Forum Ani słowa o giełdzie - klub Moneyowców

Nasze samochody - refleksje użytkownika

Nasze samochody - refleksje użytkownika

Redakcja forum / 212.76.37.* / 2005-11-02 23:02
To oczywiście ważny temat, nieraz pasjonujący - czym kto jeździ i czy jest zadowolony ze swojego samochodu. Jesteś zadowolony?
Wyświetlaj:
Jeck / 2005-12-01 23:55 / "Poławiacz perełek"
ja miałem kiedyś maluch i dokupiłem drugiego dla żony- ale ona powiedziała, że nie będzie tym jeździć :-(

potem kupiłem fieste, po czterech latach żona stwierdziła, że musi mieć bezpiecniejsze auto, ponieważ wozi dziecko do przekszkola.....I jej kupiłem Fiestę :)

Naprawde polecam- wcale nie wykluczone, że kolejne auto to będzie Fiesta- kolejna generacja
Sabcia / 83.18.7.* / 2005-11-27 17:00
Ja w zeszłym roku miałam maluszka a czerwcu kupiłam sobie poloneza 1,6 benzyna, ale nie żałuję. autko jest fajne i niedrogie, a oprócz tego jest bardzo dużo miejsca aby zabrać gdzieś na wyprawę swoich najbliższych przyjaciół. pozdrawiam wszystkich właścicieli polonezów i nie tylko.
Jarek / 82.160.9.* / 2005-11-14 11:22
Na razie tak. Mam forda eskorta 1.3 + gaz. Cena gazu zaczyna mnie wk...ć i za chwilę będę zmuszony jeżdzić rowerem lub hulajnogą . Rosjanie chcą nas sprawdzić w negocjacjach a my jak zwykle zaczynamy wymiękać.
Grzesiek / 83.28.195.* / 2005-11-11 15:41
Miałem kupować swój pierwszy samochód, ale się rozmyśliłem i na wiosnę kupię sobie motocykl, bo do przemiszczania się po mieście jest bezkonkurencyjny. Ubolewam tylko nad tym, że kierwocy samochodów tak uparcie tępią motocyklistów, ale może na takich nie trafię...

Najnowsze wpisy