Forum Polityka, aktualnościKraj

Namioty zniknęły. Koniec pikiety pod domem premiera

Namioty zniknęły. Koniec pikiety pod domem premiera

Wyświetlaj:
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-08-31 20:16
Namioty znikneły bo żadna telewizja nie chciała pokazywac tego pikniku.Pobawili sie 2 dni i znudziło im sie bez kamer
...
www.tnij.org/kogem2009
Bodek_ / 80.68.236.* / 2009-08-31 10:56
Poniżej komentarze, że Tusk to, Tusk tamto.
Ale dlaczego ci panowie mieliby dostać odprawy w wysokości 20-60 tys. zł z moich podatków? Jak mnie niedługo będą zwalniać, to dostanę 3-miesięczny okres wypowiedzenia i do widzenia... Dlatego trochę mnie nie stać na takie prezenty dla stoczniowców.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2009-08-31 10:23
Tusk to pozorant, ślizgacz i lawirant - znowu dał nogę
patrzysz czt widzisz? / 89.72.61.* / 2009-08-31 11:00
mylisz się, rozmowa ze stoczniowcami, nie ma i tak sensu, to tak jakbyś chciał wytłumaczyć, kalemu który mówi "ja chce..."
Co im wytłumaczy, oni dalej są w socjalistycznej rzeczywistości
janiszek72 / 2009-08-31 09:26 / Tysiącznik na forum
Donald Tusk nie potrafi przyznać się do błędów. Nie chodzi tu o likwidację potężnej gałęzi przemysłu, ale o brak alternatywy zatrudnienia dla tysięcy osób, które bezpowrotnie stracą możliwość zarobkowania. Państwo nie powinno przykładać ręki do likwidacji miejsc pracy i do pozbawiania ludzi podstawowych czynników gwarantujących bezpieczeństwo obywateli. Chęć pokazania sukcesów, przypodobania się swoim wyborcom i brylowania w słupkowych sondażach powodują, że politykom Platformy Antyobywatelskiej wyłączają się mózgi i zwyczajnie przestają oni myśleć. Tacy ludzie bez wątpienia nie powinni kierować Polską. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
patrzysz czy widzisz? / 89.72.61.* / 2009-08-31 11:08
a jaka jest alternatywa kierujących Polską?
-Co jest podstawowym błędem bliźniaków(moja opinia) całują tyłek stanów, a olewają i psują stosunki z europejskimi sąsiadami, no z pominięciem biednych wschodnich sąsiadów.
Wydaje mi się że to nie tak ma być;/

socjalistyczni bliźniacy? Ci ludzie zadłużą nas tak że obudzimy się w republice bananowej, przecież oni nie dotkną związkowych terrorystów, a ktoś musi im pokazać gdzie ich miejsce.
Nie mam zamiaru sie składać, na nierentownych stoczniowców i górników.
PRYWATYZACJA to jedyne rozwiązanie.

Najnowsze wpisy