Forum Spółki giełdowe BOŚ SA

Niższa rekomendacja dla akcji spółki CI Games

Niższa rekomendacja dla akcji spółki CI Games

Wyświetlaj:
observvver / 89.67.25.* / 2014-07-01 00:04
Trochę się uśmiałem znajomością branży gier przez tych 'analityków' :)
Wcześniej twierdzili że kurs będzie 15 a teraz że 9?
Błędnie ocenili teraz czy wtedy? :)
Wstydziłbym się przyznać do tak rozstrzelonych analiz.

A o CI Games jestem spokojny - grałem w ich ostatnią grę Enemy Front, myślę że w żółwim tempie ale zapełni konsole i komputery na świecie, może nie ma tam fajerwerków ale zapewnia porządny i solidny powrót do klimatów II wojny światowej a tego obecnie brak na rynku. No i jesienią wydają Lords of the Fallen - gra już teraz jest mega oczekiwana na świecie i jej dostępne fragmenty zbierają rewelacyjne opinie.
yacoob1 / 2014-07-01 11:23
Też mam taką nadzieję, jeśli chodzi o LotF, ale Enemy Front jest niestety naprawdę słaba. Szkoda, bo własnie przez EF kupiłem trochę akcji CI. Grałem co prawda niecałą godzinę, ale nie chce mi się na nią marnować czasu, nie jest dobra. Przypominam sobie też, że EF zbierał też bardzo dobre oceny przy preview'sach, trailerach, jednak czym innym jest materiał marketingowy, a czym innym właściwy produkt. I niestety EF rozczarował.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy