Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niższe rekomendacje dla spółek paliwowych

Niższe rekomendacje dla spółek paliwowych

skomentuj
Wyświetlaj:
kwachs / 2011-02-14 10:18 / Tysiącznik na forum
Panowie z KBC powinni czerwienić się ze wstydu.
69pl / 213.216.112.* / 2011-02-11 19:14
Dobrze, że to dzisiaj już piątek i żaden analityk nie wyskoczy z podobną bzdurą. Siedzą tygodniami za dobre pieniądze i wypuszczają takie info!!! Bawią się instrumentami finansowymi, a lepiej by było gdyby zabawiali się swoimi instrumentami. Chociaż po takich analizach można wątpić czy nawet to potrafią. Kręćcie te swoje wałeczki - cały weekend przed wami. Trening czyni mistrza. I na koniec, skończcie z takimi bzdetami bo od dłuższego czasu każda rekomendacja wypływająca z korporacji finansowych jest traktowana jako niepoważna i działająca w odwrotnym kierunku. Pewnie za tym z reguły kryje się jakaś gruba śmierdząca i tłusta ryba. Łatwiej i taniej pewnie zakręcić z analitykami niż twardo grać na rynku. Na pohybel łajzom!!!
Cała Prawda / 88.199.103.* / 2011-02-11 15:06
Ostatnio rekomendowali sprzedaż LOTOSu i cenę docelową 28zł w zeszłym roku. Teraz jest ponad 40. Zwalają kurs pod grubasa
mAROBP / 194.251.142.* / 2011-02-11 12:19
Moim zdaniem tego typu praktyki powinny byc karane, tego typu publikacje, niewiele ona maja wsp. z realiami a zwyklym ludziom potrafia namieszac w glowie.. powinny byc kary. Prawdopodobnie ktos cche interes zrobic... wiadomo dobrze jest teraz lotos tanio kupic.. dlaczego... bo wiadomo ze w 100% progr 10+ bedzie wlasnie w tym roku wplywal na wyniki i to dosc mocno, dodac do tego oferty inwestorow strategicznych..... o i cena wart ksiegowa mowi sama za siebie, Paowie o Panie z KBC .... gdzie wy sie szkoliliscie i zdobywaliscie wiedze?

PS z danych ktore naplywaja z gospodarek powoli powoli wszystko sie rozkreca co za tym idzie? wiadomo popyt na zasobniki energii.... kto zarobi , np sp paliwowe napewno.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy