Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niewielkie spadki na GPW

Niewielkie spadki na GPW

Money.pl / 2005-12-22 20:33
Komentarze do wiadomości: Niewielkie spadki na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / 80.55.139.* / 2005-12-22 23:22
chłopcy olewający zwróćcie uwagę na poziom 5,05 !czujnie coby nie było cofki (chyba że przyjdą obroty)
pozdrawiam JUjku,Strokusiu i Igorku
orzeł / 80.55.139.* / 2005-12-22 23:19
Hajdi !
jeśli o Mni chodzi to sprzedaż tego papieru nie wynikała ze zmiany mojej opinii o spółce :) miałem jednak i mam wrażenie, że naturalnym powinno być nieznaczne schłodzenie do poziomu 6,1-6,2 (tak więc sprzedaż po cenie śreniej 6,65 miałaby wymierny sens)
argument drugi związany jest z tym iż miałem znaczną część kasy właśnie w owym mni i w przypadku głębszej korekty pewnie jak zawsze mocno załowałbym że zostałem papierowym orłem :)
argument trzeci ,,,,,,,,,,,,,,,,,to, jakie ja jazdy z niektórymi papierami (góra i potem dół ) wyczyniałem wiem tylko ja - dyscyplinuję się więc coby oddawać choćby w jednej z baz noclegowych przed tegoż szczytu zdobyciem :)
już dawno wyleczyłem się bowiem z szukania sprzedaży na szczycie notowań bo to złudne i męcząco- frustrujące :)
a tak .........?swoje zarobiłem i na karpie dla paru pokoleń orzełków wystarczy za co w jakiejś mierze (a może znacznej mierze) Tobie drogi kolego dziękuję - gdyż oczy me na tą właśnie spółkę zwróciłeś:)
pozdrawiam
hajdi / 83.9.35.* / 2005-12-22 23:41
Tys Piknie ale ja jeszcze zostaje. Nie masz za co dziekowac ja dzieki tobie tez juz zarobilem pare zlotoweczek
dres / 212.2.99.* / 2005-12-22 21:59
Chyba dobry czas by łyknąć Boryska i Mostal Zabrze - proszę o opinię
orzeł / 80.55.139.* / 2005-12-22 22:50
BOryska należało łykać tak jak Jujek po 20,60
szacuneczek :)
ja dziś tak się miotałem troszkę w moim prastarym stylu
jutro siła spokoju :)
Dragon / 83.11.149.* / 2005-12-22 20:47
I tak odszedł w zapomnienie kolejny dzień... tak sie właśnie zastanawiam czy jest sens przechowywać dalej akcje PKO BP bo mimo, że się za nimi wystałem między emerytami to myślicie, że maja one jeszcze jakąś moc ? ost inf o ich wspaniałym programie restrukturyzacji robią rażenie ale czy to nie zostanie tylko na papierze ? ?
mario / 2005-12-22 20:33
Słuchajcie , jak myślicie zwiewać z kasą z funduszy (BPH Akcji i Skarbca Akcji) do stabilnego wzrostu tam mam ponad 10 tysi i nie chiałbym za duzo miec w plecy ???
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy