Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nawet milion złotych kary za chrzczenie paliwa

Nawet milion złotych kary za chrzczenie paliwa

Wyświetlaj:
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-06-30 14:45
Póki co ,ja o tym słyszę od paru lat ! I co? Ano nic !!!
http://akcje.blox.pl / 81.219.100.* / 2006-07-01 06:56
Szanowny sadzie ! Z PRZYJEMNOCIA poddam sie takiej karze !

Spojrzmy na ostatnia afere w Rafinerii Trzebinia gdzie na chrzeniu paliwa(i innych machlojkach) zarobiono w latach 2001-2004 sume 800 milionow zl.

Gdybym mial zaplacic zaledwie milion zlotych i posiedziec nawet 5 lat to ja na to ide ! :)
Po odsiadce zostanie mi te 799milionow zakopane w lesie i na kontach w rajach podatkowych...

Interes zycia...
Kero / 2006-06-30 08:31 / -
"Mimo ostrych sankcji, przedsiębiorcy fałszujący paliwa pozostają zwykle bezkarni "

Mimo tego oczywistego faktu jak zwykle "nasze" państwo kieruje swoje siły nie tam gdzie jakby wynikało z wniosków lecz tam gdzie niczego to nie zmieni.

To beznadziejne i ubagnione sądownioctwo nalerzy rozkurzyć w cztery wiatry.
KONTROLE SĄ I WYKAZUJĄ PRZESTĘPCZOŚĆ - ,która nie jest napiętnowana przez niezlustrowany w znakomitej większości obsadzony komunistycznymi sądziami sąd.
Czy aby to SĄD jest w ogóle czy jakaś sprzyjająca lub też nie organizacja?
Togo / 212.2.100.* / 2006-06-30 11:15
Też tego nie rozumiem - biora próbkę w której jest 95% wody (sic!), przecież to jest jak złapanie na goracym uczynku - wyrok powinien zapadac prawie natychmiast a nie się pier....... przez lata.
Takie 50 tys. to już niezła kaska więc szybko nieuczciwi poszliby z torbami, ale w naszym kraju jak zwykle kazdy procesik trwa lata bo wiadomo, że frajerzy tacy jak my w podatkach za to zapłaca.
Anna Turska / 83.8.247.* / 2006-06-30 16:40
Jadąc za granicę kupiłam paliwo w stacji Orlen Petrozachód sp. z o.o. na ul. Słonecznej w Brójcach Lubuskich. Superplus 98, żeby samochód śmigał po niemieckich autostradach. Niestety mój nowy samochód zamienił się w woła, zero przyspieszenia, jakby ciągnął za sobą ogromny wyhamowujący ciężar. A przede mną 8 tys. km, na dodatek większość po górach. Carna perspektywa. Jednak gdy w Niemczech zatankowałam paliwo- i to normal, żaden super - samochód pofrunął. Samochód się zreperował, zmniejszył zużycie paliwa. Po prostu ci oszuści z Orlenu nalali mi coś co zawierało większość wody a tylko odrobinę etyliny. I jaka jest na nich kara? Mój bojkot niewiele dla nich znaczy. Od tego faktu kupuję tylko u dystrybutorów zagranicznych i namawiam do tego znajomych. I wcale nie płacę drożej, bo na stacjach Orlenu paliwo jest drogie. Paliwo - to dużo powiedziane. Woda z domieszką paliwa. Dobrze byłovby wiedzieć w jaki sposób spowodowac szybkie wysłanie kontroli do takich oszustów.Kara pieniężna to za mało, oszuści powinni być karani odebraniem koncesji na handel paliwem.

Najnowsze wpisy