Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum ubezpieczeńInne

Najwięcej skarg na małych ubezpieczycieli

Najwięcej skarg na małych ubezpieczycieli

skomentuj
Wyświetlaj:
adam733 / 195.3.152.* / 2018-09-27 17:44
też potwierdzam nie chcą wypłacić za zalanie
TUZ TUW / 217.67.215.* / 2018-10-09 08:28
Szanowny Panie. Dziękujemy za przesłanie opinii na temat naszego Towarzystwa. Jest nam niezmiernie przykro, że nie są Państwo zadowoleni z jakości naszych usług. Zależy nam na jak najlepszej opinii naszych Klientów. Uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 327 60 60 w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiamy Zespół TUZ TUW
mifot31 / 31.11.128.* / 2018-12-04 08:52
Nie wierzę w Wasze oświadczenia, że jest Wam przykro. Wyświechtana formułka. Nr 22 327 60 60 to konsultant a dodzwonić się do osoby prowadzącej to chyba nie lada wyczyn. Czyżby trzeba było umawiać się na audiencję?!!!
Do rzeczy: prawie dwa miesiące od oceny rzeczoznawcy (zalanie mieszkania) i nic się nie dzieje ani nie ma żadnej informacji ze strony ubezpieczyciela. Na maile odpowiada automat. Opóźnienia w przesyłaniu pism do administracji i sprawcy.
NIE POLECAM!!!!!
Januz / 93.179.231.* / 2017-09-21 09:58
Dokładnie tak było w moim przypadku nawet dwa razy.Oszuści,którym zależy jedynie na składce a później odmawiają wypłaty odszkodowań.
rozczarowany / 78.8.247.* / 2017-05-10 23:20
Towarzystwo TUZ jest nieprofesjonalną firmą. Mają ogromny bałagan w księgowości. Po roku od wygaśnięcia polisy na dom, towarzystwo przysłało przedsądowy nakaz zapłaty składki za polisę, której rzekomo nie opłaciliśmy.Jeszcze bezczelnie naliczyli odsetki. Całe szczęście mieliśmy dowód wpłaty tej kwoty z przed roku. Wszystkim, którzy mają u nich polisę radzę zbierać dowody wpłaty, żebyście nie mieli podobnej niespodzianki.
PiotrantyTUZ / 78.10.51.* / 2017-03-21 06:27
Uwaga aut w TUZ też się nie opłaca u nich ubezpieczać, naliczyli mi 2 szkody mimo iż od 8 lat nie miałem żadnych szkód i nie chcą ich wykasować mimo iż podesłałem im dowody na to iż przy sprzedaży auta od razu zgłosiłem to do urzędu miasta i ubezpieczeń.
Oszuści i tyle ,teraz muszę więcej płacić za ubezpieczenie i to we wszstkich towarszystwach.
elcia1402 / 82.145.222.* / 2016-03-22 13:30
TUZ TUW przestrzegam oszukance i złodzieje!!!!! ludzie na podposaniu umowytak pieknie to wszystko wyglada opłacilismy wszelkie mozliwe dodatkowe ubezpieczenia a jak juz cos sie wydarzy to tylko sie s******..... migaja i do sadu odsyłaja..... u moich znajomych ta sama sytuacja, kazda inna firma ale nigdy TUZ TUW. opowiem kazdemu kto bedzie chciał w szczegółach co sie wydarzyło
"Przestraszony" / 62.148.74.* / 2012-03-27 20:01
UWAGA !!! OSTRZEŻENIE!!!
Jeśli kupujesz auto ubezpieczone w allianz- przypilnuj natychmiastowego zerwania umowy - przekaż mailem i LISTEM POLECONYM kopię umowy kupna- sprzedaży, opłaconą składkę OC, dowód rej.
Wyobraźcie sobie, że kupiłem auto ubezpieczone w allianz na dwa dni przed koncem ubezpieczenia. - Natychmiast wysłałem odpowiednie dokumenty zrywająe umowę a nimi. Otrzymałem potwierdzenie od nich, że zaakceptowali zerwanie umowy. A dziś ?! A kuku Piersze wezwanie do zapłaty kwoty z datą wymagalności na 3 miesiące zanim postanowiłem kupić auto. W ręku mam wszystkie przelewy na OC przez poprzedniego właściciela. Nękają nas z nazdzieją, że " na odczepnego" zapłacę im te 2 czy 3 stówy. Nigdy! Ostrzegam Was przed Allianz uważajcie! gromadźcie dowody: drukujcie maile, nagrywajcie rozmowy, trzymajcie potwierdzenia listów poleconych, najlepiej wysyłajcie do nich pisma " za potwierdzeniem odbioru" Ostrzegam- mają ludzi do wykorzystywania i zastraszania słabszych, lub starszych albo niezamożnych ( gdzie nie ma na prawnika). Pozdrawiam i pamiętajcie Rzecznik Ubezpieczonych może pomóc ale musi mieć mocne "papiery" na ubezpieczalnię. A te "papiery" zbieramy My.
jackinos / 93.154.132.* / 2012-02-08 20:18
Dla mnie najgorsza ubezpieczalnia albo raczej lichwiarska okazała się firemka PUCUJ DZIADA czyli PTU -POLSKIE TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ- Naprawdę przestrzegam wszystkich lepiej dać parę groszy więcej i ubezpieczyć się w ZNANYCH zakładach na pewno jeszcze na tym skorzystamy i nie wykończymy się nerwowo. to co oni reprezentują to sztuka oszustwa petent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eme / 87.205.223.* / 2012-02-09 13:42
jackinos bez znaczenia, problemy z wyplatami sa wszedzie i z reguly konflikt nastepuje z braku znajomosci OWU
Katarzyna863 / 173.234.168.* / 2017-07-18 12:00
Oczywiście, że są wszędzie. A zasada jest taka, że jak ktoś nam "zrobi źle" to od razu wszystkich o tym informujemy. A jak dobrze to ani słowa :( Ja też sie nacięłam nie raz, nie dwa nawet jesli chodzi o ubezpieczenie NNW ale po części wynikało to z mojego luzu???!! Nawet nie wiedziałam, gdzie szkoła ubezpiecza dzieciaki, nie wspominając o fakcie, że nie czytałam OWU nigdy! No ae dostałam nauczkę i już wiem, na co zwracać uwagę. Mądry Polak po szkodzie, jak to mówią.
Gogumił12 / 2012-02-09 14:46
na małych ubezpieczycieli? A ja zawsze myślałęm że najbardziej lecącą w kulki firmą ubezepieczeniową jest PZU!! Bo to właśnie oni bardzo chętnie robią ludzi w konia!!
[...] / 88.191.13.* / 2007-05-30 13:07
Ze stronki TUZ: "
Udziałowcy TUW "TUZ"

TUW "TUZ" został założony przez diecezje i zakony, aby ubezpieczać majątek kościelny i osób
z nim związanych. "
Firma do tysiącleci wprawiona w [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
r.ko / 83.4.135.* / 2011-07-06 16:39
TUW TUZ to właściciel Andrzej Szymanowski -SOLID SECURITY. Przestrzegam przed tą firmą ubezpieczeniową i ochroniarską.
Kozak204 / 94.254.203.* / 2014-08-12 14:05
ja również potwierdzam, firma należy do trzech bezkarnych byłych esbeków którzy za nic mają prawo.
erykl / 89.65.208.* / 2014-12-11 19:03
Banda złodzieji nie chcą płacić odszkodowań nie polecam
skomentuj

Najnowsze wpisy