie pobojowisko, do tego - bez broni?
Kiedy przytomni ludzie mówili o niszczeniu (przez Rosjan) dowodów na miejscu tragedii, premier Tusk, spokojnie oponował - pozwólcie pracować prokuratorom. Rosyjskim prokuratorom i polskim pozorantom. Oraz generałowej Anodinie i jej sławnej MAK.
Kiedy dozorca niemieckiej willi, rzecznik rządu na pół etatu - Graś, wyzywał posłów, szukających wsparcia w USA - ,,zdrajcami", Donald Tusk wtórował. Albowiem prawdziwymi przyjaciółmi ogłosił kremlowskich czekistów. Natomiast prośba o wsparcie naszych największych, i najbardziej doświadczonych w dziedzinie wyjaśniania katastrof lotniczych, amerykańskich sojuszników - jest według niego zdradą stanu. Zdradą państwa polskiego.
Również dramatyczny i przejmujący apel pani Marty Kaczyńskiej w Parlamencie Europejskim został uznany za zdradę podstawowych interesów Tuska i Komorowskiego.
Podstawowych interesów, wyjawionych podczas rozwijania wspomnianego chodnika i czerwonych dywanów - na cześć putinowskiego wysłannika. Może ta symboliczna zbieżność ról ich połączyła? Emisariusza Putina z delegowanym, przez Tuska, do ,,oglądania pałacowych żyrandoli" - Bronisława Komorowskiego. Bo nie da się racjonalnie wytłumaczyć pompy ani propagandowej otoczki, w najgorszym bo peerelowskim stylu - z tą ,,historyczną" wizytą związanych. Wizytą, która w nadziei wielu zwykłych Polaków, miała być przełomem. Nawet, jeśli nie w sferze stosunków w ogóle, to chociaż w kwestii historycznego Katynia oraz smoleńskiej katastrofy. Jednak i takie, dosyć skromne nadzieje, okazały się płonne. Biorąc pod uwagę wielkie środki, zaangażowanie Jaruzelskiego, propagandową zadymę - wizyta Miedwiediewa okazała się kompletną klapą. Utwierdziła, zapewne, Putina i wielu Rosjan w marionetkowym rządzie ,,priwislanskiego kraju".Rządzie z którym nie warto tracić czasu na poważne dywagacje. Najwyżej na czysto propagandowe przedstawienie, pod jakże znajomą nazwą ,,wizyta przyjaźni".
Ciekawostką tej ,,przyjacielskiej wizyty" jest nieobecność Donalda Tuska - wezwanego pilnie do Berlina, na ,,konsultacje" - z prawdziwym szefem całej Unii panią kanclerz Angelą Merkel.
Ciekawym wydaje się powód, dla którego Tusk zostawił ważnego gościa z Moskwy oraz zacieśnianie, tradycyjnej, przyjażni - na rzecz Angeli Merkel. Bo chyba nie dla jednego uścisku i całusa ?
Obudzony, przez listonosza albo kuriera, Tusk - czytając albo słuchając raportu wypichconego
Polak prawdziwy / 89.74.10.* / 2010-12-26 13:31

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
bleeee / 89.77.200.* / 2010-12-21 18:16
odechciało mi się reagowac
analfabeta / 149.156.124.* / 2010-12-21 13:44
zaPOmnieliscie napisać o kopalniach odkrywkowych gazu łupkowego.
essi / 217.153.72.* / 2010-12-21 12:51
A gdzie są "obrońcy krzyża" ja się pytam? to była farsa AD2010!
@@@ / 87.207.29.* / 2010-12-21 12:57
Tam gdzie twoja zdolnosc czytania ze zrozumieniem.
Nawet tytulu nie potrafisz zrozumiec a co dopiero tresci tego artykulu.
Nie!!POprawny / 83.31.238.* / 2010-12-21 12:01
Najlepszy to WYKŁAD KOMOROWSKIEGO szczerze POlecam.Tym według mnie totalnie się POgrzebał prezydent pan
http://www.gmfus.org/livestream/poland/archivedvideo.html
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy