Forum Polityka, aktualnościŚwiat

NATO nie dla Gruzji?

NATO nie dla Gruzji?

Money.pl / 2008-09-16 09:00
Komentarze do wiadomości: NATO nie dla Gruzji?.
Wyświetlaj:
mee / 193.238.93.* / 2008-09-16 23:06
Francuzi nie wyobrażali sobie żadnej wojny dla jakiegokolwiek sojusznika. Przypomnijcie sobie Napoleona i II wojne swiatowa... Za to chetnie zawsze ogladali sie na wszelkie uklady, zeby ich bronic.
serewer / 213.77.116.* / 2008-09-16 16:49
NATO to nie uniwersalny obrońca każdego, kto wda się w awanturę miedzynarodową. Nato to pakt, który ma zapewnić bezpieczeństwo jego członków. Wystarczająco dużo roboty ma NATO z nierozważnymi wypowiedziami nasz..., może inaczej; prezydenta Polski. Na szczęście "stare" NATO widzi sprawę inaczej i my powinniśmy się tego uczyć, a zwłaszcza koła zbliżone do Kaczyńskiego. To jest polityka, a nie arena prywatnej wojny Lecha z Rosją, bo czuje nienawiść do niej. Pakt Północnoatlantycki nie zapewni pokoju w całym świecie, bo to bzdura. Opowiadanie o przyjaźni narodów Gruzińskiego z narodami Europy to fikcja. Nie wiem na czym miałaby ona polegać i jak to wyczuwa obywatel Europy. Ja tam pamietam jednego słynnego Gruzina, nazywał się Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili, a wielu Gruzinów w swych ładach woziło jego ołtarzyki za przednią szybą. Nie wiem jak ja, jako Polak miałbym się z tymi "przyjaciółmi narodu polskiego" identyfikować. Rosja jest potrzebna Unii, i NATO również nie będzie szukało konfrontacji militarnej z Rosją, niezależnie od poroninych ambicji wojennych Kaczyńskiego.
Wapniak / 83.28.129.* / 2008-09-16 09:00
Bardzo słusznie. Nie! ..."Gruzja musi przede wszystkim pokazać, że jest prawdziwą demokracją"... -ciekawe gdzie ta prawdziwa demokracja?... No, chyba, że amerykańska... Dziękuję. Nie.
Jeżeli Gruzja, Ukraina, to i Rosja. Przede wszystkim. I to jak na razie.
polikarp6 / 213.192.87.* / 2008-09-18 20:34
chyba cie głowa boli jaka rosja?

Najnowsze wpisy