Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nie udało się uniknąć spadków na GPW

Nie udało się uniknąć spadków na GPW

Money.pl / 2007-09-06 17:07
Komentarze do wiadomości: Nie udało się uniknąć spadków na GPW.
Wyświetlaj:
Tech Itch / 2007-09-07 00:51 / "Pomiot Parkietów"
zostawmy to i chodzmy na spacer bo dzisiaj swiat wyglada inaczej..gdy wszystko kwitnie i eksploduje nas..kolor i zapach wiruje w g***************************************** ide spac.pozdro 4 ever0
zbig$ / 2007-09-07 00:44 / Uznany gracz - weteran 93/94
Moja Opinia:
w Polsce nie dojdzie do zadnych zawieorwan walutowych zwiazanych ze zlotym z tej racji ze nas to nie dotyczy 9chyba ze ktos trzyma u nas szkielet w szafie...) - beda tracic waluty tych krajow, ktorych banki zbankrutowaly z powodu subprime i funduszy hedźingowych. Czeka nas gwaltowne umocnienie zlotego i nasi kredytobiorcy zredukuja obciazenie walutowe, co przelozy sie na wzrosty zyskow, a posrednio wzrosty spolek. Ci co zyja z importu (jak tam produkcja sie nie zalamie) zarobią, ci co eksportują dostana po ty...q. Nie myslalem, ze kurs wymiany euro do zlotego przy przyjmowaniu euro (szacuję na ok. 1,5-2 zł) bedzie wywolany nie umocnieniem zlotego a oslabieniem kluczowych walut...
bebe / 2007-09-07 02:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
zbig...jeżeli mogę..to cenię Twoje wywody...na temat...pozdro...lubię....i przepraszam za bezpośredność...ale taka już jestem...nie odpisuj...bo nie o to mi chodzi...pisz...
Longterm / 2007-09-07 00:38 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, dziwie sie jak czytam niektore komenatrze ze nalezy sobie dac spokoj z gielda bo ciezkie czasy itd. a co zrobic z ta kasa - obligacje, lokata a moze zloto? Ja wiem ze sporo ludzi dalo sobie spokoj z gielda ale wciaz jak nigdzie indziej tutaj mozna zarobic 10% w miesiac (patrz Agora ktora nic sobie nie robila z kryzysu) teraz polecam wszystkim gre na spolkach Krauzego - mam przeczucie ze bedzie mozna sporo zarobic a do tej pory moja intuicja nie myliła (sukces MSZ, rekordowa dywidenda na KGHM). Sam kupiłem już trochę Prokomu jako generała kontrataku- jest reko na 171 zł...kto nie gra ten nie wygrywa- w miarę rozwoju sytuacji będe dokupywał i liczę tu bardzo na Ziobrę żeby mi jeszcze trochę zbił kurs:-)Pozdrawiam wszystkich
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-09-07 08:32
A KURS JAK SPADNIE TO JUZ NIEWIELE-JESILI WOGOLE SPADNIE
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-09-07 08:30
BO PRZECZYTAŁES MNIE ,TAK ALE TAK BEDZIE
zbig$ / 2007-09-07 00:48 / Uznany gracz - weteran 93/94
zgadzam sie petrol dzis zachowywal sie wzorowo, pewnie sporo odrobi...)))
Longterm / 2007-09-07 01:08 / Mostek Zwyciężymy!
jeszcze bedzie taka hossa ze wszyscy co sie boja podlaczyc kopara opadnie
Tech Itch / 2007-09-07 00:42 / "Pomiot Parkietów"
ja tez na to zerko licze.pozdro long:)
Longterm / 2007-09-07 01:20 / Mostek Zwyciężymy!
pozdrawiam i oby sie spisal chlopak
bebe / 2007-09-07 01:55 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja wiem, że krauze to gracz...teraz czas na spekułe....to się mieści w ramach gieldy...ale ja na to nie idę....mnie interesuje gracz z polsatu....bo przy tej spółce idzie ostro i to z fundamentem, jest walka, są aktywa...i to nie tylko w tzw obiecankach....a petro - ropa....czas jak dla mnie przeszly....życzę mu dobrze, dlatego niech się krauze zastanowi, czy ropa to dalej interes...jego lobby..?...czy też innych lobby..?....nowe...do mnie przemawia....prawda, że mu życzę dobrze....
bebe / 2007-09-07 02:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a te refleksje to na dzisiejszy dzień/ noc...zarobią JUŻ spólki krauze...bo muszą.....aby wycofać godziwie pieniądze z leszczy...obaczym...ależ ciekawie...
zobaczę......lubię to....to jest gra.....tra...ta...ta....

adrenalina....krauze...lubi sport...ja też.....inni też....ale w sporcie liczą się coraz to nowi....taki sport....perełek trza szukać.....i zagrać...a, że lubie też muzykę....harmonii...czas zacząć....fałszywe tony źle działają...na element ucha............ducha...
bebe / 2007-09-07 02:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ucha............................................\
poległ PAVAROTTI..............................jestem...................................zła...............................
.............................jestem zła...........................................idę.................................dobranoc..........
amonron / 2007-09-07 00:26 / Bywalec forum
Nie wiem jak wy ale ja po wakacyjnej przerwie pograłem 10 dni wyszedłem na plus i wczoraj się wyprzedałem nie bawię się w te klocki teraz daje sobie spokój na trochę za niebezpiecznie czytając informacje i widząc jak państwa nie jednego kraju wydają pieniądze obywateli na ratowanie banków dochodzę do wniosku że istnieje możliwość kolejnej przeceny 20 do 30 procent.Nieraz lepiej przeżyć małą porażkę i żyć spokojnie.Giełda jest jak nałóg trzeba wiedzieć kiedy ją odstawić.w sierpniu dziwiłem się dlaczego tak mało akcje poszły w dół i przyznajcie mi racje że czuć mały niedosyt w spadkach
zbig$ / 2007-09-07 00:52 / Uznany gracz - weteran 93/94
moze byc taka przecena, ze ludzie nie beda chcieli nawet myslec o gieldzie...a nie o 20 -30 %...to wszystko to beczka prochu lub wulkan...jedyna nadzieja w tym, ze nast to nie dotyczy...
topol2 / 2007-09-07 00:14 / Tysiącznik na forum
Najbardziej śmieszne są notowania Assecoslovakia. Wszędzie wyniki finansowe są publikowane w złotówkach. Tymczasem te wyniki są w koronach słowackich. A ile warta jest korona do złotówki, to każdy może się dowiedzieć. Qu.. ale cyrk.
szymon / 2007-09-07 00:26 / Uznany Gracz Giełdowy
topol, pisales kiedys ze o sile spolki swiadczy jej zachowanie podczas gdy caly rynek spada. Zainwestowales w pta, spolke ktora spadla podczas ostatich spadkow z ponad 25 do ok 16, wiec wedlug mnie sporo. To zakup wbrew temu co pisalems wczesniej. Moglbys to skomentowac...?? dzieki
kapi / 2007-09-07 00:18 / Bywalec forum
topol2 ,
co myslisz o csg,wiem,ze nie lubisz spółek,które mocno spadają,ale ciekaw jestem co o niej myslisz
zbig$ / 2007-09-07 00:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
po wykresie widac, ze cos sie tam kroi - nie chce spadac - mysle ze to ostatnia szansa na wzrosty i wywalke pod nowa emisje czegos tam z branzy...to samo z drozdem, ale on nie taki mocny...
zbig$ / 2007-09-07 00:12 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-09-06 22:42:33 | *.*.*.* | topol2 [ Bywalec forum ]
Re: Nie udało się uniknąć spadków na GPW [0]
Na Elektrimie dzisiaj zawał pod względem AT. Czy zawał był rozległy? Ja obserwuję
Elektrim.
/*---
POZWOLE sobie miec odmienne zdanie w kwestii AT elka - nie zawal tylko realizowanie planu - poziom zatrzymania to ok. 5 zl, ale nie jest on szczeg. mocny, mocniejszy z nadzieja na dno to 2-3 zł. ktory zatrzyma i czy nie padnie nizej - czas pokaze...Czy nas zaskoczy jak toora - tez myslalem ze granice zatrzymania to 6-6,5, a swiat "pomogl" i skonczylo sue tam gdzie skonczylo...
topol2 / 2007-09-07 00:15 / Tysiącznik na forum
Ja obserwuję Elektrim
szymon / 2007-09-07 00:08 / Uznany Gracz Giełdowy
na dobranoc tekst z bankiera :) mi sie podoba :)

Kupiłem PP - zarobie?
To moja pierwsza spółka - za wszystkie oszczędności kupiłem. Ma ktoś jeszcze?
bebe / 2007-09-07 00:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobre...
lojka / 2007-09-06 23:53 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich

pora zmykać - niedługo północ wybije ;)

pa
bebe / 2007-09-06 23:56 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
lojka...niżej odpisałam...

dobranoc i zielonych zyczę...

