Forum Forum finansoweBanki

Nie dotarł przelew z zagranicy na konto w POLBANK ! Brak informacji !

Nie dotarł przelew z zagranicy na konto w POLBANK ! Brak informacji !

lukas300zx / 2012-01-05 11:46
Dnia 20 grudnia 2011r dokonano z zagranicy przelew w walucie euro na mój rachunek bankowy w Polbanku. Do dnia 5. stycznia 2012r. nie zaksięgowano wpłaty na moim rachunku! Dowiedziałem się od BOK Polbanku, że mojego przelewu nie zaksięgowano gdyż dnia 30 grudnia 2011r. zostało zwrócone banku zagranicznemu z powodu niewłaściwych danych. Mój pracodawca nie otrzymał zwrotu, a bank nie wykazał mi, że wykonał taki przelew! Od 15 dni nie wiem co się stało z moimi pieniędzmi? Dlaczego Polbank nie poinformował mnie że nie został zaksięgowany przelew na moim koncie, dlaczego nie mam potwierdzenia od banku Polbank, że zwrócił moje wynagrodzenie?
Proszę o pomoc jak wyegzekwować dowód przelewu zwrotu mojego wynagrodzenia przez Polbank, bo tak naprawdę nie mam żadnego dowodu co się stało z moimi pieniędzmi, a wcześniej regularnie docierały!
pawel1995 / 95.160.157.* / 2017-12-08 14:00
Najkorzystniejszym sposobem przesłania pieniędzy z kraju za granice jest taka strona tutaj link : http://trgo.co/pl/r/yyY2Fa bądź przy rejestracji wystarczy wpisać kod polecający : yyY2Fa
Dzięki wejściu przez link bądź wpisanie kodu polecającego, otrzymujecie 1 przelew na dowolną kwotę zupełnie za darmo ! Bardzo korzystny kurs przewalutowania chyba najlepszy w PL. Ty wpisujesz kwotę jaką chcesz wysłać a strona przewalutuje i wiadomo ile otrzyma odbiorca. Polecam, bo naprawdę Warto !

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: