Forum Polityka, aktualnościPolityka

Niechlujne śledztwo w sprawie śmierci Blidy

Niechlujne śledztwo w sprawie śmierci Blidy

skomentuj
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.133.* / 2008-04-26 09:31
Głupota polska jest jednak przerażająca. Wystarczy poczytać te durne wypowiedzi w prawie każdym serwowanym temacie. Chamstwo, niewiedza, prywata, egoizm i krótkowzroczność wychodzi na każdym kroku!!!... Nic nowego.
cichosza / 213.158.196.* / 2008-04-24 16:53
a kogo to obchodzi w której ręce trzymała pistolet. Pytanie jak partycypował Kalisz finansowo w sprawie Olewników.
Bies2 / 2008-04-24 20:04 / Bywalec forum
Trzeba być sprawcą tej zbrodni albo wyznawcą specyficznego wyznania, by powiedzieć coś takiego. A może ty prawy i sprawiedliwy wiesz kto trzymał , a po tym włożył do ręki. Wszyscy zbrodniarze bezpośredni lub sprawczy, mówią jak osobnicy tacy jak ty. Niech was piekło pochłonie albo prokuratura w Łodzi.
atfu! / 213.158.196.* / 2008-04-25 17:18
a co to jest, twoim komuszym rozumem pojmowane, piekło. Czy nie jest to przypadkiem takie miejsce, w którym, ciesząca się wolnością do chwili obecnej, esbecka oprawczyni katuje generała armii polskiej Fieldorfa, a następnie niejaki Andrejew, ówczesny sędzia SN, dokonuje na owym generale mordu sądowego i później na UW w W-wie okazuje się wybitnym prawnikiem i profesorem. Do chwili obecnej nie wiadomo, gdzie jest pochowany Fieldorf, jak i zresztą tysiące innych obywateli. Słuchaj może wiesz coś w tym zakresie, może wiesz pod jaką publiczną kloaką go pochowano, bo komuchy nie darują, taka to swołocz. Powiedz tylko jedno, kto cię spłodził Belzebub, a może Lucyfer.
Bies2 / 2008-04-25 18:22 / Bywalec forum
No od razu widać kim jesteś, tylko tępy niemoralny oszołom i kołtun może tłumaczyć zbrodnię przeciwko Barbarze Blidzie innymi zbrodniami w przeszłości. No to czemu nieudaczniki nie sprowadziliście kogokolwiek. Wiedzy zabrakło? czy wasza nieznajomość prawa jest tak sama jak twoja czy Ziobry. Kury szczać wyprowadzać a nie pchać się do władzy. Sądzisz chłoptysiu, że hasła o prawie i sprawiedliwości zastąpią prawo i sprawiedliwość w 40 milionowym państwie.. Tak durnej władzy jak pisowska, można szukać w czasach Bieruta i ciemnych i durnych żołnierzy wcielonych do UB. Byli jedynym wzorcem dla prokuratury i spec służb.
skomentuj

Najnowsze wpisy