Kupno samochodu

BJ / 80.54.183.* / 2007-02-17 23:10
Witam
Zastanawiam sie czy kupując samochód od osoby prywatnej moge sie domagać zwrotu pieniędzy gdyby auto okazało sie ruina na kółkach??

To samo mnie droczy jakbym kupował auto z komisu? Czy komis jest odpowiedzialny za stan samochodów??


I jeszcze jedno pytanie jak zrobie tak:

Pojade do sprzedającego on pokaże mi samochód. 5 przez 10 obejrze go bo sie nie znam za bardzo i pojade z właścicielem do jakiegoś mechanika aby zrobił przegląd itp. (najlepiej do ASO) tak zobaczą to auto powiedzą co mu dolega.

Ale jeśli w ASO czy w tym zakładzie mechanicznym pracowałby jakiś znajomy tego sprzedającego i powiedział ze auto jest 100% sprawne a mi na drugi dzień sie rozwali to moge wtedy domagać sie odszkodowania od ASO czy zakładu mechanicznego ??

Czy serwisy samochodowe ponosza odpowiedzialność za opinie o samochodzie??
Wyświetlaj:
cziwer / 79.163.153.* / 2023-07-04 12:10
Sprawdź https://ranchotexas.pl/szukanie-wypozyczalni-samochodowej/ koszty naprawdę nie są duże
NowyCar / 188.33.233.* / 2022-07-26 17:27
PO zakupie nowego samochodu koniecznie zabezpiecz go przed kradzieżą. Polecam systemy antykradzieżowe oferowane przez firmę Niedźwiedź-Lock.
hirek87 / 2007-02-19 21:05
Gdyby ten serwis(ASO lub inny) był skłonny wystawić jakis dokument w którym zawarta bylaby opinia to owszem, a w innym przypadku szanse są znikome. pozdrawiam
chrobryboleslaw / 213.69.142.* / 2007-02-28 10:59
Mnie tez ciekawi ten temat. Padlem ofiara takiej sytuacji. Nie jestem znawca aut i postanowilem kupic auto w komisie jak sie pozniej okazalo przod i tyl byl robiony (wszystko tak na odwal) i cala elektryka byla do poprawki (nie dzialal ABS, wszystkie kontrolki byly odlaczone, sonda zepsute) ogolnie zaplacilem w ASO 5 tys za naprawy dodatkowe. Pytanie czy moge domagac sie zwrotu tych kosztow od kiomisu?

Najnowsze wpisy