samochód

izucha / 2009-06-22 10:13
W ubiegłym roku wraz z mężem kupiliśmy samochód, przy zakupie dostaliśmy wszystkie dokumenty a między nimi umowę kupna sprzedaży zawartą pomiędzy poprzednimi właścicielami, gdyż pani od której kuiliśmy auto nie rejestrowała auta tylko odsprzedała go nam. W momencie gdy zgłosiliśmy się do urzędu aby zarejestrowac auto okazało się , że przy wyrejestrowaniu poprzednicy przedstawili zupełnie inną umowę na kwotę 4000. My naszą mieliśmy na kwote 1000 zł. Sprawą zajęła się prokuratura na naszą prośbę i po dochodzeniu stwierdziła,że umowa na kwotę 4000 jest fałszywai umorzyli śledztwo ze względu na małą szkodliwość społeczną.Urząd odmówił nam rejestracji gdyż nie dysponujemy prawdziwą umową. Od roku próbujemy się jakoś dogadać z poprzenimi właścicielami, ale bez skutku. Samochód stoi pod domem i gnije gdyż nie możemy nim jeździć. W urzędzie nadal lezy fałszywa umowa ale urzędnicy nam mówią , że nic nie mogą zrobić dopóty dop€ki my nie dostarczymy dobrej umowy.Proszę pomóżcie my jesteśmy bezsilni.
Wyświetlaj:
Elizeusz / 188.33.240.* / 2022-04-27 14:43
Samochód najlepiej jest kupować ze sprawdzanego źródła od rzetelnego pośrednika. Osobiście polecam firmę SP Automotive, która sprowadza samochody z USA i Kanady. Ja jestem zadowolony z przebiegu transakcji.
TomaszIdziak / 188.33.240.* / 2022-04-23 23:08
Każdy samochód powinno się zabezpieczyć przed kradzieżą. Osobiście postawiłem na zabezpieczenia od firmy Niedźwiedź-Lock i stwierdzam że była to właściwa decyzja.
AlanFan / 188.33.248.* / 2022-03-30 00:08
Jeśli masz auto z automatyczną skrzynią biegów to polecam serwis Hydrokinetyczne.pl, który specjalizuje się w naprawie konwerterów. Wykonują świetną robotę.
KrzysztofWMN / 188.33.224.* / 2022-03-26 00:00
Właścicielom samochodów każdej marki polecam usługi firmy AVANTI wykonującej regenerację min. sprzęgła i maglownicy. Skorzystałem z ich usługi i jestem bardzo zadowolony.

Najnowsze wpisy