Forum Polityka, aktualnościPolityka

Niesiołowski: PiS ma parszywe kierownictwo

Niesiołowski: PiS ma parszywe kierownictwo

Money.pl / 2007-09-30 17:53
Komentarze do wiadomości: Niesiołowski: PiS ma parszywe kierownictwo.
Wyświetlaj:
heniek14 / 95.48.220.* / 2010-10-01 18:20
I jeszcze bardziej parszywego doradcę.
Basia. / 109.196.91.* / 2010-10-11 19:00
To Niesiolowski jest parszywy.Parszywy i wredny.Do piet nie siega Kaczynskiemu.
nominat / 81.190.70.* / 2010-10-17 23:41
Niesioł powinien dostać order za najwredniejszego człowieka w sejmie .
Bolek Stoltzman / 87.99.116.* / 2007-10-28 17:09
Palikot i Niesioł-nie mogę!!!
CZekam na niskie podatki,wysokie zarobki,cud gospodarczy ,PO 12-u miesiącach i nie dłużej niż 24 miesiące.Polska nie takich zdrajców przeżywała!
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-01 02:58
Stoi za blatem mówca wielki
Stołek troszkę się chwieje
Kto zrobił taką mównicę
Układ po cichu się śmieje

Łyk wody i haust powietrza
Słów trzeba wiele a wiele
Przekazać spragnionym słuchaczom
A układ ciągle się smieje

Wyjaśnić im trzeba dokładnie
Co by zrobili beze mnie
Ja wiem co było - co będzie
Układ się śmieje nikczemnie

Przed nami wiele jest pracy
Zadań piętrzy się mrowie
Trzeba odzyskać to wszystko
To wszystko
Nie mieści się w głowie

A jeszcze układ krzeklęty
Nogi ucina od stołków
Lecz nas to nie zmiecie ze sceny
Nas Partii dyplomatołków

Proszą przestańcie już ględzić
Lecz czy możemy zaprzestać
Gwiazda nas wiedzie przegodnia
A gwiazdą Towarzysz Wiesław
łomżą zawsze wierna / 83.19.3.* / 2007-09-30 23:59
Niesiołowski, Jak on Może być PROFESOREM to KAŻDY Może. Na jednego żula spod monopolowego też wołają PROFESOR. DLACZEGO TAKI PIENiacz jest profesorem powinien się do Samoobrony zapisać. Dwa buraki by były.
Wapniak / 83.28.139.* / 2007-09-30 18:44
Wypowiedź zaiste w stylu belwederskiego profesora.
Swoją drogą ciekaw jestem dlaczego do mediów dopuszczani są ciągle te same, gadające...głowy? Czy innych, mądrzejszych już nie ma? Razem jest ich ok. 560szt. więc co z tą resztą? Zostali sami idioci, czy nie pewni?
UPS / 198.172.201.* / 2007-09-30 17:53
Niesiolowski to etatowy burek, szczekajacy regularnie ku uciesze poklaskiwaczy Platfusow Obywatelskich.
A jesli chodzi o Palikota< to na posiedzeniu Rady Krajowej PO 12 maja br., Donald Tusk oświadczył, że pod rządami PiS i Samoobrony panuje degrengolada
i upadek obyczajów jeszcze szybszy niż pod rządami SLD. Taka opinia nie dziwi, skoro jeden z najbliższych współpracowników Tuska, lubelski poseł - milioner Janusz Palikot jeszcze 14 marca br. w głośnym artykule na łamach "Gazety Wyborczej" napisał:
Kilka dni temu Marek Borowski, wieloletni członek najpierw
PZPR, a potem SLD, obecnie przewodniczący Socjaldemokracji Polskiej, wezwał na łamach "Gazety" do tworzenia paktu na rzecz demokracji. (...) I choć różni mnie z nim wszystko w sprawach społecznych i gospodarczych, to wygląda na to, że przyjdzie nam bronić demokracji z ludźmi lewicy. Przyjdzie nam bronić demokracji z ludźmi, którzy niejednego z nas wsadzili do więzienia. Przyjdzie nam bronić demokracji przeciw Jarosławowi
Kaczyńskiemu, człowiekowi "Solidarności". Do tego doszło!

STRZEZCIE SIE POLACY TYCH OBLUDNIKOW!!!
Zdzich / 2007-09-30 21:07 / Bywalec forum
Zgadzam się z tą teorią jeśli do tych to etatowych burków, szczękających regularnie ku uciesze
poklaskiwaczy Platfusow i Smrodów dołączy Kurski, Karski, Hofman i Budziński.
UPS / 198.172.201.* / 2007-09-30 22:13
Tu nie chodzi o jakakolwiek teorie, czy nawet kwestie burka Niesiolowskiego, ktorej tytul nadal pismak Money.pl aby przyciagnac gawiedz do komentowania, tylko fakty odnosnie Palikota i jego wypowiedzi z 14 marca br., odnoszacej sie do potencjalnej koalicji Platfusow Obywatelskich z SLD.

Najnowsze wpisy