Forum Forum prawneZmiany w prawie

Nie moge odebrać laptopa z serwisu (INTER ECO JET) co zrobic PILNE!!!

Nie moge odebrać laptopa z serwisu (INTER ECO JET) co zrobic PILNE!!!

asia631 / 2008-05-23 21:14
W grudniu 2007r oddalam do naprawy laptopa.Serwisant poinformowal mnie ze naprawa potrwa bo czesci musi sprowadzic z zagranicy.kilkakrotnie odwiedzalam serwis jednak jeszcze czesci nie bylo. Na początku marca2008 poinformowal , ze czesci juz ma i naprawa bedzie kosztowala ok. 450zl. i potrwa najwyzej tydzien. wplacilam wiec ta kwote (mam potwierdzenie wplaty).Od tej pory zaczely sie problemy. Nie moge odebrac sprzetu , ktory podobno jest naprawiony. A to pan , ktory naprawial wyjechal , a to zginely klucze , nastepnie byla inwentaryzacja trwajaca 3 tygodnie.Po inwentaryzacji przez 2 tygodnie nie moglam skontaktowac sie z serwisem. Telefon milczal , drzwi zamkniete na cztery spusty. kiedy wreszcie udalo mi sie dodzwonic okazalo sie , ze nie moge odebrac sprzetu poniewaz ktos wybil w warsztacie okno i sprawa zostala (w pierwszej wersji) zgloszona na policje bo podejzewa mojego syna. Odwiedzilam wiec komisariat policji gdzie o niczym nikt nic nie wiedzial.Wowczas serwisant stwierdzil ze jednak nie powiadomil policji tylko prokurature. Unika spotkan i nie chce mi wyjasnic dlaczego w tej sytuacji nie moge odebrec laptopa. Dodam ze syn nie mial nic wspolnego z żekomym wybiciem szyby i jest niepelnoletni. Jak odzyskac sprzet i co zrobic z nieslusznym oskarzeniem. prosze o pilna pomoc.
Wyświetlaj:
witold3012 / 91.23.29.* / 2012-02-25 10:24
ja rowniez zostalem oszukany przez Pana Piwowarczyka laptop jest w naprawie od listopada 2011 i niemoge go odebrac.
Sprawe zglosilem na Policje,czekam na wyjasnienie .
monika i adrian / 188.147.233.* / 2010-01-20 15:17
mialem identyczna sytuacje z laptopem zalal mi sie piwem zanioslem do naprawy wlasciciel firmy powiedzial ze cale szczescie ze piwem a nie cola zostawilem laptopa powiedzial ze prawdopodobnie bedzie kosztowalo to 50 zl za wymiane klawiatury powiedzialem ok zaplacilem i poszedlem do domu poszedlem po odbiur to byla dokladnie identyczna sytuacja pocalowalem w klamke kom wylaczony albo inwentaryzacja lub wyjazd i klucze sie zagubily tez .wkoncu zastalem go w sklepie acer na warynskiego powiedzial ze komputer jest naprawiony ale koszt bedzie 160 zl powiedzialem ze w tej chwili nie mam tyle gotowki powiedzialem mu ze rate zaplace jak dostane wyplate ale wzialem laptopa do domu wlaczam go a tu mi wogole klawiatura nie dziala znaczy dziala ale naprzyklad wciskam a to wyskakuje mi 1 i tak praktycznie nie da sie na niej pisac poszedlem do niego i mu dalem powiedzial ze nic z tym nie zrobi ze mam kupic dodatkowa klawiature powiedzialem mu ze nie dostanie juz ani grosza bo laptop jest niesprawny .nie poto kupilem laptopa zeby teraz jeszcze latac z 2 klawiaturami dwoma myszkami najlepsze jest to ze dzisiaj dostalem pismo z jego firmy ze zada pieniedzy z odsetkami jak niezaplacimy z zona to bedzie sprawa sadowa z mojej strony nie dostanie ani grosza oszukal mnie i widze ze nie tylko mnie mialem orginalny program windows a wgral mi jakiegos pirata jest typowym oszustem
jdjedbor / 2008-06-10 12:17
Masz pecha , teraz czeka Ciebie dochodzenie swoich praw na drodze sądowej, bedziesz musiała udowodnić, że taki sprzet zostawiłaś do naprawy w tym zakładzie. Radzę zgłosić ten fakt na policję.

Najnowsze wpisy