Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Negatywna wymowa sesji

Negatywna wymowa sesji

Money.pl / 2007-06-12 18:07
Komentarze do wiadomości: Negatywna wymowa sesji.
Wyświetlaj:
grzegorzta / 213.76.134.* / 2007-06-13 09:31
Kolastynka do 15 jak szczala :)
olka / 2007-06-13 06:03 / "Giełdowa blondynka"
heyka balowicze,tez mam takich na dole i nie spie
nie wyglada to dobrze,od szczytu jestesmy - 3,13 % a do wsparcia twardego na 3582 juz tylko 1,5 % a jak to dzis padnie,bedzie marnie
no i ten 13-y,ale ja w to akurat nie wierze
needle / 2007-06-13 00:55 / Bez rangi
...na górę!!!
bebe / 2007-06-13 03:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja juz nie...na gore..needle..zegnam, sie z Wszystkimi...PISOWNIA...nie idzie w gore..do..branoc...
rotux / 2007-06-13 01:23 / Uznany Gracz Giełdowy
jezdem
Dream Theater dali właśnie wspaniały koncert w Spodku :)
A teraz chlup do łóżka /nie pijcie tyle co ja dziś;)/
apap
ps: akustyk Riverside dał ciała..
needle / 2007-06-13 01:25 / Bez rangi
witaj R.
i ja się zwalam
słabość czuję słabość
ale Ty ekspertem się czujesz zawodowców prostując...
rotux / 2007-06-13 01:44 / Uznany Gracz Giełdowy
byłem na koncercie z..niezłym ekspertem i zdanie mieliśmy podobne, i sąsiedzi nasi też takie zdanie mieli..ale może zbieg okoliczności albo wybraliśmy takie miejsce w spodku, gdzie akurat fala stojąca ... miała miejsce
kolorowych
apap
kaskadere / 2007-06-13 00:11 / portfel / Tysiącznik na forum
wszyscy mają v a BSharesy i HangSeng mają ^
kerkorian / 2007-06-13 00:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no to jutro koszyki dużo niżej ustawiamy, w końcu .... ;)
kaskadere / 2007-06-13 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum
na pewno znowu tam gdzie ustawiam wyjście to spadnie, a tam gdzie mam wejść będzie na plus/
needle / 2007-06-13 00:08 / Bez rangi
-12 na otwarcie, ale prawdopodobnie w ciągu sesji sporo spadnie
trema / 217.172.242.* / 2007-06-13 01:17
-30 minimum... w czasie sesji pewnie 3580 potestujemy a jaki koniec... odpowiedź znają zarządzający TFI...
needle / 2007-06-13 01:20 / Bez rangi
to o -2 piszesz nie o -30...!!!
o tym i większym pisałem niedawno, a są tacy co prawdziwe spadki przewidują!
PedroGonzalez / 2007-06-12 23:32 / Uznany Gracz Giełdowy
ja zmykam...jutro ciekawych zjawisk zapewne nie zabraknie bo misow i bykow bedzie pewnie 50:50 wiec walka bedzie ostra :) darz bór :)
warren buffet / 2007-06-12 23:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakby było PKC elkopa to miałbym juz zlecenie ustawione ;/
inwestor1975 / 2007-06-12 23:56 / Tysiącznik na forum
no warreno widze ze z rana wywalasz ja musze zobaczyc ile o wychodzi
piotr824 / 2007-06-12 23:35 / Tysiącznik na forum
warren śledzisz jeszcze nfi????????
warren buffet / 2007-06-12 23:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sledze. powiem tyle: to samo było w tamte wakacje. 20 tys obrót i -30% na sesje..... wakacje
piotr824 / 2007-06-12 23:42 / Tysiącznik na forum
może rynek dyskontuje cenę nifków przez projekt rządowej ustawy zniesienia ulgi podatkowej ???????????
bebe / 2007-06-13 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie przejdzie to tak latwo ! ???...bo wielu siedzi w tym temacie...musi byc sprawa zalatwiona tak.., zeby spokojnie przejsc do normalnego wspoListnienia z inymi walorami /akcjami/ na gieldzie...bo....bo....bo, w to weszli inni indywidualni akcjonariusze- tudziez male leszczyki/ np. ja i ttd/ , malo...przeciez ..to jest notowane na gieldzie...prawa ludzi /akcjonariuszy/ ...no..niech wreszcie beda poszanowane....w sposob przyzwoity..no nie~! ?
a...jezeli..chodzi o ulgi podatkowe...no..coz...nabyli pewne prawa, ktore powinny byc szanowane...owszem..do czasu....wykazania sie....przez rynek.../zarzadzanie, wykorzystanie do inwestowania/ ,ze te prawa..nie zostana wykorzystane po to..aby w ciula /po slasku...chyba/ - zrobic z reszty akcjonariuszy - stratnymi !!!!!!- bo to chyba byla kwestia tworzenia,.....jezeli ...nie....to rozliczyc odpowiedzialnych ..za sponiewieranie.......idei...ludzi....przepisow i ich...byc....i basta.
warren buffet / 2007-06-12 23:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na kontraktach jestem jeszcze cienki w batkach, po 3790 nie wzialem S.... brakowało tylko entera...... i wiedzy psychologicznej....... wrr
Kenobi / 2007-06-12 23:57 / Uznany malkontent giełdowy
nic się nie musisz martwić, bo mamay z czego spadać. Jazda jaka będzie, to nie potrwa dwa dni i będą robić jeszcze wiele cudów jak widać po dzisiejszych wykresach w Stanach - przez większą część sesji nawet wyglądało na wzrost, dopiero dokładnie o 20-tej rospoczął się regularny spadek. Nikt nie jest tego do końca przewidzieć, bo działa tu wiele czynników, w dużej mierze psychologicznych, bo ludzie ładowani są mnóstwem wiadomości, analiz, komentarzy z których tak naprawdę nic nie wynika, a to co najważniejsze odbywa się na obrzeżach, po cichutku, szerzej ujawni się dopiero za jakiś czas, ale niektórzy wiedzą już dziś i wykonują wyprzedzające ruchy. Wszystkich ruchów się nie złapie, można nawet ponieść większe straty grając niż trzymając, ale do tego trzeba mieć stalowe nerwy i sporo gotówki, żeby móc pozwolić sobie na ryzyko i nie dać się spanikować, ale i nie przeholować niepotrzebnie i można zastosować strategię gry od bandy do bandy.
bebe / 2007-06-13 00:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
alez...Kenobi mnie zaskoczyles ta wypowiedzia, jest...ona taka.., ze ...nie okreslasz ...- jak zawsze spadki...lecz..okresla - wlasciwie gre na gieldach ..wogole..- .zaskoczyles mnie..bo to ja wlasnie podobnie oceniam gre z pieniedzmi na rynkach. wiec pozdro- nadajemy na podobnych falach. ale...ale...ale...podobnie jak ponizej modliszka, smie twierdzic, ze chyba jakis koles Cie zastapil w wypowiedzi. owszem, jest o key. ale...ale...ale...powiedz o spadkach...bede spokojniejsza, a wszystko wroci do normy pod tytulem "KENOBI"- pozdro.
Kenobi / 2007-06-13 01:26 / Uznany malkontent giełdowy
Droga Brigitte (jakoś z BB kojarzę Ciebie, bo "Bóg stworzył kobietę"), nie mogę pisać o spadkach kiedy wydają się pewne, bo na giełdzie rzeczy pewnych nie ma i zwykle bywa odwrotnie niż wszyscy oczekują. Ale te wszystkie chwilowe nierskoordynowane ruchy ułożyć się powinny w jakiś trend i myślę, że taki właśnie zaczyna się tworzyć. A grać należy z trendem.
bebe / 2007-06-13 02:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj KENOBI - nie..BB- -bo to inna kobieta...owszem milo mi, ale, ale ale... daleko mi do jej idealu /dobra/...bo tak ja owczesnie postrzegam ..i szanuje....basta.

czy grac nalezy z trendem...to przeciez jasne..jak slonce...
ale...ale..ale..przeczytaj swoje wczesniejsze wywody
ale..ale..ale..przeczytaj....to pod czym sie wypowiedzialam...
ale...ale..ale...sam chyba sobie zaprzeczasz...gra...to gra...i tak jak napisales.../podobnie mysle/ na gieldzie pewnych rzeczy ..nie...ma ! ?-no coz...zycie toczy sie dalej ....no nie? pozdro KENOBI., ciekawe , ktory KENOBI ? - i chyba mi tez o to chodzilo....ktory ? a teraz /luz/ milo mi.
ale..ale...ale...bron Cie porownywac mnie do Brygitte- nie moj wiek, nie moje drogi...a efekt...no coz ....czlowiek-kobieta ...idaca w ktoryms kierunku...moge tylko powiedziec, ze to tak...jakbym czyjs zyciorys..czyjas droge zycia poznala....czytajac...opowiadajac...przez znawce....starala sie wystrzegac bledu ich poznanego...i...nie musze...go potwierdzac, a ...przyjac...jako pewnik..bo niby dlaczego...nie...empatia..mnie dotyczy.---na marginesie ... nie.. prawdziwy.. Kenob, ale Cie lubie.pozdro /zeby wielu mlodych , a moze nie tylko...mogli korzystac z zyciorysow innych...byc moze ustrzegli by sie, przed popelnianiem bledow..../co modrzejsze ... kura...czy ...? ..jajo...?
modliszka / 2007-06-13 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kenobi - pozdrów tego innego Kenobiego ;-) Ciebie również serdecznie pozdrawiam i mówię dobranoc....
Kenobi / 2007-06-13 00:02 / Uznany malkontent giełdowy
Jest jeszcze jakiś inny urocza Modliszko?
kaskadere / 2007-06-13 00:14 / portfel / Tysiącznik na forum
czy zgodzisz się że nawet długotrwałe spadki utworzą pewien cykl zakończony wzrostami? I co myślisz o systematycznym dokupywaniu podczas całej fazy spadkowej?
Kenobi / 2007-06-13 01:07 / Uznany malkontent giełdowy
Oczywiście, że po spadkach nastąpią wzrosty, ale najpierw muszą te spadki nastąpić, zanim zacznie się mowić o ich końcu. Po co dokupować podczas całej fazy spadków, kiedy nie wiadomo jak głęboka ona będzie i jak długo potrwa. Nawet jak kupi się taniej niż dziś, to po dalszym spadku też poniesie się stratę, może nie taką jak na kupowanych wcześniej (jeśli ktoś bał się, albo nie chciał, czy nie potrafił sprzedać wcześniej, żeby móc odkupić więcej, bo taniej i zarabiać, a nie odzyskiwać swoje stracone peiniądze, bez gwarancji, że się je w pełni odzyska), ale zawsze stratę, więc po co kupować dla strat?
needle / 2007-06-13 01:11 / Bez rangi
za 8 godzin MOJ-a można spróbować
Kenobi / 2007-06-13 01:34 / Uznany malkontent giełdowy
Za pół godziny zaczną zmagania na Dalekim Wschodzie...Zobaczymy najpierw co oni potrafią.
needle / 2007-06-13 01:39 / Bez rangi
cóż...ja na rynku jestem długo...mam pewne znajomości...
...jeden rynek otworzył się ...dla mnie pół godziny temu...
...teraz 0,8%...na minusie
i możliwe, że tak zostanie
needle / 2007-06-12 23:42 / Bez rangi
a ja myślę, że taką wiedzę masz...
...lepszą niż np. ja i wielu innych zaawansowanych...
...to jest kwestaia, czy styojąc na trampolinie skoczysz...czy zajdziesz i wybierzesz słupek
ogrodnick / 2007-06-12 23:17 / Bywalec forum
po wyczerpującym biegu do mety wszystkie leszcze nazwałbym pieszczotliwie pstrągami (karpiami), jak kto woli. Do końca czerwca pozostało 12 sesji więc 13-tkę mamy już za sobą.
Na marginesie. Był u mnie dzisiaj facet, który dostał dzisiaj na rękę pensje 690 zł. Bodajże 1020 brutto.
needle / 2007-06-12 23:20 / Bez rangi
ponad 30% podatku???
restrained / 2007-06-13 00:20
oprócz 19 proc. podatku jest przecież jeszcze ZUS i składka zdrowotna. Co z 1k daje właśnie niecałe 7 stów
needle / 2007-06-13 01:18 / Bez rangi
wydaje mi się, że płaciłem mniej, ale jestem śpiący i nie mam zamiaru polemiki uprawiać
jednym słowem - precz z robotą!!!
no, chyba, że się dostaje co miesiąc 30...może 35...w bezpiecznym i sympatycznym miejscu...
...a niech nawet połowę zabiorą
ogrodnick / 2007-06-12 23:23 / Bywalec forum
jutro zrobie ksero kwitka bo sam nie mogłem uwierzyć
needle / 2007-06-12 23:33 / Bez rangi
jak pracowałem w ubiegłym wieku to miałem kiedyś taki przedział, ale to nie te kwoty były...
gabrik / 2007-06-12 23:14 / portfel / Wierny Forumowicz
ok nie mam racji absolutnie nic a nic ale poczekam sobie do czwartkowych i piątkowych danych jak tylko inflacja w USA będzie nie za wysoka to jeszcze wielu inwestorów się zdziwi co zrobi rynek
Kenobi / 2007-06-12 23:35 / Uznany malkontent giełdowy
Rynek to robi rożne sztuczki codziennie, ale powolutku jest coraz niżej. Inflacja, to cały czas rośnie, bo drożeje żywność, paliwa, usługi medyczne, spada bezrobocie, więc rosną naciski na płace, a wydajność pracy już nie rośnie jak kiedyś. Do tego dochodzi sytuacja konsumenta, który ma w nosie inflację bazową, kiedy drożeje żywność i benzyna, a 2,3 PKB to wydatki konsumentów. Wiadomo, że to musi się wkrótce potwierdzić, bo już od trzch lat mają ujemne oszczędności, a teraz dodatkowo uderzeni są droższym kredytem i spadkiem cen domów. W ogóle, to powinni zacząć dziwić się wszyscy, bo stopy rynkowe przekraczają już oficjalne, nie potrzeba Fed.
needle / 2007-06-12 23:52 / Bez rangi
jeśli dobrze widzę...
...to rynek jest coraz wyżej (każdy indeks w porównaniu z tym przed miesiąca)...
...ale biorę pod uwagę to, że może być tak jak piszesz
Kenobi / 2007-06-13 00:01 / Uznany malkontent giełdowy
Miałem na myśli W20, ktory nie tak dawno liznął sobie rekord, a teraz jest 150 pkt. niżej.
needle / 2007-06-13 00:12 / Bez rangi
przeczytasz dokładniej mój wpis...???
a rekordów nie bije się codziennie...
...na każdym indeksie!!!
Kenobi / 2007-06-13 01:48 / Uznany malkontent giełdowy
Mnie interesuje W20, stąd takie uproszczone rozumienie rynku i nie odosiłem tego to jakichś punktów w przeszłości tylko konkretnie do punktu najwyższego i tego co obecnie. W pierwszym rzędzie zjeżdża W20, bo wyjeżdza zagranica na urlop. Reszta, pompowana przez lokalny kapitał ruszy za nią, w dalszej kolejności, ale za to dużo mocniej, bo wzrosty były większe, a jak ludzie wystraszą się spadków, to przylecą po pieniądze, więc na razie spadki profilaktyczne, dla przygotowania pierwszych środków.
warren buffet / 2007-06-12 23:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a ja ci powiem: pojdzie w gore ze wytrzepie niedzwiedzie ze heya hey
Longterm / 2007-06-12 23:17 / Mostek Zwyciężymy!
witam, ja gram właśnie pod taki scenariusz. to typowe żydowskie gierki z wall street: najpierw wystraszyć inwestorów inflacją a potem jak nawet info będzie średnie to wywoła euforię bo wszyscy odbiorą je jako sukces:-)
PedroGonzalez / 2007-06-12 23:17 / Uznany Gracz Giełdowy
dopuki wigus bedzie sie trzymal w ryzach 3450-3500 to ja nie panikuje...ale jak chociaz musnie dolek majowy to pryskam...:)
gabrik / 2007-06-12 23:20 / portfel / Wierny Forumowicz
no to pedro widzę że anale cię złapali
PedroGonzalez / 2007-06-12 23:23 / Uznany Gracz Giełdowy
why ? nie czytalem nic co by ten przedzial sugerowalo..poprostu pamietam jak w maju wig probowal pokonac te poziomy i twardo je obronil..wiec jesli ten "bastion" padnie teraz to ja nie mam nadczym sie zastanawiac :)
Saxman256 / 2007-06-12 23:52
Pedro, przydałoby sie poczytac troche ksiązek, niekoniecznie o giełdzie. "Dopóki" a nie "dopuki" i "nad czym" a nie "nadczym". Tak bez złośliwości, ale to trochę razi.
gabrik / 2007-06-12 23:35 / portfel / Wierny Forumowicz
chodzi mi że od 3800 do 3450 to jest 350 punktów i nic więcej
astaś / 2007-06-12 23:12 / Bywalec forum
Znów za główny powód przeceny akcji uznano rosnące rentowności obligacji skarbowych.

Rentowności obligacji rosły po tym, gdy na wtorkowej aukcji 10-latek zagranica wykazała wyjątkowo małe zainteresowanie. Pojawiły się obawy, że banki centralne nie mają już ochoty kupować amerykańskich papierów skarbowych mając inne, bardziej atrakcyjne aktywa. Były szef Fed, Alan Greenspan, uspokoił tylko na chwilę rynek akcji twierdząc, że zagranica nie będzie pozbywać się "dolarowych" aktywów. Nastroje w końcówce sesji były zdecydowanie złe.
PB:
Rosnące rentowności obligacji spowodowały spadek atrakcyjności płacących wysokie dywidendy spółek użyteczności publicznej. Taniał m.in. Progress Energy, działający na południu USA. Wzrost kosztu pieniądza i spodziewane ograniczenie dostępności kredytów hipotecznych spowodowały spadek kursów spółek budowlanych, m.in. Pulte Homes. Na rynku technologicznym taniały akcje Texas Instruments. Prognoza wyników kwartalnych lidera rynku chipów stosowanych w komórkach rozczarowała inwestorów.
teoretyk-praktyk / 2007-06-12 23:09 / portfel / Toddler giełdowy
Co tam spadki, byki do boju. Zabiłem byka, cóż to był za byk krew z niego sika siku, siku, sik. Albo proszę państwa oto MiŚ, MiŚ jest bardzo grzeczny dziś, chętnie państwu łapkę poda, nie chce podać - a to szkoda.
warren buffet / 2007-06-12 23:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i misiu to mi siostra opowiadała 15 lat temu =)
PedroGonzalez / 2007-06-12 23:12 / Uznany Gracz Giełdowy
hmmm to zabiles byka i pokluciles sie z misiem ? to marnie jutro faktycznie :-))) martwy byk i wkurzony mis haha :-D
lojka / 2007-06-12 23:09 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich

tylko jutro nie panikować :))!
niech jankesi popatrzą choc raz na nas twardzieli ;)
aszulski57 / 2007-06-12 23:12 / Tysiącznik na forum
Dobranoc dla wszystkich.
Needle -uważaj z tym wiatrakiem!!!
needle / 2007-06-12 23:22 / Bez rangi
nic nie poradzę...musi wiać...trochę mi oko łzawi
marboru / 2007-06-12 23:12 / portfel / "Bankier giełdowy"
Stalowych Twardzieli.
Dobranoc.
Kenobi / 2007-06-12 23:11 / Uznany malkontent giełdowy
Rano masz gwarantowane wzrosty, trzeba przecież upłynniać ten towar, a najlepsze do tego są wzrosty. Pozdrawiam.
lojka / 2007-06-12 23:15 / Tysiącznik na forum
to mnie zaskoczyłeś ;)) teraz będę miała zielone sny ;)
Tobie też ich życzę i pozdrawiam
Kenobi / 2007-06-12 23:38 / Uznany malkontent giełdowy
Dziękuję. Nigdy mi nie odmówiły, te, które mi się śniły, jak mawiał poeta.
AB / 2007-06-12 23:06 / Bywalec forum
Samuraju- czy zmiana serii nie nastąpiła wczoraj? Zerknij niżej. Pozdrawiam
needle / 2007-06-12 23:02 / Bez rangi
http://biznes.onet.pl/0,1552004,wiadomosci.html
TaS / 2007-06-12 23:08 / Tysiącznik na forum
hmmm dla mnie to news na wyrost. Wybiora ta cała Bułgarie i Rumunie, a na nas przypadnie moze 10% (i tak duzo kaski).
marboru / 2007-06-12 23:06 / portfel / "Bankier giełdowy"
info z rana - wklejałem linka z parkietu.)
astaś / 2007-06-12 23:01 / Bywalec forum
czy ktoś używa palmtopa do gry?jakieś opinie można prosić.
TaS / 2007-06-12 23:54 / Tysiącznik na forum
ja gram w kulki :) kosmos - potrafie w tramwaju (a tak dbam o srodowisko, autko w garazu stoi) grac całe 40 minut bez oderwania wzroku :) polecam :)
zbig$ / 212.2.101.* / 2007-06-13 00:42
jakie to kulki - widzialem 2 rodzaje, jedne złamalem w godzine - odkrylem algorytm jak je załatwiac i moglem grac dowolnie długo, ale te inne sa nie do przejscia, rekord to ok 2 tys.pkt
needle / 2007-06-13 01:12 / Bez rangi
są takie w trójkącie...że nie dałem rady!
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy