Forum Forum finansoweBanki

Nie inwestujcie pieniedzy w Banku Pekao.SA

Nie inwestujcie pieniedzy w Banku Pekao.SA

Robert Ras / 2014-11-03 04:31
Niedawno dowiedzialem sie ze komornik zajal moje konto w Banku Pekao.SA w Szczecinie.dlug nie byl moj ale na mnie spoczywala odpowiedzianosc ,bo ja podpisywalem kontrakt z wierzycielem Telekomunikacja Polska. Bank grozil mi zerwaniem lokaty bronic interesow wierzyciela,jak to sami ujeli w moi imieniu. Nie pomoglo ze dlug zaplacilem tego samego dnia kiedy zostalem zawiadomiony przez bank,wierzycielowi. Bank domagal sie odemnie wplaty pieniadzy na moje konto uzurpujac sobie prawo na wylacznosc odnosnie spalaty komornikowi. Czyli Bank nie zwazajac na to ze wierzyciel zostal zaplacony nadal chcial zerwac moja lokate i zarobic na tym, zeby mnie nie wyplacic odsetek. Musialem stoczyc bitwe z bankiem ,wierzycieem a teraz jeszcze walcze z komornikiem,aby mne nie okradl do cna. Ludzie co sie dzieje w tej naszej kochanej Polsce. Podstep i bezwzglednosc pracoenikow banku, kumoterstwo z komornikami.Mieszkam na stale poza krajem i jak juz nigdy nie zawieze swoich pieniedzy zadnemu polskiemu bankowi a PEKAO.SA w szczegolnosci

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: