Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nie chodzi o Balcerowicza

Nie chodzi o Balcerowicza

Money.pl / 2006-08-28 08:00
Komentarze do wiadomości: Nie chodzi o Balcerowicza.
Wyświetlaj:
rybka / 2006-08-28 09:40 / Tysiącznik na forum
Widzę, że w końcu PIS zaliczył SKOK-i do tzw. sektora bankowego, bo i co innego mogą mieć na myśli pisząc o "politykach sprawujących władzę w sektorze bankowym" oraz o "zapleczu kampanii wyborczych"
a / 80.48.97.* / 2006-08-28 08:35
wszystkim sterują agenci. Co prawda, żaden z szarych ludzi ich nie widzi, ale oni są i knują. Że też ci potężni agenci, którzy mogą wszystko, nie zapobiegli likwidacji PRL w czasach gdy mogli jeszcze więcej. Sowieccy agenci wprowadzili Polskę do NATO i UE. Sowieccy agnci sterowali wyborami po roku 1989. Czy ostatnie zwycięstwo PiS to też sterowanie. Agenci dali władzę PiSowi i wykorzystują ją do wewnętrznych czystek.
Polityka histeryczna.
LP / 83.135.152.* / 2006-08-28 08:28
To mi się podoba :" W Polsce sprawuje grupa polityków i byłych pracowników służb specjalnych" i dlatego jedni z Pisu zastrzegli sobie anonimowość ! No cóż jak mówi przysłowie : każdy pretekst jest dobry aby "Psa " uderzyć.
Stoimy w tym przypadku przed następną Lustracją agentów z agentów.Jedni "agenci "szukają Innych Agentów.
Teatr się rozkręca , nabiera rytmu nagonki .
Tacy mało inteligentni poszukiwacze fałszywych sensacji niedostrzegają jednej rzeczy ,a mianowicie że sami ustawiają się w kolejce do ROZLICZEń przed społeczeństwem za swoją działalność. Takich rzeczy nie można tolerować i pobłażać gdyż skutki moralne są 5-cio krotnie wyższe jak straty finansowe. Nie dociera do Ich świadomości jeszcze fakt że takim posunięciami zapisują się sami na LISTE w Indeksie EKSTREMY POLSKIEJ WŁADZY. Jako przykład do pokazania przyszłym pokoleniom jacy ludzie w jaki sposób zniesławiali DOBRE IMIę POLSKI tworząc świadomą blokade pozytywnego rozwoju gospodarczego i intelektualno-moralnego.
Uważam że jest naszym obowiązkiem uświadomić Im Tę brak wyobraźni tworzącego TAKIEGO ZAPISU W DZIEJACH POLSKI XXI wieku, gdyż nie wszystko przemija z wiatrem jak to Oni w swojej fałszywej karkulacji spekulują.
Kero / 2006-08-28 08:21 / -
""Dziennik" pisze, że według raportu władzę nad sektorem bankowym w Polsce sprawuje grupa polityków i byłych pracowników służb specjalnych, zaś silnie upolitycznione banki stanowią zaplecze kampanii wyborczych."

Jeśli komukolwiek wydawało się, że jest ionaczej to był naiwny jak dziecko. Banki w Polsce zą zależne od wieli grup interesów i nie ma tu znaczenia czy to jest polski czy zagraniczny bank.
evangel / 2006-08-28 08:00
Z miłą chęcią zagłębił bym sie w lekture tegoż raportu.

Najnowsze wpisy