Forum Polityka, aktualnościKraj

Nepotyzm w polityce. Cimoszewicz ma receptę

Nepotyzm w polityce. Cimoszewicz ma receptę

Money.pl / 2012-08-02 11:49
Komentarze do wiadomości: Nepotyzm w polityce. Cimoszewicz ma receptę.
Wyświetlaj:
ted8404 / 81.210.106.* / 2012-08-02 12:05
Ciekawe że parie najbardziej populistyczne i lewicowe jak PO i SLD mają najwięcej recept na korupcję i nepotyzm.Ciekawe dlaczego rządząc przez prawie cały czas od 20 lat nie widać żadnych efektów ani prób walki z tym zjawiskiem.Za Tuska patalogie w tym względzie osiągnęła niewyobrażalne wcześniej szczyty.Pogratulować dobrego samopoczucia towarzyszu Cimoszewicz.Towarzysz Tusk doceni Wasze inicjatywy.
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-08-02 11:57
To nic nowego, to się nie sprawdziło - nie będzie efektów bez radykalnych zmian.
kikok / 86.63.144.* / 2012-08-02 12:03
Póki nie zmieni się mentalność ludzi, pewnie nawet radykalne zmiany nie pomogą...
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-08-02 11:49
Wczoraj tusk wygwizdany i wybuczoany opuszczal w pospiechu warszawskie Powązki.
Nie wiem na co liczył ten człowiek ? dla niego POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ, to po co pcha sie do światyni i tradycji RP ?

Polscer Magdalenka zostawiła tylko celebry wojskowe i to co jest naszym wspomnieniem i marzeniem WOLNOŚCI. Zdrajcy w popłochu opuszczają patriotyczne zgromadzenia.

Pampresy swoimi głupimy decyzjami skazali Polske na zagładę, wkrótce zapłaca za to swoja cenę !
kikok / 86.63.144.* / 2012-08-02 11:59
Z jakich mediów czerpiesz swą wiedzę (prasa, programy tv, strony). Chciałbym wiedzieć gdzie się lęgną takie poglądy?
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-08-02 12:15
z licznika długu zainstalowanego przez Balcerowicza na skrzyżowaniu Marszłakowskiej i al. Jerozolimskich. Tam w upały letnie mozna chwilę odpocząc bo cyfra jaka osiągnął tusk ze swoją ferajną zmraża kazdego logicznie myślącego.
1 B i l i o n zł.
jak pojedziesz na wybrzeże to porozmawiaj z rybakami, z bezrobotnymi stoczniowcami.
Nie wiem czy wiesz ile tysiące szkół jest likwidowanych w Polsce ?
320 miliardów USD długu zagranicznego to tez sukces ferajny tuska
170 miliardów zł w obligacjach państwowych w rękach spekulantów finansowych to też sukces ferajny tuskowej

katastrofy kolejowe, tylko w tym roku zgineło 75 osób ! A ilośc katastrof z uwzględnieniem wykolejeń w tym roku wyniosła 172.
taki spadek pozostawił po sobie, wykorzystując 1 % dotacji unijnych super fachowiec grad. teraz awansował ten geodeta na szefa urzeu energetyki atomowej z pensją 110 000 zł.

Jestem moherem, ogladam i czytam nie tylko polskie wiarygodne media. TVN i szlam wyborczy zostawim dla takich jak ty.
TV TRWAM jedyne polskie , wiarygodne źródło wiadomości o Polsce.
kikok / 86.63.144.* / 2012-08-02 12:56
Dziękuję za odpowiedź.


TVN i szlam wyborczy zostawim dla takich jak ty.


Szanowny Pan mnie nie zna, z mojej wypowiedzi takiej informacji nie można było wywnioskować, a swoją opinię wyrabiam w oparciu o różne źródła, gdyż ograniczenie się do jednego słusznego może wpływać na zafałszowanie obrazu rzeczywistości.

Pozdrawiam,
kikok
Oszukany12 / 2012-08-02 14:16
O nie wierzę ze Cimoszewicz znow wyszedł z cienia, bardzo długo cicho o nim było... już myślałem że definytywnie wycofął się z polityki , a tu proszę!!

Najnowsze wpisy