Pati również dobranoc i także zielonych....
Patrycja.N / 2007-09-06 23:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobranoc wszystkim Forumowiczom, lektura jak zwykle była pouczająca i sympatyczna :)
bollullos / 2007-09-06 23:17 / portfel / Uznany Muł Pancerny
dla fanów digital avenue:
Dziś iplay.pl razem z serwisami: streemo.pl, fotosik.pl, supegry.pl i sms.pl tworzy konsorcjum Digital Avenue, ...W maju 2005 r. spółka jako pierwszy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej podpisał umowy z tzw. majorsami, czyli firmami z wąskiego grona największych światowych wytwórni: Sony BMG i Warner. ...może pochwalić się tym, że ma w swojej ofercie nagrania artystów nagrywających dla wszystkich gigantów...
W grudniu 2005 r. iplay.pl został operatorem sklepu Wirtualnej Polski - mp3.pl. ... W ubiegłym roku firma weszła w rynek dzwonków komórkowych. ...Co ważniejsze firma sprzedaje też swoje usługi w modelu B2B. Klientami są duże firmy - m.in.: Pepsi, Lukas Bank, Gillette czy producent piwa Pilsner Urquell - które swoim klientom oferują muzykę jako: bonusy w swoich produktach ... iplay.pl zapowiada też wzbogacenie swojej oferty i ekspansję terytorialną. "W IV kwartale tego roku zamierzamy wyjść poza granice Polski" -

sprawa wwydaje się całkiem całjkiem atrakcyjna... straciłem kupując w sierpniu ale zobaczymy za rok, dwa...
warren buffet / 2007-09-06 23:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Sławek ma niestety racje, od pewnego czasu rynek jest taki jaki jest i czasem szkoda dnia na niego..... ja nie odkryje ameryki jak powiem ze czekam na nowy cykl, natomiast teraz spekulacja pozostała....
bollullos / 2007-09-06 23:54 / portfel / Uznany Muł Pancerny

powiem ze czekam na nowy cykl

regularne masz?
Jeck / 2007-09-06 23:19 / "Poławiacz perełek"
skoro taka nuda, to zajrzyj na GG:))
topol2 / 2007-09-06 22:56 / Tysiącznik na forum
Jakieś dziwne ubliżanie murzynom. Rynek, to jest rynek. Zwykle zagalopowanie rynku jest efektem siły rozpędu i głupoty. Ci co kupili na szczycie obrażają się na tych, którzy sprzedają po niższych cenach. Ty kolego, który się obrażasz, zwróć uwagę, że kupiłeś po cenie 10 lub 100 razy wyższej od racjonalnej. Na kogo chcesz się obrażać?
Czy na tych, którzy postępują racjonalnie? Czy chciałbyś, aby wszyscy ulegli takiej samej fali głupoty jak ty?
rpp / 2007-09-06 22:55 / Tysiącznik na forum
wczoraj opowiadałaś ale zapomniałem - co trzeba było masować żeby głowa przestała boleć? ;)
bebe / 2007-09-06 22:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
znów Cę boli...?
rpp / 2007-09-06 23:05 / Tysiącznik na forum
w zasadzie to nie :)
a może Ciebie boli?
bebe / 2007-09-06 23:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie...chodzi Ci o masaż....no i Ty myslisz, że raz poczytasz mi gazetę, a ja już gotowa...widzę, że baby rozpieszczają Ciebie, nie wysilasz się zbytnio...musisz być pewnie nielada przystojniaczkiem, albo kupę szmalu i z gestem....cha....ha...cha...

no dobra...chciałeś być miły dla mnie...nie... nie trzeba...może lojka..../na ucho Ci powiem : młodsza /....
rpp / 2007-09-06 23:27 / Tysiącznik na forum
haha :)
no to mnie ubawiłaś na dobranoc :)
dziękuję :)
rpp / 2007-09-06 23:32 / Tysiącznik na forum
lojka też mnie rozbawiła - mailem :))))
oj wesołe jesteście dziewczyny :) się pośmiejemy na ewentualnym zjeździe ;P
bebe / 2007-09-06 23:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
rpp i lojka...odpisałam poniżej....
rpp / 2007-09-06 23:46 / Tysiącznik na forum
w takim razie dobranoc lojka, bebe, bebe, lojka:)
dziś znów Wam się przyśnię
lojka / 2007-09-06 23:54 / Tysiącznik na forum
albo my Tobie ;)
bebe / 2007-09-07 00:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
na dobranoc...to ja poczytam to..co napisałeś w mailu wczoraj....
Patrycja.N / 2007-09-06 23:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Albo Pati ;)
To ja powiem! Aby głowa przestała boleć trzeba zatkać dziurkę od nosa - niestety nie pamiętam którą - i zrobić 20-30 wdechów przez nią - sprawdzałam - przestaje boleć głowa :)
rpp / 2007-09-06 23:28 / Tysiącznik na forum
bo mdlejesz? :)
Patrycja.N / 2007-09-06 23:34 / portfel / Tysiącznik na forum
W życiu!
Poważnie przestaje boleć głowa! Tylko trzeba jeszcze dokładnie określić, która to dziurka ... ja jak mnie bolała głowa to wdychałam prawą i lewą - bo nie pamiętałam którą trzeba:)))
szymon / 2007-09-06 22:44 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
czasu na gielda ostatni nie mam, stopy poustawiane ale transakcji brak.
jeszcze jakas malpa znalazla dawno temu moje dokumenty i kupila sobie tel komorkowy, ladny mam rachunek :) mam nadzieje ze sie wybronie
pozdrawiam
samuraj jack / 2007-09-06 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!


2007-09-06 21:09:45 | *.*.*.* | slaw [ Uznany Gracz Giełdowy (8993 posty) ]
Re: Nie udało się uniknąć spadków na GPW [11]
nie brkem dzis udzialu w sesji i dobrze bo inwestowanie przestaje mnie okresowo bawic
.... przyznaje ze jest to obecnie ajecie bez sensu kompletnie .... rynek opanowany przez
wystraszonych amatorów ... szkoda czasu i energii .... beznadzieja wywalanie spolek bez
wzgledu na fundamenty iformacje wartosc .... perspektywy tylko dlatego ze kilku murzynow
w stanach nie umialo policzyc na jaki kredyt ich stać ..... bywajcie


jak dotąd dzielnie ukrywałeś dusze rasisty.... czy Ty nie wiesz, że mówi się Afro-Amerykanin...
a ponad to, dlaczego piszesz, że cały problem z nieruchomościamy powstał za sprawą ludzi rasy czarnej?
long_mike / 2007-09-06 23:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no i Murzyn z wielkiej litery
pss22 / 2007-09-06 22:50 / Bywalec forum
myśle ze sław tak uważa, poniewaz w usa mozna zauważyć pewne zjawisko: nie mówie to o wszystkich afro-amerykanach ale o wiekszej czesci : sa poprostu nie robami, zyja z zasiłków, gnieżdżą sie w swoim dzielnicach do których zreszta strach wchodzic, oczywiscie kryzys amerykanskich nieruchomosci nie jest tylko przez nich spowodowany, ale napewno wiele kredytów zaciagneli afro-amerykanie nie myslac o tym w jaki sposób moga je splacic, ...., poprostu wiekszosc tej rasy tylko zeruje na panstwie, nie myslac o pracy .....
szymon / 2007-09-06 22:56 / Uznany Gracz Giełdowy

poprostu nie robami, zyja z
zasiłków, gnieżdżą sie w swoim dzielnicach do których zreszta strach wchodzic

staram sie nie byc rasista, ale to niestety prawda, przykra prawda....i nie dotyczy tylko amerykanow ale wiekszosci czarnych....
bollullos / 2007-09-06 23:04 / portfel / Uznany Muł Pancerny
nie wiem jak tam ale w Hiszpanii zapieprzają równo ze wszystkimi... i bardzo bardzo dobry kucharz był czarny w hotelu, super żarcie smażył na płycie, hiszpańskie smażone kiełbaski, tortille no i w ogóle wszystko potrafił...
bebe / 2007-09-06 23:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobrze bollu....że napisałeś....nie wolno uogólniać, jeżeli chodzi o ludzi....
nawet linie papilarne "mówią", że każdy jest inny....
szymon / 2007-09-06 23:08 / Uznany Gracz Giełdowy
od kazdej reguly sa wyjatki....
bollullos / 2007-09-06 23:41 / portfel / Uznany Muł Pancerny
nie ma reguł. chyba że przyznasz, że "polacy" to pijacy, złodzieje, kombinatorzy, śpią z białymi niedźwiedziami pijani na ławce w parku, mówią po rosyjsku względnie niemiecku i wielkie cfaniaki bez honoru, pożycz polakowi więcej go nie zobaczysz., wszystko robią byle jak, no i każdy inny kraj ich w ch robi bo sprzedają swoje surowce a kupują przetworzone produkty,,,,
szymon / 2007-09-06 23:53 / Uznany Gracz Giełdowy
rozni sa ludzie.... ale naprawde mam duze doswiadczenie w pracy i nie tylko z ludzmi roznych masci i roznych narodowosci i wsrod czarnych czesto sie powtarza ze to lenie i ludzie ktorzy nie grzesza inteligencja...co oczywiscie nie oznacza ze nie ma wsrod nich madrych i pracowitych...
bollullos / 2007-09-06 23:56 / portfel / Uznany Muł Pancerny
podobno Matka Boska była czarna, tak przynajmniej twierdzą historycy sztuki
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy